מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. תומר1989 Member

אחלה "עונש".
    אין למילאן מה לערער ולבזבז זמן על השטויות האלה.
    שיתחילו להכין קבוצה לעונה הבאה

2. yonmu Member

מילאן מול הגדולות מאז המינוי של גאטוזו -
    ניצחון על אינטר בקופה איטליה בהארכה,
    ניצחון על לאציו בליגה,
    העפלה על חשבון לאציו בקופה איטליה בפנדלים,
    ניצחון על רומא בליגה,
    הפסד ליובנטוס בליגה,
    תיקו מול אינטר בליגה,
    תיקו מול נאפולי בליגה,
    תבוסה מול יובנטוס בגמר הגביע.

בקיצור, גאטוזו רחוק מלהיות הבעיה.

בלי EL ועם סגל קצר ויעיל אני יכול לראות אותנו נותנים עונה כמו זו שאינטר נתנה העונה ומסיימים מקום רביעי בזמן שהיריבות שלנו מבזבזות נקודות עד שהסגל מתאפס ותוך רוטציות ועייפות בגלל מפעלים אירופאים. זה יהיה הצעד הראשון בשיקום.

3. DUGRI Member

בשיא הכנות- מאוד עצוב על מילאן והעונש לא פרופורציונלי או הוגן ביחס ל"עונשים" המביכים שקיבלו קבוצות אחרות שהוציאו הרבה יותר ממה שהן הכניסו, אבל- זה העונש הנכון למקרים האלה אם אופ"א באמת רוצה לאכוף את הFFP. קנסות כאלה או אחרים לא מזיזים לפריז, סיטי וכו'. הרחקה מאירופה תרתיע מאוד.

4. SerieA Il Capitano

ודאי שלא התכוונתי למשחקים ישירים, אלא לעונה ארוכה מול קבוצות קטנות ועיקשות.

5. yonmu Member

@SerieA הנתונים לטובתו גם במבחן הזה. גאטוזו הוא לא הבעיה.
    כדי למצוא את הבעיה אפשר להסתכל על כמות הכיבושים שלנו בעונה האחרונה, והייתי מציע גם לחפש בסגל של קרואטיה אם הוא לא היה נזרק משם.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם צריך לחשוש מקונטה, אבל כרגע לקבוצה כבר יש מוטיבטור, שגם בן בית וגם הרבה יותר צנוע בדרישותיו.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  7. cazzo Il Capocuoco

אולי באמת עדיף שהורחקנו העונה מאירופה, אבל הדבר החשוב הוא שהקיץ רק התחיל, יש עוד חודשיים ארוכים עד שהעונה באמת מתחילה ומי יודע אם בסוף איזה גרינגו מצפון אמריקה ישתלט על מילאן הרי קומיסו אמר בעצמו שהוא לא וויתר על המשא ומתן. גם ערעור בדרך לבית הדין של לוזאן. זו רק ההתחלה.

8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. yonmu Member

לא ברור מאיפה זה מגיע פתאום, אבל על הנייר זה נראה כמו מהלך טוב מאוד.
    אני מניח-מקווה שהוא אמור להיות גיבוי לסוסו וג'אק, דבר שבהחלט חסר לנו בעונה האחרונה.

כמות סימני השאלה סביב המועדון מדהימה.
    בעלים, הנהלה, מאמן, אירופה, סגל, חלון ההעברות - בערך הכל יכול לקרות. אני אמשיך לקוות ליציבות.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חייב להבין במה זה טוב מאוד. מעניין אולי, וגם החתמה עם פוטנציאל, אבל במה זה כל כך טוב להחתים שחקן שלא מצליח להתקדם מילימטר בקריירה?

11. Alta Tensione Member

טקטיקן מוגבל ובנוסף יובנטיני ובכיין בלתי נלאה שישתה משכורת גבוהה. לא רוצה אחד כזה.

Gianzola אוהב/ת את זה.
  12. yonmu Member

מעניין ופוטנציאלי = טוב מאוד.
    זה סוג הרכש שאני רוצה לראות. לא מהפכות בהרכב, אלא גיבוי במקום שהיה חסר (ולקישור ההתקפי שלנו לא היה גיבוי בעונה שעברה).

