מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. מרקו ואן באסטן Member

סלחו לי אבל לי נראה שכל השיח הזה הוא פשוט קטנוני ונתפס לדברים שוליים. מה זה מעניין מי קובע מה? לדעתי האישית זה לא רלוונטי אפילו בגרם מי לוקח החלטות בסוף, כמו שזה לא רלוונטי אם המאמן יהיה זר או ישראלי. סך הכל מדובר בכדורגל,המטרה היא להביא שחקנים טובים שינצחו משחקים ומאמן שידע לחבר את העסק הזה. לא פחות ולא יותר. מדובר בקבוצת כדורגל ישראלית, לא באיזה תאגיד פיננסי עצום או גוף בטחוני כמו הצבא למשל שצריך איזשהו מבנה סכמטי ומוגדר. אפשר לחשוב.. קצת פרופורציות. למכבי תל אביב הלך קלף עם מודל מסויים שהתקבעו עליו, למה נראה לכם שזאת הדרך היחידה להצלחה? מי קבע את זה?. אם שחר ימשיך בקו האחרון של להביא שחקנים ישראלים בכירים כמו דמארי וקהת, וזרים עם רזומה מרשים, מה אכפת לי אם הוא לוקח החלטות כו תור או בוקולי או אור יפרח? לדעתי לוזון זה מינוי יותר מראוי. אני תמיד החזקתי ממנו. לאו דווקא בפן הטקטי אלא יותר כאחד שיודע להוציא משחקנים את המקסימום ומלכד סביבו את המערכת. שיהיה לו בהצלחה וגם לנו כמובן

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

במכבי חיפה תפקיד המנהל המקצועי הוא סתם מדבקה, בן-אדם מקבל כסף ללא תכלית וכנראה שיענקלה ממש מושך בחוטים והוא מתחבא מאחורי קרלסן. במכבי ת"א לקחו את התפקיד ברצינות לעומת זאת. קרלסן יודע באמת מי זה גיא לוזון? ולמה רצו לתת למולנסטיין להמשיך?

לגבי גיא לוזון: אני לא מאלה שטינפו עליו כשעזב את הפועל. וחלק מאוהדי בית"ר, לאו דווקא בפורום, אלא בכלל - די התאכזבו מהבחירה שלו. בכל-מקרה, אני חושב שמגיע לו צ'אנס אמיתי במועדון גדול כי שנוכל לבחון אותו כמאמן ואני מדבר עם הסתכלות קדימה לעונה הבאה, כי מהעונה הזו אי-אפשר להוציא שום דבר. בקיץ יהיה ללוזון סגל בסדר, קהל אוהדים שכנראה יתמוך וגם אפשרות לבצע שינויים ולבנות את הקבוצה לפי ראות עיניו בצורה חלקית לפחות. הפועל ת"א העונה לא הייתה קבוצת כדורגל ולפני עשור הוא גם נכנס למצב לא פשוט עם גל עזיבות של שחקני מפתח. לטעמי לוזון קצת יותר ממוטיבטור. בכל-מקרה לטווח הקצר השינוי היה מתבקש. קל להגיד כמו ביציע - 'איתי מרדכי היה צריך לאמן', אבל יש הבדל בין נוער לבוגרים. שיהיה בהצלחה

3. Don Joan Roman Member

מסיבת עיתונאים של מכבי חיפה, עוברים לשאול את המנכ"ל משהו והוא משפשף את העיניים כאילו הרגע התעורר - מספר הכל על כמה "מעניין" אותו הקשקוש הזה.

Sent from my m3 note using Tapatalk

4. alexshw Member

מכבי חיפה היא הקרקס הכי גדול בליגה אחרי הפועל. שחר מזמן האפיל גם על לוני.
    הגיע זמן שידרשו משחר להפסיק.

