מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. amn Member

שמעו, אני בטוח ששחר נהנה מהתדמית מבובה של לילה של "איך אכלתי את העקיצה הזאת".

אין ספק שבשביל זה שווה להוציא עשרות מיליוני שקלים בשנה. וגם בשביל לפרגן לפיני זהבי, להזכירכם אחד מהסוכנים המוכרים בעולם (גם אם לא מהבכירים שבהם), שלא צריך את מכבי חיפה או יעקב שחר כדי לבסס את שמו ויש לו מספיק עסקים וקבוצות שבהן הוא מעורבב הרבה, הרבה יותר חזק.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

עוד מעט יבוא זה שיגיד לך שכאוהד של חיפה הוא מאוד רצה שלוני ישאר אבל זו שטות כי ברור שחיפה בלי בעלים שמשקיע עשרות מיליונים בשנה מועדפת על היריבות.
    בלי שחר רוקאביצה כנראה היה במכבי ת״א על תקן ישראלי ורועי קהת כנראה היה מגיע גם הוא למכבי ת״א או לב״ש.
    מכבי חיפה בלי בעלים שמשקיע כסף תהפוך ללא רלוונטית כל עוד הנוער שלה לא מייצר שוב עטרים\ברקוביצ׳ים\קטנים.
    הענין הזה של השקעת עשרות מיליונים לדעתי הופך את מכבי חיפה למועדון מאוד לא רלוונטי עבור המשוגעים המעטים שרוצים להשקיע בכדורגל ישראלי.
    יהיה קשה מאוד למצוא מחליף לשחר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

amn אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

מכבי חיפה בלי בעלים ורק על הכנסות טבעיות תשיג אותן תוצאות כמו בחמש השנים האחרונות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. עידן444 Member

שזה ממש לא מספיק...
    העניין הוא שכשהקהל יידע מראש שאלה הציפיות- הוא כבר לא ינהר לרכוש מנויים. זו דעתי לפחות.

amn אוהב/ת את זה.
  5. amn Member

בינתיים הקהל מראה אחרת בשלושת משחקי הבית האחרונים שבהן יש ירידה דרסטית בכמות הצופים.

לא מאמין שאותו הקהל יגיע פתאום אם אותן התוצאות ימשיכו כשאין בעל בית. ואז גם ההכנסות הטבעיות יקטנו.

6. itay7 Member

אגב פיני, כוחו וכישוריו, אופורי עכשיו עם הנבחרת באיחוד האמירויות, ביום שישי הם טסים לגאבון לאליפות אפריקה. אז יש שתי אפשרויות - או שחיפה בונה על זה שגאנה יעופו מוקדם, או שהוא יטוס מדובאי לארץ (דרך ירדן או מה שלא יהיה) בשביל לעבור בדיקות רפואיות ולחתום, ואז להצטרך לנבחרת גאבון, באישור של גרנט.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

דרך אגב לא יודע מי רשם כאן לפני כמה עמודים, או קראתי במקום אחר, אבל אופורי לא מועמד לגאלא. המטרה שלהם לחלון הנוכחי זה גארי רודריגז מפאוק.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

איומים לעלות עם הנוער, שחרור שחקנים מאסיבי, השחקנים נגד המאמן.
    אותו תסריט כל שנה. נראה שזה גם הפעם הולך לכיוון אחד בלבד.

9. Butragueño מנהלים

לרגע חשבתי שהתבלבלת בין הדיון של חיפה להפועל...

Sir Alex Ferguson ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  10. alexshw Member

לא שיחררנו רק בשבוע שעבר 3 צעירים בוגרי המחלקה?

11. Raulito Madridista

מכבי חיפה רוצה לזרוק את הבינוניים בצד אבל שימו לב שכל הסגל משופע בכאלה. חוץ מורמוט ועטר אני לא רואה הבדל בינה לבין מכבי פ"ת מבחינת סגל השחקנים ויש עמדות מסוימות שמכבי פ"ת עדיפה ללא ספק, שחקנים שיש להם פוטנציאל גדול. ובכל-מקרה השחרור המאסיבי של השחקנים ערב משחק גביע ולפני שבאו אחרים היה די מטופש. לא היה עדיף שבמקום שעוואז יהיה המחליף וזנטי למשל יהיו אלה ריאן וגוזלן לפחות בינתיים הרי מכבי חיפה משלמת להם והם מתאמנים? אני חושב שטוב שהבועה התפוצצה עכשיו ומכבי חיפה לא קבוצה שיכולה לסמן את הגביע כמטרה. עכשיו צריך להתחיל לבנות לשנה הבאה ואם מכבי חיפה מגיעה לינואר עם צורך בקשר התקפי, קשר אחורי וחלוץ - זה מראה על בניית עקומה של הסגל. דמארי יכול להיות יריית פתיחה טובה.

12. Butragueño מנהלים

במקרה הזה אני לא חושב שיש הבדל בין זנטי ועוואד לבין ריאן וגוזלן. למען האמת, אני מעדיף את השנים הראשונים. זנטי ועוואד רוצים להוכיח ויש להם דחף של הקהל שדי אוהב אותם. ריאן וגוזלן כבר שרפו את עצמם במועדון. קיבלו אינסוף הזדמנויות וחרבנו את כולם. לדעתי הרעיון של שחרור השחקנים לפני הגביע הגיע מ-2 סיבות; קודם כל לנקות את השחקנים לפני תחילת חלון העברות, כדי שיהיה מספיק זמן כדי להיפטר מהם, והסיבה השנייה היא כדי להרתיע ולהפחיד את שאר השחקנים, שהם יכולים להיות הבאים בתור.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא בא להיות הסנגור שלו.
    אבל את מי היית מעלה במקומם ? בקושי יש שחקני ספסל,ומי שנמצא בעיקר מהנוער.
    הוא ניסה את בריק ועוואד נגד בני יהודה,אתמול גם את זאנטי.
    כשיהיה לו סגל נורמאלי ולא מלא בבינוניים שמביישים את הסמל הירוק. אני הראשון שאצא נגדו במידה ויכשל.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EsheD
    קודם כל אסור היה לבצע את השחרור ההמוני לפני משחק הגביע. ברגע שזה קרה שחר ויתר על העונה הזאת. לשחק עם סגל כזה חלש זו אשמתו של הזקן. בעיניי שערורייה ומוזר שהתקשורת לא מדברת על זה.

ואליינטה צריך לשחק כבלם. נקודה. במקומו לביא היה צריך אתמול לפתוח. שוב, שחקנים כמו מוגרבי, ריאן ופלט תרמו מעט מאד העונה, אבל אין לי מושג מה שחר/מולנסטיין רואים בבריק ועוואד.

בקיצור, אין שום איש במועדון שמנהל את עסקיו כמו שצריך.

15. DRORIKO Member

"אבל אתמול היכולת העלתה זיכרונות מימי נומה קאליו של תחילת העונה. גם אז וגם הפעם, עם כל ההפיכות בסגל בין לבין, עמית זנטי בן ה־19 הוא זה שנכנס להציל את המצב."

ynet אפילו לא הפתעה - ספורט

מצב נושא:
הנושא נעול.