מכבי חיפה - עונת 2016/17 - העונה המסויטת נגמרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏13/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

@Raulito
    אני לא הכי תופס מאלטמן. ואני לא מתרשם מהמשחקים הטובים שלו בהפועל. כי כמו שאמרת, זה טוב בין גרועים. וגם לאחרונה הוא נדבק בגועל של רייכרט (לדעתי מול כפ"ס או בית"ר היה צריך להיות מורחק מעבירה ללא כדור). אבל דווקא במשחקים של הנבחרת הצעירה הוא היה נהדר, מה שאומר שאולי בקבוצה אחרת הוא יכול להצליח. אין לדעת. אבל לא הייתי הולך להשקיע בו (כמו שמכבי ת"א השקיעה ביחזקאל).

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

"מכבי חיפה חזרה להתאמן היום (רביעי) עם סגל חסר במיוחד בעקבות פציעות של מספר שחקנים. הרשימה כוללת את הקשר גילי ורמוט, שהוחלף מול בית"ר וסובל משריר תפוס בגב, הבלם דקל קינן, שסובל מפציעה בברך ואמור לחזור להתאמן מחר, הקשר איסמעיל ריאן, הקשר קמיל ואצק, שסובל מנפיחות בקרסול, הבלם מארק ואליינטה שמתאושש מפציעה בשריר הירך האחורי וניקיטיה רואקביציה שסובל ממתיחה בכתף. לכל אלה צריך להוסיף את השוער אוהד לויטה שמתאושש מפציעה וחוזר בהדרגה לאימונים"

ממש דיור מוגן המועדון הזה.
    מעניין מתי ימשיכו להאמין בצוות הרפואי תוצרת ישראל.

3. alexshw Member

יניב קטן: "במכבי חיפה ההיא, אף אחד לא האמין שנגיע לצ'מפיונס" - וואלה! ספורט

הקפטן לשעבר יניב קטן, התייחס הבוקר להשוואה שעורר ה"הישג" של הקרואטים. "מכבי חיפה של 2009 לא נבנתה במטרה להגיע לליגת האלופות", אמר קטן לוואלה ספורט. "אף אחד במערכת לא האמין שנגיע לצ'מפיונס, גם לא שנזכה באליפות. כמי שהיה בפנים, אני אומר שזאת לא קבוצה שנבנתה לאליפות. נכון שלא הבקענו ולא השגנו נקודה, אבל עמדנו בכבוד מול מועדונים גדולים מאוד. אני גאה באלישע ובכל השחקנים ששיחקו איתי. מכבי חיפה של היום נבנתה עם תקציב גבוה פי כמה, ולמרות ההשקעה אני יכול להבטיח שהם היו חותמים על ההישג הזה, להגיע לליגת האלופות ולעשות קמפיין דומה".
    זה שהם לא ציפו לאליפות ב - 2008/09(ועדיין משבחים את שחר על זה) לא אומר שלא היו צריכים הלעמיד סגל ראוי להתמודד גם באירופה וגם בליגה במקביל משהו שב"ש עושה עכשיו. אף אחד לא יודע אם מעפילים לאלופות או לא מה שבטוח שכבר אחרי מהפך מול אקטובה ב - 5.8 הבטחנו עונה ארוכה ועמוסה.
    קמצן משלם פעמיים ושום תירוץ אחר לא יעזור. להביא במשך רוב העונה רכש של סקציה נס ציונה זה לא לכבד לא את האוהדים ואפילו לא את עצמך.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Sturridge Member

שחר אף פעם לא הביא רכש משמעותי אחרי שהקבוצה העפילה למפעל אירופי. במחשבה שלו הרי גם שחקן רכש טוב ויקר במימדים ישראלים לא יעזור לעלות שלב, משמע הוא סתם מבזבז לו כסף מתוך כספי ההעפלה שכבר קיבל.

5. alexshw Member

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חודש ינואר יהיה מאוד קריטי עבור המשך העונה שלנו.
    אם לא יגיעו לפחות 3 שחקנים בעמדות מפתח אפשר לסגור את הבסטה.

7. Butragueño מנהלים

קחו אוויר. אף אחד לא חושב או חשב באמת שנתחרה על אליפות העונה, ובטח לא כשב"ש בכושר מטורף שכזה.
    טוענים שנבנית פה קבוצה שתקח אליפויות החל מהשנתיים הקרובות, בוא נראה לאן זה הולך. נכון שאין המשכיות ואין התקדמות ממשחק למשחק, אבל אולי כן תהיה התקדמות מעונה לעונה. נראה איך ישולבו הצעירים בעונה הנוכחית והבאה, נראה איזה שחקנים מולנסטיין יביא בקיץ הקרוב. בסופו של דבר, נכון שהוא פה 5 חודשים והיו אמורים לראות טביעת אצבע, אבל אל תשכחו שזו קבוצה שרוני לוי בנה. אני בטוח שמולנסטיין לא היה מתעקש על מוגרבי, אבו עביד או פלט. למען האמת, דווקא השחקנים שהוא הביא כן מוצלחים, וכן תואמים לשיטת המשחק שלו, ושל קלארסן.

