מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Alta Tensione Member

עודד, לוקאטלי הוא vice ביגלייה. לא הייתי משאיל אותו כי צריך סגל עבה מאחר ומשתתפים בהרבה משחקים העונה. הוא יקבל את ההזדמנויות שלו בימי חמישי. ככה אני מקווה לפחות.

יענקלך, ביגלייה הוא מנהל משחק שיודע לעשות הגנה. הוא אומנם לא חמור כמו קאסמירו אבל יש לו מושג. הוא לא מסננת כמו שפירלו היה. השניים שישחקו לצידו יהיו חיות שיעשו קילומטראז' וזה מה זה תפור שרנאטו יהיה אחד מהם. אני לא יודע מה משתבש לו בבאיירן אבל זה שחקן שלא גדל באירופה בתדירות גבוהה. כמעט אין ניגרז שמשלבים ככה טכניקה וכח פיזי. והוא מזכיר את סיידורף בקטע מפחיד. קרלטו תעשה ג'סטה בחייאת...

2. עודד (אוהד הצלחות) Member

גם מבחינתי לוקאטלי צריך להיות וייס ביגליה, ואני מקווה מאד שזה שמייעדים לו. זאת העמדה המתאימה לו ביותר.

רנאטו סאנצ'ז הרשים ביורו, אבל יש הרבה שחקנים שנותנים טורניר בינלאומי טוב ונעלמים בשאר העונה. מישהו ראה אותו ביורו הצעירות? הבנתי שהיה חלש

3. VAR Member

כרגע זה נראה יותר בכיוון של אחד שישחק לצידו (קסי) ושלושה שישחקו מאחוריו. כלומר המערך של קונטה. סך הכל נראה שהקבוצה נבנית מצוין בשביל המערך הזה אבל יהיה נחמד אם נוכל לעבור גם ל433. לכן הגיע הזמן להפסיק לפנטז על אובמיאנג ולהתחיל לחשוב על פיתרון לאמצע שלנו שעדיין דליל מידי.

לגבי רנאטו, הוא לא הראה שום דבר בבאיירן אבל זה טבעי לחלוטין כשנזכרים מי המאמן שלו. אני בעד העסקה הזו, פוטנציאל רווח גבוה מאוד.

4. DUGRI Member

עסקאות של השאלה עם אופציה הן עסקאות עם סיכון נמוך מאוד. לטעמי מילאן לא צריכה לחשוב פעמיים.

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

לפי העיתונות הגרמנית, הגיע הצעה רשמית ממילאן של 47 מיליון יורו עבור סאנצ'ס שלנו.

6. עודד (אוהד הצלחות) Member

מקווה מאד שהידיעה הראשונה, של השאלה עם אופציה, היא הנכונה. 47 מליון על שחקן בן 19 שממש לא פגע העונה נשמע לי ריסקי מאד.

7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני הבנתי שבאיירן רוצים תשלום מראש וזה במשא ומתן אבל הייתי נזהר עם הכל, כי כל זה הגיע רק מעיתונות בנתיים.

8. עודד (אוהד הצלחות) Member

לא הבנתי למה בכלל אנחנו מציעים 47 על שחקן שנקנה ב35 והיה פלופ

9. eran.m Member

דקה - 34 : 2

תיאור המרקאטו שלנו אחרי 15 שנים של יובש.

ולענינו , אחרי המרקאטו הכי גדול בהיסטוריה שלנו ושובר השיאים - בכל קנה מידה , # שחקנים , # סכום השקעה ( והיד עוד נטויה , 160ME ) ואיכות השחקנים , עכשיו לגראנד פינלה נשאר עוד שחקן אחד וכנראה זו תהיה הרכישה הכי יקרה במרקאטו הפסיכי הזה , אובמיינג / בלוטי , לכל אחד יש את ה + / - שלו , לי בכל אופן קשה להחליט בעניין , מה דעתכם מי עדיף ?

ראיתי שהועלה העניין של האם מרכז הקישור שלו בעונה הקרובה קרי בייגליה וקסי טוב מספיק משל יובנטוס , אני חושב שאם הציוות שלהם יהיה כשורה הם עולים על פיניץ' וחדירה , ביעקר מבחינה הגנתית.

גם לולא אובמינג או בלוטי אנחנו אמורים להיות תחרותיים בכל החזיתות , בליגה האירופאית , הליגה והגביע , לעניות דעתי אם העונה הזו לא תסתיים ללא תואר של אחד מתוך השלושה ( אני בעיקרון מקוה שנזכה בליגה האירופאית , בכדי להשלים את הסט , כמו יוניטד בעונה האחרונה ) , העונה הזו תהיה כישלון ( וכישלון חרוץ ללא הבטחת המקום האוטומטי ב UCL , קרי מקומות 1 - 3 ) , אם זה יתרחש חלילה , מונטלה ישלם בראשו...

