מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

לא יודע, אני עדיין לא רואה שורמוט מרשים. כן, יש לו טכניקה טובה והוא מאוד נוח עם הכדור. אבל הוא מקבל לא מעט חופש פעולה במשחקים האחרונים, רואה הרבה את הכדור ואני לא רואה שהוא מייצר יותר מדי.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא גילי בכושר טוב בחודש האחרון,נראה שהניעור שעשה לו מולנסטיין עזר. מאוד פעיל,נייד הרבה פעולות טובות. שחקן אינטליגנט.
    אבל הבעיות שלו ידעות מתחילת הקריירה,אופי חלש.
    אם לא זה הוא היה מגיע הרבה יותר רחוק בריירה שלו.

Civil אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

לא צריך להכנס לאופוריה מוגזמת כרגע
    ynet מהפכה של שמחה: מכבי חיפה המתחדשת - ספורט

רק דבר אחד מצחיק אותי:
    את השם ג'ורדי כמובן רכש בגלל אביו ועל זה ביסס את קריירת המשחק אבל מבחינת רזומה של הדברים הקשורים למנהל מקצועי בכדורגל הרזומה של תור עשיר הרבה יותר מג'ורדי שלפני מכבי ת"א סה"כ עבד בלרנקה.

amn, oranfu ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  4. Butragueño מנהלים

ומצד שני טוענים "שמולנסטיין מגיע עם רזומה עשיר". כתבה סתמית לגמרי.

לפחות אין בכתבה הזו ציטוטים של שחקנים או אנשי צוות (רק מקורבים). לפחות בן דב עושה שם שקט מבחינת התראיינויות לתקשורת. גם כל השקט שהם יוצרים סביב עטר די מרשים.

5. Love Is Red Member

גם אותי זה הצחיק שקראתי את זה על הבוקר חחח
    מי ישמע ג'ורדי קרויף היה מנהל מקצועי של ברצלונה ועבר למכבי תל אביב כדיי לראות עולם או משהו כזה...

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Drama2 הסמל מעל הכל

חבר'ה הוא היה מנג'ר-שחקן במלטה SHOW SOME RESPECT

amn, oFiRzZz, oranfu ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  7. Raulito Madridista

הכי הצחיק אותי לקרוא עוד בשבוע שעבר שהשיר 'מסיבה בחיפה' הפך ללהיט בחדר ההלבשה, זה די שיעשע אותי. אני חושב שהפעם ולא חשוב איך העונה הזו תסתיים כי אנחנו לא יודעים, אני חושב שעדיין אין למכבי חיפה מספיק איכויות כדי להשתחל למאבק האליפות - נעשית עבודה. השחקנים הזרים נראים טוב, הקבוצה נלחמת ומפגינה אופי, עם כל הכבוד לניצחונות על באר-שבע בעונות האחרונות שזה היה די מקרי - מכבי חיפה הייתה מתקשה נגד הגדולות. אנחנו רואים קבוצה שמנצלת בצורה טובה מאוד את היתרונות שלה. פלט, עטר ו-ורמוט בכושר מצוין וגם רוקאביצה יכול לתרום הרבה ואני מניח שימצאו לרועי קהת את המשבצת שלו.

8. Love Is Red Member

לדעתי חוץ מחוסר בעמדת הקשר האחורי יש להם סגל עמוק שלא נופל מהסגל שלנו או של מכבי תל אביב.
    ויש להם צוות מקצועי רחב ואיכותי וגם מנהל מקצועי מבין עניין.
    בקיצור יש להם את כל התנאים על מנת לספק עונה שבה הם יוכלו להאבק על האליפות ואל תשכח שגם מכבי תל אביב וגם הפועל באר שבע שתיהן משחקות באירופה מה שבסופו של דבר ייתן את אותותיו ככה שלדעתי האישית מכבי חיפה כן יכולה להאבק על האליפות, האם היא תזכה באליפות זאת כבר שאלה אחרת אבל היא יכולה להאבק.
    ואם הם גם ישכילו להביא קשר אחורי איכותי הם יוכלו לדעתי ללכת למאבק עד הסוף איתנו ועם מכבי.
    אין להם סגל של שחקן אחד ויש להם סגל עמוק שפיראס מוגרבי לא שיחק בכלל והיה עונה שעברה אחד מהשחקנים הטובים בסכנין ועזר להם להגיע לפלייאוף העליון מה שמראה על העומק שלהם.

