מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אז לא הבנתי.
    מי רצה את קגלמאכר כקשר?

amn אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר די ברור שהתקשורת תתקוף את קרלסן ותהפוך את רוני לוי לצדיק מעונה. המאמן צריך להבין שמנג'ר עומד מעליו. הוא (כנראה) רצה יותר מדי להשפיע ועכשיו אכל אותה. מה שכן, עכשיו קרלסן יקבל את כל האחריות, נראה עד כמה האיש מוכשר.

@סמואל אטו
    לדעתי קרלסן חושב שקגלמאכר גם קשר. ממה שאני מבין הוא כאילו הכריח את רוני לוי להרכיב אותו בקישור. המאמן היה משוכנע שהוא בלם.

3. amn Member

זה תלוי על איזה צד קמו הכתב ואינטרס אותו הוא רוצה לשרת באותו יום (וגם, על איזה צד קם הקורא ואיזה אינטרס הכתבה משרתת, ועד כמה הוא אוכל את מה שנותנים לו בלי לבדוק מה זה בכלל).

סמואל אטו ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קרלסן.

5. DRORIKO Member

לא מתאים לך

6. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

יענקל'ה היה צריך לדעת שהבאת מאמן מקצועי תצטרך לגרור החלפת מאמן, זה ידוע שמנהלים מקצועיים מעדיפים לעבוד/להביא מאמנים שהם מכירים ונוח להם לעבוד מולם.
    חתיכת תיק למכבי חיפה עכשיו.
    אהבתי את ההנפצה של YNET שאוסקר מועמד לחיפה, הרי זה ברור שהוא יעדיף את הבוץ החיפאי משכשוך במימי ליגת האלופות בעונה הבאה.
    בטח הוא יביא איתו כנדוניה את דאבור

Love Is Red ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@amn
    כתבתי כבר אתמול שהתקשורת הישראלית עם אצבע קלה על ההדק לכיוון זרים. שחקן כמו משומר מעולם לא מתקיפים. ואליינטה פתאום היה הבעיה אחרי המשחק נגד קאליו. אני מעריך שבימים הקרובים נקבל קמפיין ערוך היטב של האשמות לכיוון קרלסן. אולי הם צודקים, אולי לא, אבל עכשיו הנורבגי הוא האיש מאחורי ההגה. אנחנו נראה מה הוא שווה.

@DRORIKO
    לא הבנתי, מה לא מתאים לי? שרוני לוי עף? מצדי אחלה. עכשיו קרלסן יצטרך להוכיח שהוא איש מקצוע. אנחנו נראה אם מכבי חיפה תצא לדרך חדשה או שמה נמשיך להדרדר. טיפ נוסף, כדאי ששחר יבדוק מה קורה עם הצוות הרפואי...מדהים שאין לנו אף פעם סגל בריא...

8. DRORIKO Member

כתבת "ממה שאני מבין הוא כאילו הכריח את רוני לוי להרכיב אותו בקישור" ממי הבנת את זה?

9. amn Member

@de Middenweg זה מתחבר למה שכתבתי בפורום לפני הגומלין בסיבוב הקודם באירופה, וזה חלק מתופעה כללית פה בארץ, של לזלזל בכל מי שהוא לא משלנו פחות או יותר. וכשיש מישהו שכן מעריך את מי שעומד מולו, אז מזלזלים וחושבים שהוא סתם "מאדיר".

מצד שני, וזה כבר באמת לא קשור לדיון של מכבי חיפה, אבל אני לא חושב שהכדורגל כאן הוא "פח אשפה" (אני גם לא אוהב כל כך להשתמש בביטוי הזה), ובסך הכל כמי שרואה כדורגל מהמון מדינות בעולם, אני חושב שהרמה כאן היא לא רעה כמו שעושים ממנה. ברור שזו לא הליגה השישית באירופה (ובלי לחשוב על זה לעומק, אולי זו הייתה הליגה השישית באסיה), אבל הרמה כאן לא כזו רעה כמו שעושים ממנה.

להשוות את הכדורגל פה לכדורגל הספרדי והאנגלי, יהיה אפשר לראות את זה. מזוכיזם טהור.

10. סמואל אטו Member

כמה ספינים יוצאים מהמועדון הזה, כבר קשה לעקוב.

11. Civil Anti Madridista

אף אחד. רוני לוי החליט על דעת עצמו להפוך את קגלמאכר לקשר, כמו את אבו עביד לבלם ואת ריאן למגן.

טוב שעצרו את זה בזמן, בשלב הבא הוא היה עולה עם סטויקוביץ' בתור חלוץ מרכזי ובלי שום בעיה היה מוצא על מי להפיל את האחריות.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Hapoel_Tel_Aviv Member

מה זה אומר עכשיו מבחינת דגני?ידוע שרוני לוי לא אהב אותו.

ראיתי את הגומלין מול נומה ולא ראיתי הרבה זמן אם בכלל קבוצה שנראת כל כך כבויה וחסרת חשק, זה היה נראה לי כמו שביתה איטלקית נגד המאמן/בעלים ולא סתם יכולת גרועה ככה שזה היה מתבקש.

13. alexshw Member

המון אוהדי מכבי חיפה טענו בעת מינויו של תור שזה לא יכול לעבוד עם רוני לוי. איזה מן דבר זה שמביאים בן אדם בתפקיד כזה וצריך לקבל כביכול אישור ממאמן. אדם כזה הוא שצריך להביא את האנשים איתם הוא יכול לעבוד.
    איזה מן ניהול רע זה של בעלי קבוצה. כל ההכנה נזרקה לפח וכמובן אירופה.
    לפחות הליגה טרם החלה.

oranfu ו-VAR אוהבים את זה.
  14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרוויח ביושר את הפיטורים.
    רק חבל כמו שאלכס אמר,שהלכה לפח ההכנה לעונה.
    מקווה שקרלסון יבחר את הצוות אימון המתאים,כי עם הבלנדרים מהארץ רחוק אי אפשר להגיע.

מצפה קלרלסן המון עבודה,יש לו הרכב חדש לבנות,וכול זה תוך חודש עד שמתחילה העונה.

15. סמואל אטו Member

לא הייתי ממהר לקבוע שקארלסן עכשיו יקבל את המושכות. בוא נחכה ונראה.

מצב נושא:
הנושא נעול.