מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DUGRI Member

מה באמת הוא הראה מאז הגול ההוא מול יובה?
    לא ראיתי ממנו משהו מיוחד אני חייב להודות.

תומר1989 אוהב/ת את זה.
  2. עודד (אוהד הצלחות) Member

3. Raulito Madridista

הייתי מעוניין לקבל נתונים, אם למישהו יש - נניח סכומי ההעברות שמילאן שילמה בכל העשור האחרון לעומת הקיץ:

http://e00-marca.uecdn.es/multimedia/graficos/futbol/2017/gasto-magnates-primera-temporada/desktop.Xxx

בגרף פה במארקה אנחנו רואים את התשוקה והמעוף של הבעלים החדשים, 'השתוללות' בעונת הבכורה. זו 'ההשתוללות' הפורייה ביותר ביחס לעונה ראשונה בקבוצה. מילאן כבר השקיעה 209 מיליון יורו והיד עוד נטויה(ריאל מדריד ב-2009 ביזבזה הכי הרבה - יותר מרבע מיליארד יורו, אך זו הייתה הקדנצייה השנייה של פרס). במקום השני: אברמוביץ' וצ'לסי בקיץ 2003 עם השקעה של 167.5 מיליון יורו. מונאקו תופסת את המקום השלישי, בפער קטן מאינטר שמקדימה בחצי מיליון יורו את ההשקעה של השיח של סיטי ששם את יהבו על רוביניו, ז'ו, דה-יונג ואחרים בקיץ 2008 - עם השקעה של 157 מיליון יורו. לגבי ולנסיה - היו ימים. פאריס מדורגת שביעית עם 107 מיליון יורו שהשקיע אל קליפי בקיץ 2011, ובטופ 8 האחרונה היא רומא בקיץ 2011 גם כן.

אני חושב שההעברה של בונוצ'י היא מהלך מבריק וחושב שמילאן קבוצה חשובה וטוב שהיא חוזרת חזק למשחק. לדעתי דווקא מונטלה בעונה שעברה החל בצורה מבטיחה ומשהו לא עבד גם אם הסגל היה רחוק מלהיות שלם. לא שאני חושב שצריך לפטר אותו כי עדיף למנוע זעזועים והרקורד שלו כמאמן הוא טוב, בעיקר בקבוצתו הקודמת, השאלה עד כמה הוא יכול להצעיד את ההרכב המתגבש.

4. סמואל אטו Member

יש כאן אוהדים שמודאגים שהשינוי המאסיבי בסגל של מילאן יגרום לזעזוע שלילי בטווח הקצר ו/או לקושי של מונטלה לעמוד בציפיות/להתמודד עם סגל חזק ממה שהיה לו לפני?

אני לא חושב שמונטלה עמדה במבחנים כאלה עד עכשיו.

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האם אי פעם, מהפך שכזה יצר משהו שלילי בדרך להשתלטות קבועה על הצמרת והתארים המיידיים בהם זכו קבוצות לאחר קיץ דומה?

הבחור שהמציא את האלגוריתם הזה במנג'ר צריך לקבל מכות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/17
  6. סמואל אטו Member

אתה טוען שקבוצות כדורגל מעולם לא בנו קבוצות ״מנופחות״ ואז הגיעו לתוצאות טובות אך כאלה שלא מספקות את הציפיות המנופחות?

7. DUGRI Member

ו12 מליון על דה שיליו עם עונה אחרונה לחוזה זה (עוד) שיחוק רציני של מילאן על חשבון יובה.

8. yonmu Member

@סמואל אטו
    אני בהחלט חושש.
    אני חושש שהסגל לא יתחבר.
    אני חושש שנשנה מערכים יותר מדי.
    אני חושש לא יהיה הרכב קבוע וזה יגרום לבלגן.
    אני חושש שמונטלה יתברר כמאמן שסגל כזה וציפיות כאלה גדולות עליו
    אני חושש שאי הצלחה במגרש תוביל למכה כלכלית מנהלית קשה במיוחד.

ועדיין, אם אני חייב לשים כסף - אני שם ביחס של עשר לאחד שמילאן שלה עונה הקרובה תשחק טוב יותר ותתן תוצאות טובות יותר מבעונה האחרונה.
    שדרוג הסגל פשוט משמעותי מדי.

9. VAR Member

מישהו יכול להסביר לי למה אנחנו כל כך להוטים להחתים חלוץ (מוראטה, בלוטי, אובמיאנג)?

בינתיים ההתקפה נראית ככה: סוסו, בונאוונטורה, האקאן וניאנג יושבים על 2 עמדות. סילבה ובאקה יושבים על עמדה אחת. בוריני מחליף גנרי של כולם. השאלות שלי הן:
    1. כמה קבוצות אתם מכירים יכולות להעלות מהספסל חלוץ טוב יותר מבאקה? ריאל מדריד ומי עוד?
    2. אם השקענו 38 מיליון יורו על סילבה, לא עדיף שלא נשלח אותו להרפתקאות באגף?
    3. אם 2 הוא לא הכוונה של מונטלה - לא עדיף שלא נגביל את עצמנו טקטית למערך אחד עם 2 חלוצים בהרכב, ללא קיצונים?
    4. חלוצים תלויים תמיד בשחקנים שמזינים אותם. לא עדיף לחכות ולראות אם החבר'ה שהבאנו לקישור + סוסו ובונאונטורה (שבצדק לדעתי מקבלים הזדמנות להוכיח שהם יכולים להתבלט גם ליד שחקני כדורגל נורמלים) מתאימים למשימה לפני שמביאים שחקן ב70 מיליון יורו?
    5. גם אם הגענו למסקנה שחלוץ נוסף נחוץ - זה באמת חשוב יותר כרגע משחקן שיוסיף עומק לקישור? (המצב כרגע הוא קסי, ביגליה ואולי לוקאטלי. השחקן הבא בהיררכיה הוא מונטוליבו...)

