מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דהן יכול בקלות לסדר לבכר לעבוד במועדון כמו סטאנדרד ליאז' שיכול להיות אחלה קפיצת מדרגה עבורו ופתח להתקדמות לליגה בכירה יותר.
    כמובן שאחרי הקמפיין בליגת האלופות הוא יכול למצוא את עצמו במועדון מליגה בכירה מהבלגית.

2. Butragueño מנהלים

מעניין לראות את בכר מתקדם בבלגיה. זו ליגה שאם אתה לא מאמין בשחקנים צעירים ולא יודע לקדם אותם אתה לא תישאר שם הרבה זמן.

3. סמואל אטו Member

יפתיע מאוד אם בכר לא יהיה באולימפיאקוס הקיץ.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל סיטואציה לבכר אין יותר מדי קרדיט. אנחנו לא צריכים לשכוח שבשביל האירופאיים הכדורגל הישראלי לא בדיוק נמצא בראש מעניינם. יכול להיות שהמאמן יכול בקיץ לקבל בבלגיה קבוצה מרכז טבלה נחמדה, אבל לא יותר מזה. לא יודע אם בשביל בכר זו מטרה אמיתית? אנחנו באמת צריכים להבין שלמרות ההצלחה של בכר עם קבוצתו הדבר לא יגרום שלמשל ההצמרת בבלגיה תרצה אותו כמאמן. לפחות כך אני חושב.

5. G.B7 ירוק עולה

אני דווקא מאמין שבכר כן יכול לקבל קבוצת צמרת בבלגיה ולא מרכז טבלה.
    בעייני גם הוא יכול לקבל הצעות הרבה יותר טובות ממרכז טבלה/אולימפיאקוס.

6. Butragueño מנהלים

אם ההצגה של בכר ומכבי חיפה הייתה מסתיימת מול בלגרד, הייתי מסכים איתך.
    משהו בניתוח המשחק והביקורות עליו באירופה גורמים לי לחשוב שהוא יכול להשיג קצת יותר טוב.

בכל זאת, הוא פינה לא מעט משרות לאחרונה.

7. wings Member

אולימפיאקוס נשמע אופציה גרועה. אני רואה אותו הולך לשם רק אם יתנו לו חוזה שמן שיסדר אותו כלכלית. הליגה היוונית כבר לא מציאה, זה לא רק אולימפיאקוס כמו שראינו השנה באירופה. אבל הסיבה העיקרית לא ללכת לשם זה בעלים קפריזי. המאמן החדש שהגיע אחרי ההפסד לנו כבר פוטר. עדיף לבכר ללכת למקום עם פחות לחץ שיתנו לו לעבוד. זה לא פשוט להגיע למקום חדש. הוא יצטרך זמן להתאקלם.

8. סמואל אטו Member

כמה יותר טוב אפשר להשיג מאולימפיאקוס כבר? זה מועדון עם פוטנציאל גדול שיכול לשדרג מאמנים טובים.
    לא רואה אותו נכנס לטופ 5 או מקבל קבוצת צמרת מהולנד/פורטוגל.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לא? הוא מאמן צעיר עם רזומה יוצא דופן בליגה נידחת ושני קמפיינים אדירים במסגרות אירופאיות.

אני חושב שיש לא מעט מועדונים שנחשפו ויחשפו אליו.

10. סמואל אטו Member

כמה מאמנים "כאלה" הצליחו להיכנס לליגות האלה? אני בספק אם בגרמניה או איטליה מסתכלים על מאמנים מצליחים מליגות ברמה הזו כאופציה רצינית, יש להם מבחר טוב ורחב. היה מאמן שלקח קבוצה מקפריסין לרבע גמר, לא שמעתי עליו מאז.

זה הכי הגיוני שאת הצעד הבא הוא יעשה בליגה קצת יותר טובה, ולא הרבה יותר טובה, כמו בלגיה או יוון. אולימפיאקוס כבר קיבלה טראומה ממנו ומכירה אותו.
    אימנו שם ואלוורדה, ז'ארדים ומרקו סילבה.
    הוא יוכל להגיע איתם לליגת האלופות באופן רצוף בהתחשב בתקציבים. לא הייתי מזלזל ביעד הזה.

11. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להסתכל על זה בצורה שטחית. לא יודע מי זה המאמן של ניקוסיה אז, אני יודע שאצל בכר זה לא הבלחות, מי שיתעמק בקריירה שלו יראה מאמן צעיר עם יכולות טקטיות נהדרות. מהצד השני גם גרהאם פוטר רשם הצלחות רק בליגה זניחה ופתאום הגיע לברייטון. יש דוגמאות לכאן ולכאן, אבל שוב, אם מועדון רציני יגשש, יבחן ויחקור את היכולות שלו בתור מאמן בקמפיין הזה ובקמפיינים קודמים, אני חושב שהם מאוד יתרשמו ממנו.

12. Morientes Member

אני חושב שאם בכר מקבל הצעה מאולימפיאקוס הוא צריך לחטוף אותה בשתי ידיים.
    בכר צריך קבוצות דומיננטיות, הוא כבר עונה שישית מאמן קבוצה ששולטת בכדור, לוחצת גבוה ומאוד דומיננטית בליגה שלה יהיה לו קשה פתאום לאמן קבוצה מתחתית האיטלקית/ספרדית ולכן לדעתי גם לא יקבל הצעות מקבוצות כאלו.
    אולימפיאקוס קבוצה עם תקרה מאוד גבוהה, זה לגמרי יכול להתאים לבכר ואפשר לעשות דברים יפים עם אולימפיאקוס.

13. סמואל אטו Member

גרהאם פוטר אנגלי.
    אם אני זוכר נכון הוא גם עזב עם ניסיון בליגות הנמוכות, ואז חזר לליגה השנייה ומשם הגיע לליגה הראשונה.
    הוא לא הגיע משבדיה לפרמיירליג.

לא הבנתי מה שטחי בזה.
    בליגות האלה יש גישה למבחר רחב של מאמנים, הם לרוב ילכו על מישהו שיותר קרוב לבית מאשר איזה זר בלי ניסיון.
    בכל עונה יש קבוצות קטנות שמרשימות באירופה, לא כל-כך מהר המאמנים שלהם מתקדמים.

14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקבל את מה שאמרת על פוטר, לא דוגמא נכונה.

התכוונתי ששטחי להסתכל על זה בצורה של ״מאמן מצליח מליגה x, אז אין סיבה שיסתכלו עליו מועדונים מליגה y”.

אני חושב שוב שאם מועדון מצרפת או גרמניה נניח, יתרשם ממנו בקמפיין כזה, ומה שנקרא ימשיכו איתו לשלב הבא של ניתוח מעמיק יותר ולחקור את העבר שלו בתור מאמן, (אני יוצא מנקודת הנחה אופטימית שמועדונים כן מתנהלים ככה כששוקלים מועמד) אז אני חושב שיש סיכוי לא רע שיהיה מי שיתרשם ויהיה מוכן להמר עליו.

אני כן אבל מסכים עם הדעה הכללית שלך שנכון לו יותר לעשות את זה הדרגתי וללכת לאולימפיאקוס או מועדון צמרת בבלגיה. עם משאבים רציניים והצוות הנכון, אני בטוח שהוא יעשה עבודה טובה ומשם כמובן שיש יותר חשיפה שתקדם אותו עוד בעתיד.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  15. Butragueño מנהלים

סופרים עדין?
    היום טוענים שהפציעה רצינית משחשבו והוא יהיה כושר, אולי, נגיד בנפיקה.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.