9. Butragueño מנהלים

אם תפסיקו לקשר אותנו לאליפות, אולי תוכלו להינות יחד איתנו מהדרך שתור ומולנסטיין מנסים להוביל פה.
    עד האליפות האחרונה שלנו, אפשר להגיד שחוץ מהפועל תל אביב, ניהננו מליגה כל כך חלשה. כשכל שבוע היה לנו אחי נצרת ונצרת עלית, היה קל לצבור מומנטום אחרי 5-0 מחזור אחרי מחזור, כשאפילו ארבייטמן מסיים עם 28 שערים. אבל גם אז, ועד היום, לא הייתה באמת בנייה של קבוצה. הכל היה מקרי. תמיר כהן, אביחי ידין, שכטר ואפילו ורמוט. הכל היו החתמות של לחץ מחלון העברות ולחץ של הקהל לראות משהו חדש. לא באמת השקיעו מחשבה בבניית הסגל, כשלכל זה הוספנו מאמנים כמו ראובן עטר, בנאדו ורוני לוי. אם לא נסתפק בזה, כמובן שאפשר להוסיף את ההתפתחות של מכבי תל אביב. שאגב, גם היא, לא הראתה ניצוצות בשנתיים הראשונות של גולדהאר, כשגם היא, כמונו, נסתה להביא כל שחקן שעלה בחכה - אלברמן, יצחקי, קולאוטי, זיו ועטר. הכל בעונה אחת. וגם זה לא עבד. מתי זה כן התחיל לתקתק? כשהגיע מישהו שיעשה סדר מלמעלה עד למטה, כולל הבאת מאמנים שמתאימים לפילוסופיה של הקבוצה וכן שחקנים מתאימים. הרבה יגידו שזה לא אליפויות של ג'וריד, אלא של זהבי. אבל גם את האחרון, מישהו היה צריך להביא.

בדומה לתהליך הזה, גם אנחנו מנסים לבנות קבוצה אמיתית שתדע למקסם את היכולת שלה. וזה לא אומר שנקח אליפות השנה, ולא שנה הבאה. אבל כן נוכל להיראות טוב בשנים הבאות. אז אם מולנסטיין לא מדבר על אליפות, והקהל שלנו לא מדבר על אליפות, אני מוכן לקבל את זה. וכן, אני גם מוכן לקבל את זה שהקבוצה שלי נהנת בחדר ההלבשה ושרה שירים של מיינסטרים. שיהנו. זה עדיף מגניבות מלוקרים, צילומים של בולבולים של שחקנים מהקבוצה שלה, לחגוג בימי הולדת של שחקנים בהפועל או כל שטות אחרת.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

אין פה סגל לאליפות, לא צריך להגזים. אין מספיק עומק התקפי ואין בכלל איכות במרכז ההגנה. גם במרכז הקישור תכלס אין לנו בכלל מחליפים (זה עוד לפני שנכנסים לדיונים על איכות הנפשות הפועלות).

de Middenweg ו-alexshw אוהבים את זה.
  11. alexshw Member

12. oranfu Member

יפה. הילד הזה מאוד הרשים אותי ברוב הפעמים שראיתי אותו. אני חושב שכרגע בקבוצת הנוער שלנו יש פחות פוטנציאל משנים קודמות, אבל הוא דווקא כן נראה לי אחד ש"יש לו את זה". משחק חכם, אגרסיבי, טכני במידה מספקת. יש לו נוכחות.

13. דקו Member

למרות שאני די משוחד,
    ממליץ לכם לשמוע על הפודקאסט של אוהדי מכבי חיפה.

14. Butragueño מנהלים

רוקאביצה יחמיץ גם את משחק הדרבי, מאותה מחלה שממנה סבל במשחקים נגד מכבי ת"א והפועל אשקלון.
    אייל משומר ואוהד לויטה ימשיכו להיעדר עקב הפציעות.

וליינטה ומוסא חזרו להתאמן, אך עדין שוקלים האם לשתף אותם ביום שבת.

לגבי המערך, לטעמי אפשר להמשיך עם המערך האחרון שלנו. מנחם במקום מוסא לדעתי יכול להיות חסר חשיבות בגלל היריבה. שער מהיר זה הדבר הכי חשוב נגד קבוצות שלא באות לשחק כדורגל.

בקבוצה מזהירים משאננות. מזכירים שבית"ר חטפה ממנה 4.

15. קשר שמאלי Member

תיקולים מוצלחים ב-90 דקות
    שחקנים שהופיעו לפחות בחצי מהמשחקים

נטע לביא 4.5
    עלי עותמאן 4.3
    שון גולדברג 4.2
    גארי קגלמאכר 4.0
    מיהאי קורהוט 3.8
    אורן ביטון 3.8
    קלאודמיר פריירה 3.6

אחוז מסירות ''לא התקפיות''(הצידה ואחורה) מסך המסירות
    קשרים אחוריים ומרכזיים בלבד. לפחות 200 מסירות