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא בדיוק. אני טוען שקבוצה שבמשך שנים לא מתקרבת לצמרת וברגע אחד מקבלת זריקה בדמות 250מ' יורו, לא יכולה להתרסק בגלל "כימיה" כי חומר השחקנים החדשים פשוט טוב מדי. שלושת הדוגמאות הרלוונטיות הן סיטי, פסז', וצ'לסי. אין שום דבר מנופח בהתעצמות שלהן. אלא אם מישהו ציפה לזכיה מיידית בצ'מפיונס ליג (לא המצב מילאנו).

--
    כי אם מילאן בחרה במונטלה, ואין תקרה למשאבים שלה, חשוב שתמלא את הצרכים הטקטיים שלו. הוא ישחק עם שני מגנים חופשיים (כבר נרכשו), ויתאים להם שני חלוצים (סילבה+ אחד נוסף) עם קשר אחד שיתמוך בהם מאחור (וישחק יותר קרוב אליהם). זה מה שהוא ספג מקאפלו וזה עבד בפיק הקריירה שלו בפיורנטינה. אין שום היגיון לזנוח את האידיאל שלו לטובת שחקנים שספק אם שווים יותר ממה שהשיגו עד היום.

Don Joan Roman, אלעד ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  11. עודד (אוהד הצלחות) Member

מה הקשר בין הדברים? זה שכרגע מדברים הרבה על חלוץ אומר שפאסונה ומיראבלי לא עובדים על הקשר הבא שיביאו? ( הם כן, הם אפילו ביצעו פניה רשמית לבאיירן לגביו). אם הולכים לשחק עם שני חלוצים וכרגע יש לך אחד, בוודאי שזה ממש חשוב...

12. VAR Member

אני חייב לומר שזה לא נשמע מעודד שמאמן מתעקש ליישם משהו שהיה רלוונטי 15 שנה אחורה. לא שיש לי בעיה עם המערך הזה, יש לי בעיה עם הנטייה לקשור את הגורל שלך בהצלחה שלו.

צריך לזכור ש70 מיליון שנשרוף עכשיו זה 70 מיליון שלא יהיו לנו אחר כך בגלל הFFP. בסך הכל מילאנו את ההרכב כולו בשחקנים שמתאימים (על הנייר לפחות) לרמה הדרושה. מקצה השיפורים בקיץ הבא יהיה יותר חשוב מעוד תוספת שאלוהים יודע עד כמה היא באמת נחוצה. אם מונטלה כל כך רוצה לשחק עם 2 חלוצים אני בטוח שעונה אחת הוא יכול להסתדר גם עם באקה. מאמנים טובים נמדדים בדיוק בזה - להצליח גם אם לא קיבלת כל מה שאתה רוצה אלא "רק" 99%.

אה, ותחליף כבר את הגיף הזה. קצת קשה להוריד ממנו את העיניים וזה מוציא מריכוז.

13. עודד (אוהד הצלחות) Member

לי יש שלוש ציפיות מהעונה הזאת:

1. ריאלית- לסיים בטופ 4
    2. שמקום 4 לא יחשב "לא מספיק בהתחשב בהשקעה"
    3.בכלל לא ריאלית- שלא תהיה בהלה בסוף העונה אם לא נסיים בטופ 4, והתקשורת והאוהדים לא יצאו בהכרזות שזה כשלון

14. Alta Tensione Member

באקה של היום לא שווה הרכב אפילו בסאסוואלו אחרי שדפרל עזב. בעיקרון אני מסכים שלא צריך שתי חלוצים בפרופיל גבוה אבל אם מתעקשים ויש ארגזים של מזומנים להשלים את שאר הסגל יחד עם זה אז מה אכפת לי. שישימו 80-70 על בלוטי\האובה, שאחד מביניהם או סילבה ישב על הספסל או שלפרקים ישחקו ביחד. לא כסף שלי אז לא מזיז לי. גם ככה זה נראה לפי הרכש (והראיון של מיראבלי מאשש את זה) שמכוונים לכמה מערכים ולא למשהו אחד.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רלוונטי גם היום (יובה הנוכחית גדלה על זה). מונטלה שיחק בצורה הזו והתוצאות הן אלה שהביאו, והשאירו אותו במילאן (שיכלה לבחור מאמן מנוסה יותר).

70מ' עכשיו על סופר חלוץ => עליה חדה בהכנסות בשנה הבאה כשנושא הFFP יונח על השולחן. זה או לשמור על איזון תמידי כמו נאפולי, או למכור\לקנות כמו רומא, או לקנות ברבאק כמו פסז'\סיטי ולהקפיץ את ההכנסות העוקבות. אתה רוצה לתמרן משהו באמצע? תסיים כמו אינטר. המועדון היחיד שהחוקים מהווים בעיה עבורו לגדול.

הוא לא הסתדר בעונה שעברה. למה לו להתחיל בפיגור אם קיימת אפשרות לצרף חלוץ על? איזו סיבה הגיונית יש לסינים לעצור את השאיפות שלהם באמצע הדרך אם קיימת אפשרות להשקיע עוד כדי להפוך את מילאן לקבוצת טופ באירופה ולקטוף מזה רווחים בעתיד? למה מילאן צריכה "להסתדר" אם ברצונה ליצור משהו גדול באמת ואולי אף לפתוח פער על היריבות?

Soon.

מצב נושא:
הנושא נעול.