לגבי התהליך. נכון, זה כבר נשמע מייגע לשמוע אותו אומר את זה. במיוחד כשהוא אומר את זה אחרי ניצחון על כפ"ס, אחרי שקבלנו בראש מבית"ר ואחרי תיקו מול רעננה. אבל אם התהליך הזה אומר שמשומר סיים את דרכו בקבוצה, שעטאא כבר לא יקבל דקות אחרי המשחק הנוראי מול רעננה, ש-ורמוט כן יהיה הפליימייקר שלנו, שסן מנחם כבר לא יהפוך לגימיק, שכגלמאכר בלם/מגן ימני אבל בטוח שלא קשר אחורי ושהקבוצה חייבת להיבנות על ישראלים בכירים, אז כנראה שיש לאן לשאוף.

הוא כן צריך להיגמל מהשטות הזו של קהת בצד. מזיק לעצמו ומזיק לקבוצה. יכול לתת הרבה יותר תועלת אם היה משחק מתחת לחלוץ.

8. oranfu Member

אחרי שמשומר וטאווטחה ירדו מהפרק, תהיתי מי יהיה האשם החדש מבחינת הקהל. אני מבין שהוחלט שזה עטא. שחקן צעיר אחרי פציעות קשות שהיה לו משחק גרוע (כמו 99 אחוז מהקבוצה). שחקנים אחרים במועדון משחקים גרוע משחק אחרי משחק וכלום.

לצורך העניין, קהת היה לא פחות גרוע עד היום, בקושי יש עליו ביקורת.

amn אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

מה??? עטא עם 13 איבודי כדור, כולם במקומות קריטיים. בישל את הגול לרעננה וכמעט עוד אחד.
    שחקן שסאלה התרסק איתו וגם רוני לוי בחלק הראשון של העונה.
    הוא אחד השחקנים הכי גרועים שראיתי.
    אין לו מקום בליגת העל.

10. oranfu Member

עטא איבד כדור בחצי של רעננה. עד הגול שלהם היו עוד מספיק שחקנים שהיו יכולים למנוע אותו.

את הבלם הגרוע ואליינטה שוב עברו שם בקלילות, אפס ביקורת כלפי זה שגדל בברצלונה.

סאלה התרסק כי היה מאמן פח, רוני עשה חרא תוצאות כי שיחק בדרך שלא טבעית לו. ברגע שעבר לשחק בונקרים ומתפרצות זה השתפר. לא ההוצאה של עטא גרמה לזה.

שיתחילו לשחק שם עם 3 בקישור כמו קבוצה נורמלית ולא יעלו בהתאבדות של 2 באמצע כאילו אנחנו בשנות התשעים.

היה לו משחק גרוע, אבל הביקורת עליו היא הרבה מעבר לביקורת הגיונית. פשוט צריכים שעיר לעזאזל חדש.

11. alexshw Member

אתה יכול לבדוק שבשנתיים האחרונות התוצאות התייצבו כשעטא יצא ממהרכב בין אם בגלל השאלה או פציעה. זה לא מקרי. הוא משחק בתפקיד מפתח ואין לו שום כישורים לכך.
    מצחיק שהוא הגיבוי לואצק. בגלל זה ביקרתי את השחרור של אוברניאק.

12. oranfu Member

כשהוא יצא מההרכב עברנו לשחק הרבה יותר הגנתי וזה מה שתרם להתייצבות.

13. yakov_y YNWA

תמיד טענתי שאין לגאבר עטאא שום דבר מבחינה התקפית, 13 איבודי כדור במרכז השדה ו-15 בכללי לפי אורי קופר, זה נתון שרואים פעם ב...
    שליטה טובה בכדור, נגיעה יפה מאוד בכדור ודריבל וזהו מבחינה התקפית.
    קשר אחורי הוא צריך לשחק וזהו, לנסות אותו מבחינה הגנתית, מזכיר לי את גולסה 16/17 בסגנון המשחק.

14. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא טוב הגנתית כי הוא לא מספיק פיזי.
    התקפית מיותר לציין. הוא לא מספיק טוב למכבי חיפה.

15. oranfu Member

99 אחוז מהשחקנים שלנו לא מספיק טובים למכבי חיפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.