מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

@amn
    אני יודע, המשפחה של בת זוג של מכירה אותו (הם כפר-סבאים במקור, ופעילים מאוד באגף הספורט).
    בן אדם מדהים, מאמן כושר מצוין.

2. amn Member

ולכן אני מאוד אופתע אם ישבור את החוזה שהוא רק חתם עליו.

אבל מסכים איתך שהוא ממאמני הכושר הטובים בארץ, ובאופן יחסי יש לו פחות "שם" מלאחרים.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

גולדיג לא היה אצלינו בתקופת אלישע?

4. amn Member

גם, אבל לפני כן עבד תחת גרנט.

5. alexshw Member

נו אז הוא בדיוק אותו חובבן. היו לנו איתו מיליון פצועים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים לראות שבמשחק גביע טוטו בדקה ה-65 קינן צריך חבר כדי שישחרר לו שריר ברגל. פשוט לא ייאמן. אני צופה הרבה פציעות אם מולנסטיין באמת רוצה שלשחקנים יש את היכולת לרוץ הכי הרבה בליגה.

7. Butragueño מנהלים

כמה נקודות מהמשחק אתמול:

1. דקה 55 לשחקנים כבר אין אוויר, לא מפתיע, ומעניין איך מולנסטין יגיב לכך.

2. אמנם מוגרבי מבקיע, והוא עושה את זה לא מעט מאז שהגיע, אבל אני עדין חושב שהוא בעייתי מאוד. כמו עזרא, הוא לא משחרר את הכדור בזמן. לא מעט הוא נתקע במצב בו הוא מקבל כדור באגף במתפרצת כלשהי, מנסה לעבור את שחקן האגף תוך כדי שלוקח את הכדור לאמצע, ומהר מאוד מתחיל לעשות דריבל אחורה, ויחד עם המהלך הזה מגיעים לא מעט איבודי כדור שלו.

3. קצת יומרני להגיד את זה, אבל מהרגע שקהת נכנס למגרש, מספר ההזדמנויות ההבקעה של הקבוצה עלה, וכך גם מספר הכנסות הכדורים לרחבה.

4. אין לנו הגנה, ומאמן כמו מולנסטין צריך לעשות עם זה משהו. מדברים כל הזמן על 2 זרים שרוצים להביא למועדון. כדאי מאוד שיהיה בלם. קינן יכול להמשיך להיות בלם רביעי מבחינתי. חבשי גם בסדר בשביל בלם שלישי. אבו עביד כנראה יהיה מגן ימני מחליף, כמו שזה נראה כרגע.

5. פלט וגוזלן כנראה יהיו החלוצים היחידים שלנו. גוזלן מנסה ומנסה ומנסה, אבל זה פשוט לא זה. פלט נראה אתמול כל כך גמלוני, מקווה מאוד שהוא רק מסיר מעצמו חלודה, כי אנחנו חייבים אותו לוענה של 15 שערים, אם חיפה רוצה להגיע לאנשהו.

6. עטר צריך לחזור מהפציעה בסוף ספטמבר, שזה אומר שהוא יכנס לכושר באמצע אוקטובר, ויתחיל לפתוח בהרכב בנובמבר. כלומר, כשהקבוצה כבר תהיה בים.

7. ואצק לא רע. הוא לא טוב, אבל לא רע. היו לו פעולות יצירתיות, הוא חוזר אחורה באיבודי כדור ומנסה לחלץ בחזרה. לא הצלחתי להבין מה התפקיד הטבעי שלו, אבל יאמר לזכותו שהוא מהשחקנים הבודדים שיש להם כושר.

8. alexshw Member

4) יש בלם וקוראים לו קאגלמאכר.
    7) קשר 50-50

9. Butragueño מנהלים

זה גם אני חשבתי. אבל או שבאמת יש דרישה מקלארסן שכגלמאכר יתופקד כקשר אחורי, או שמולנסטין יעשה את השינוי הזה בקרוב, ואז יביאו קשר אחורי, כדי שזה ירד לעמדת הבלם.

d-s אוהב/ת את זה.
  10. amn Member

כבר חזרתם בכם מההאשמות שרוני לי עשה סבוטאז' לגבי העמדה של קגלמאכר או שזה עדיין שלב ההכחשה?

כי אני זוכר שכשאני העליתי את האפשרות שקארלסן, מתוך היכרות עם קגלמאכר (ואני נותן לו קרדיט שאין כאן דברים מסריחים), מאמין שהוא יכול להיות קשר אחורי טוב, ואמרו לי שזה לא ייתכן, ואפילו נתלו בראיון שהוא נתן בו הוא הציג אותו כבלם.

אני ממש לא אוהב את רוני לוי, וזה לא האישיו כאן, זה פשוט שנדיר לראות חלק מאוהדי חיפה פה בפורום, שמדברים בנחרצות גדולה כל כך, מודים בטעות, אז אני מסוקרן...

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  11. Butragueño מנהלים

אני לא חושב שכדאי להיכנס עכשיו לדיון האם רוני לוי עשה בלאגן או לא, בכל הנוגע לכגלמאכר. בוא ניתן לקבוצה לרוץ משחק או שניים עם המאמן החדש, לפני שאנחנו קופצים להשערות.
    אני לא חשוב שכגלמאכר נוראי כקשר אחורי, אבל אני חושב ששווה לבדוק אותו בעמדת הבלם. אלא אם כן זה נעשה באימונים, ובכל זאת הוא עדיף כקשר אחורי. שווה לבדוק אותו שם, לא כי הוא רע בעמדה שלו היום, אלא כי אין לנו פשוט בלמים טובים.

12. amn Member

אתה מוזמן ללכת לקרוא את העמודים הראשונים בנושא הזה.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה משחק בהליכה. באמת שאין שום דבר חיובי שאפשר לקחת מהמשחק הזה.

14. דקו Member

יצא פודקאסט חדש של אוהדי מכבי חיפה (למרות שאני קצת משוחד)
    ממליץ לשמוע אותו.

15. alexshw Member

בנסיבות הקיימות במועדון, לא היה לו סיכוי אמיתי להצליח. עדיין אזכור אותו לטובה בגלל הבישול בגמר ובכלל היה חלק חשוב בקמפיין הגביע והגעה לאירופה.
    מכבי חיפה הגיעה לסיכום על התרת חוזהו של לודוביק אוברניאק - וואלה! ספורט

שחקן עם הרבה כדורגל שרק מראה עד כמה המערכת של מכבי חיפה רקובה.

Butragueño אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.