נ.ב : השנה גליאני לא יגיד אחרי מרקאטו יבש להחריד והגעה של כמה פגרים ופחים שהבאנו " אלופים גדולים " , מעניין מה יהיה לו לומר , באמת ( כאילו מה שברלוסקוני יגיד לו לומר )... :sm_biggrin:

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/17
  10. Milanista3 Member

האמת שאני די מתלבט ביניהם. אבל אני עם בלוטי.
    אובמיאנג חלוץ ענק, אבל אני לא חושב שהוא מתאים לסגנון המשחק בליגה האיטלקית, בעוד שבלוטי מוכח (יחסית, סך הכל עונה אחת אבל זה גם משהו). בלוטי צעיר יותר, בלי דרישות שכר הזויות שיגרמו לבונוצ'י לפרק את חדר ההלבשה שלנו, והכי חשוב - הוא מילאניסטה ויקיא דם בשביל החולצה. וזה מה שאני רוצה מהשחקנים.
    לגבי העונה הקרובה, אני לא מסכים. המטרה של מילאן כרגע צריכה להשאר טופ 4 . מעבר לזה זה בונוס. אם נגיע לאפריל ונהיה בשלבים המאוחרים של הליגה האירופית ועם סיכוי ליותר מטופ 4 (המילה סקודטו עדיין לא מתגלגלת לי על הלשון) אז יהיה אפשר לדבר אולי. אגב, מקום 4 מקנה גם מקום אוטומטי בצ'מפיונס.
    כרגע השחקנים לא חיברו פס אחד ביחד. עניין החיבור יכול לקחת זמן ואנחנו צריכים להיות מודעים לזה.
    יובה איכותית יותר מאיתנו, ואני מאמין שהסגל של נאפולי עדיף. לגבי רומא ואינטר, הן תעלומה כרגע אבל אני צופה להם חלון העברות טוב מאוד ככה שגם התחרות על הטופ 4 תהיה לא קלה בכלל.

11. עודד (אוהד הצלחות) Member

@Milanista3
    אובאמיינג מוכח בקבוצה גדולה, בליגת האלופות, לאורך מספר עונות. בלוטי נתן עונה אחת, בקבוצה מרכז טבלה שמשחקת עליו. ג'ילארדינו, אימובילה, להמשיך? אם אובאמיינג בא למילאן ב80 ולא מצליח, אתה מוכר אותו הלאה לפריימר ליג או לסין באותו סכום פחות או יותר. אם בלוטי בא למילאן ב80, אתה משאיל אותו עם סעיף רכישה של 20 בחזרה לטורינו. מה גם שהוא פשוט שחקן יותר טוב.

@eran.m
    המטרה זאת העפלה לשלב הבתים של ליגת האלופות, לא יותר מזה. בשביל זה צריך לסיים בטופ 4. אינטר, רומא, נאפולי, ויובנטוס התחילו את הקיץ עם סגלים טובים משלנו, ולכולן מאמנים טובים ממונטלה (לפחות עד כמה שהוא הראה בינתיים). ליובנטוס (וכנראה גם לנאפולי) בעדיין סגל יותר חזק משלנו ובוודאי יותר מחובר. אינטר ורומא לא סיימו את המרקאטו.בוא נחכה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. SerieA Il Capitano

@עודד (אוהד הצלחות)
    מסכים איתך כמעט לגמרי, אבל אין אינדיקציה לכך שדי פרנצ'סקו מאמן טוב ממונטלה.

EO11 אוהב/ת את זה.
  13. עודד (אוהד הצלחות) Member

מקבל את ההערה

14. Milanista3 Member

ג'ילארידנו, אימובילה (שכיכב העונה אגב) והרשימה עוד ארוכה זה נכון. אבל זה לא אומר דבר לגבי בלוטי. בלוטי הימור וגם אובמיאנג הימור. אף אחד לא מבטיח לנו שהם יצליחו בוודאות. קשה לי להאמין שאחרי עונה כושלת בגיל 30 אנחנו נמכור את אובמיאנג בסכום שהבאנו אותו. שניהם יכולים לקרוס תחת תג המחיר הגבוה ששולם עליהם. ההבדל שבלוטי (לדעתי לפחות) הצליח באופן פנומנלי בעונה שעברה בליגה האיטלקית והמומנטום שלו הוא כלפי מעלה, בעוד שהשני בכיוון ההפוך ( הוא עדיין שחקן ענק כן, אבל הוא חווה ירידה בעונה האחרונה).

אגב, אני באופן אישי אולי הייתי מחפש בשוק חלוץ אחר, אבל לא עולות לי אופציות ריאליות לראש כרגע.

15. עודד (אוהד הצלחות) Member

אובאמיינג נתן את העונה הכי טובה שלו בעונה האחרונה, על מה אתה מדבר? היה מלך שערי הבונדסליגה עם 31 שערים.

מצב נושא:
הנושא נעול.