רק שיעיפו את קליניץ' כבר. לראות את הנבחרת הקרואטית זוהרת בזמן שהוא מועף על חוסר משמעת רק הגביר את האלרגיה שלי כלפיו.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לדעתי במצבה של מילאן רכש טוב מאוד זה סטריניץ׳ (בהנחה שהוא מחליף) ומילאן באדל, שמעניקים ניסיון בליגה והשני גם איכות שחסרה בקישור המילאנזי. אין הבדל בין חלילוביץ׳ לחאכים מטסור או כל ״תותחי הפרימברה״ של הקבוצות האיטלקיות.

14. yonmu Member

יש הבדל פשוט. חלילוביץ' שיחק כדורגל מקצועני בליגה רצינית ו(לפי מי שראה אותו) הראה פוטנציאל.
    מבחינה כלכלית ההימור זניח. מבחינה מקצועית המינימום שהוא יתן זה מנוחה לסוסו, משהו שהוא לא קיבל בעונה שעברה (פשוט כי לא היה אף שחקן שמתאים לזה בסגל) ובהחלט פגע בנו. בהנחה (בתקווה) שלא נהיה בEL בעונה הבאה - אנחנו לא צריכים מחליפים איכותיים מדי.

באדלי נשמע כמו המשך ישיר לריינה וסטריניץ' - עוד שחקן חינמי שמכיר את הליגה ויכול להיות גיבוי לא רע.
    אני מאוד בעד כי זו עוד עמדה שבה לא היה לנו גיבוי רציני. אני מתקשה לראות משהו מיוחד בלוקאטלי ולדעתי במקרה הכי טוב הוא יתקדם להיות סותם חורים בקישור, ככה שלפניו ברוטציה צריך שחקן שבאמת יכול להחליף את ביגליה או ג'אק (תלוי סיטואציה), במיוחד עם בעיות הכשירות של שניהם.

בהתחשב בזה שאנחנו עשויים להיפרד בקרוב מF&M חשבתי לסכם את חלון ההעברות שלהם -
    אני לא אשפוט על כישלון ההימור של 'נקנה ונקווה להגיע לCL אחרת כל הבאסה' כי זה כנראה אסטרטגיה של הבעלים וכישלון של מונטלה.
    אנטוניו דונארומה - 7. היה חייב להגיע בשביל אח שלו (שהוא סוגיה בפני עצמו), אבל הפתיע לטובה כשנדרש.
    מתאו מוסאצ'יו - 4. לא הצליח לתפוס מקום משמעותי בסגל.
    לאו בונוצ'י - 7. התחיל נוראי אבל כרגע חזר לעצמו.
    ריקרדו רודריגז - 6. די סתמי, אבל סוגר את הפינה.
    אנדראה קונטי - 2. סיפור עצוב ולצערי אני לא אופטימי.
    פרנק קסייה - 8. עשה שטויות בהתחלה, אבל הראה גרף שיפור ברור. מקווה שמדובר בשחקן הרכב לעשור הקרוב.
    לוקאס ביגליה - 6. השתלבות קשה (פספס 15~ משחקים) והוא כבר בן 32, אבל לא היו אלטרנטיבות.
    הקאן צ'לאנולו - 6. גם התחיל רע אבל התקדם. לא ברור כמה הוא מתאים לשיטה.
    פאביו בוריני - 8. סותם חורים זול ומוצלח.
    אנדרה סילבה - 4. כישלון יקר מאוד. אמנם הוא עוד עשוי לפרוץ אצלנו או להימכר ולהחזיר את ההשקעה, אבל הכסף הזה יכל לתת יותר.
    ניקולה קליניץ' - 2. לכאורה הרכש הכי בטוח (בוגר, מתוך הליגה, רצה את הקבוצה). בפועל כישלון מוחלט, מקצועית וחברתית.
    מבחינת מכירות - הישארות של קוצ'קה יכלה להועיל (לא הכניס יותר מדי גם ככה), ורטרואקטיבית נראה שעסקת באקה היתה כישלון.
    החוזה לדונארומה היה סוג של כניעה מצד ההנהלה, אבל די ברור שמדובר במהלך חכם בסופו של דבר.
    ביחס למאמן - לדעתי התנהלות מוצלחת. אמנם רציתי שיפטרו את מונטלה מוקדם יותר, אבל נתנו זמן יפה והמינוי של גאטוזו היה במקום.

סך הכל, למרות הכישלון, הייתי שמח אם הבעלים החדש (בהנחה שיהיה) ישאיר גם את פאסונה, גם את מיראבלי ובמיוחד את גאטוזו.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מצב נושא:
הנושא נעול.