מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן כמה סבע ? 31-32?
    מסכים שהוא אופציה מעלה לחיזוק.
    דווידה לא שווה התייחסות.

de Middenweg ו-DaveTheSave אוהבים את זה.
  2. Raulito Madridista

דיא סבע אוטוטו יהיה בן 30. הוא שחקן מצוין לדעתי ויותר מוואן-טריק פוני, מחזיק ממנו, הסייג היחיד לגביו צריך להיות הנכונות שלו להגיע. כי בכל הריאיונות שלו שקראתי, גם כשנשאל על מכבי חיפה לדוגמא - הוא מאוד-מאוד-מאוד לא רוצה לחזור לישראל וכשזה קורה בלית ברירה זו בעיה. הוא אמר משהו בסגנון של "ואני אשחק בחיפה, ואחרי חודש וחצי ו-5-6 משחקים בליגת האלופות, מה אז?". מעבר לכך הוא לא חלוץ שפיץ קלאסי לדעתי. הוא יספסל את דולב חזיזה או עומר אצילי? לא חושב. הוא ירצה לשבת על הספסל?
    אני חושב שההרכב של מכבי חיפה הוא הטוב ביותר בארץ ללא ספק, והסגל לא. אבל כשכולם בריאים או הרוב בריאים ואם שחקן פחות משמעותי מדולב חזיזה היה פצוע אז היינו מדברים אחרת, הסגל של חיפה לדעתי טוב משל ב"ש גם כנראה, פשוט בב"ש כרגע כל מטאטא יורה ולא רק רותם חטואל.

מבין את אושר דוידה שהוא רצה לברוח כמה שיותר מהר מהפועל תל אביב ואולי חשש ממכירת חיסול ושבעונה הזו הוא היה דועך ולא משתדרג. מצד שני ראיתי עכשיו, לא מעודכן בליגה כל כך אבל 208 דקות בלבד זה מאכזב.

3. DRORIKO Member

דיע סבע בואו נזכיר היה חלש מאד בב״ש. כלומר בקבוצה גדולה שצריכה ליזום, כמונו. בטורקיה הוא מככב בקבוצת תחתית שאני מניח שהיריבות משחקות נגדה פתוח וזה יותר נוח לו, בדיוק כמו שהיה בנתניה.

4. Butragueño מנהלים

הוא יכול לשחק בחוד ליד פיירו. לקחת את השטחים שהוא מפנה ובזריזות שלו לעשות פעולות ברחבה.
    בכנף קשה לי לראות אותו נותן יותר מדי, כי לרוב אנחנו הקבוצה שמחזיקה את הכדור רוב הזמן, ומהירות וזריזות לא יעזרו (ראו ערך צ'יבוטה). בצדדים אנחנו צריכים יותר תחכום, חכמת משחק, הרמות טובות, פעולות לא שגרתיות. בגלל זה חזיזה, אצילי ושרי מצליחים להחזיק את הכנף, בניגוד לצ'יבוטה ודוד שהם מאוד מקובעים. גם סבע מאוד מקובע כשהוא לא בתנועה, ולכן עדיף לקבל אותו כחלוץ שני ליד פיירו.

5. קשר שמאלי Member

רואה עכשיו את פיינגולד וחליאלי במדי נבחרת הנוער
    פיינגולד מתופקד כמגן שמאלי( משחק עם רגל הפוכה). שני שחקנים שיכולים להשתלב העונה בבוגרים. מתסכל שבכר לא סופר שחקני נוער

6. alexshw Member

לא הייתה סיבה שפיינגולד לא יקבל את הדקות של אליהו הטאלנט. זה רכש מקומם ביותר. שחקן שהיה צפוי שיהיה חלש מאוד ורחוק מהרמה. אין שום צורך להביא שחקנים כאלה גם בתור סותמי חורים.

7. Butragueño מנהלים

קצת מוזר שפיינגולד נשאר בנוער.
    אם כבר הלכו על אליהו, לפחות שישאילו אותו לקבוצת בוגרים באחת מ-2 הליגות הבכירות.
    הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה שהוא לא הושאל, זה כדי שיהיה זמין במידה ונצטרך גיבוי, מה שלא נראה לי הגיוני, מאחר שאחרי אליהו, גם רז מאיר קיבל את הדקות.

8. italiano Member

29.
    30 בעוד יומיים:)

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע עם שחקני נוער תמיד לא פשוט. לפני איזה חמש שנים כל כשרון בנוער קיבל הזדמנות. התוצאה היתה שהקבוצה לא התקרבה לצמרת. רק לפני מספר ימים ראינו למשל את גוזלן מככב מולנו...למה שחקני הנוער הנוכחיים יותר טובים מאלה שבסוף התגלו כפלופים?

אני כבר הרבה מאד שנים אוהד של קבוצה הולנדית עם מחלקת נוער מהטובות בעולם. גם פה יש תמיד את הויכוח הזה אם לא כדאי להשתמש יותר בנוער ופחות בשחקני רכש. העניין הוא שהתוצאות היום בסדר גמור לכן אין הרבה טעם לשאול את עצמנו אם שחקן צעיר כמו פיינגולד היה יכול לעזור. יכול שכן, יכול להיות שלא. אני תמיד בעד שהצעירים ישולבו בשקט, בטח בקבוצה עם הרבה לחץ. אני לא אומר שבכר צודק שהוא עדיין לא נתן לפיינגולד וחליאלי דקות בבוגרים, אבל ברגע שהקבוצה מובילה את הטבלה בארבע נקודות אחרי חודשים לא פשוטים כל הדיון הזה למעשה תיאורטי.

10. alexshw Member

11. Butragueño מנהלים

חוזרים אחרי הפגרה, נגד סכנין, יום-יומיים לפני יודיעו שסונדגרן וחזיזה עושים מבחן כשירות "וישותפו במהלך המשחק". אף אחד מהם לא ישותף, וב-3 מחזורים אחרי הם לא יהיו בסגל. קל.

oranfu, Sturridge ו-שי אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

גם אם השחקן על הספסל זה לא אומר שהוא באמת כשיר למשחק.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. italiano Member

אם מגיעה הצעה מהריינג'רס ובכר דוחה אותה כי לא מוכן לעזוב את חיפה באמצע העונה הוא אידיוט גמור.
    אין הרבה הזדמנויות כאלה.

14. alexshw Member

שרי סיכם לעוד שנתיים.

Bluekipper, oranfu, Milevskiy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  15. italiano Member

החלטה טובה. אומנם יהיה בן 35 בתחילת העונה הבאה אבל בליגה שלנו לא רואה סיבה שלא ימשיך לככב.

מצב נושא:
הנושא נעול.