5. zivmay Member

גיא לוזון הוא אחלה בחירה.
    רוב הסיכויים שהוא יעלה אותכם לפלייאוף העליון, ונאכל ממנו מרור.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

זה לא העניין של מאמן זר או לא.
    המועדון הזה התנהל כמו שכונה. תסתכל על כל השחקנים שעוזבים את המועדון הזה. גם הישראלים, גם הזרים. כולם אומרים את אותו הדבר. העיתונאים מאיימים על השחקנים, הם נמצאים בחדר ההלבשה, הכל מודלף. החליטו להביא צוות זר כדי קצת להרחיק את כל הדבר הזה, החתמה של מאמן ישראלי שוב תחזיר את קן הצרעות הזה. על זה אנחנו שוב מתלוננים. הוחלט שצריך לשנות משהו, ועכשיו שוב לוקחים צעד אחורה. החלטתם שצריך שינוי? כזה שאתם מאמינים בו? אז אחרי חצי שנה הכל מתבטל?

לגבי קרלסן, הניסוח שלו של "ידעתי שצריך להביא מאמן ישראלי כי חשובות לנו המטרות גם לטווח הקצר" קצת מנוגדות לעניין שלוזון הוחתם לשנה וחצי. נראה כאילו הוא הסכים למאמן ישראלי עד לסוף העונה, ומשם לחזור לאופצית הזר. זה לא ממש קרה..

oranfu, Civil ו-EsheD אוהבים את זה.
  7. DRORIKO Member

אנחנו מדברים על אחד שעד הקיץ היה מוכר בשמים

8. oranfu Member

לא.

זה לא שמשנה לי מי מחליט, זה שמי שמחליט מחליט חרא. אני יותר מאשמח אם שחר יתחיל להחליט טוב אבל זה פשוט לא יקרה.

לא קונה את הסיפורים שתור רצה מאמן ישראלי. לא שאני בטוח שיש לו התנגדות לזה, אבל כמה הוא מכיר את לוזון בשביל להחליט דבר כזה?

מה ששי רשם זה נכון. כל שחקן שעוזב מספר איזה שכונה רצה במועדון. עיתונאים אשכרה מאיימים על שחקנים חופשי אצלנו אבל זה כאילו לגיטימי לחלוטין.

לא מבין מה הנקודה בקשר לבן-דוב וזה שמכר בשמים עד עכשיו (מנכ"ל מאוד מוערך, אוהב כדורגל). לפי מה שאני מצליח להבין הוא עושה עבודה טובה בגדול.

@Drama2 מה הבעיה עם דנה? חמודה מאוד ממה שיצא לי לראות אותה עד היום. מעדיף אותה על המאמן עצמו.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כששומעים על השם אסף נימני, עוזר המאמן החדש של לוזון, מיד מתבקש להעלות כאן את הסרטון שניסו לראיין אותו במחצית המשחק של הפועל פתח תקווה בליגה הלאומית, וזאת היתה התוצאה:

EsheD אוהב/ת את זה.
  10. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

הוא לא הביסלי הכי פריך בשקית.

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

נו, אז הוא יתאים יופי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  12. Drama2 הסמל מעל הכל

זה שעשו ממנה אניטה 2, אפילו לא קרוב.
    אני ואתה ביחד.

13. oranfu Member

אני חושב שהיא חמודה מאוד ובפעמים שיצא לי לראות אותה מתראיינת בטלויזיה היא גם עשתה רושם של בחורה חביבה ואינטליגנטית.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

לא דיברתי על האופי שלה,
    אלא על הניסיון של קול האופוזוציה* במכבי חיפה ליצור הקבלה כזו, היא פשוט, כפי שרשמתי, מביכה.

*קבוצות הפייסבוק העוסקות בנידון.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בחור די שחצן ויהיר, הצליח בענק בקטמון בעונה הראשונה עם סגל פייבוריט בליגה א' אבל בלאומית נכשל איתם בגדול. יש לציין גם שמבחינה התנהגותית הוא לא פחות שכונתי מלוזון ויש לו מניירות של ערס. לזכותו יאמר שגם ברק בכר לקח אותו לעבוד איתו, וברק הוא מאמן שכולנו מעריכים (מי יותר מי פחות), אז יכול להיות שזה מעיד על ההבנה שלו ויכולות האימון. לא מכיר אותו מספיק טוב כדי לגבש דעה מוצקה.

בכל מה שקשור ללוזון, יש נקודה שלילית אחת ברורה והיא הכוח שיהיה לאלירן עטר בחדר ההלבשה עכשיו. טוב לא יצא מזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.