מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. G.B7 ירוק עולה

סרטון יפה ממש לשרי, כיף גדול שחתם, בעייני הזר הכי גדול שהיה אצלנו ב-20 שנים אחרונות.

לגבי העניין ההצעה על חזיזה מדהים איך הנקודת מבט יכולה להיות שונה בין אנשים גם שמדברים על אותו דבר.
    כל הכבוד למועדון שמסרב להצעה על חזיזה ואיזה יופי שהם לא מוותרים עליו, במקום לפרגן תמיד לחפש את החרא, איך משאירים אותו ואת לביא לא ואיזה בדיחה.
    לביא זה לא חזיזה וחזיזה זה לא לביא, 2 מקרים שונים וכמו שכתבתי אתמול אף אחד לא יודע באמת מה קורה בחדרי חדרים אנחנו ניזונים מהתקשורת (שאם נשאל מה אנחנו חושבים על הכתבים האלה הדעה כנראה לא תיהיה חיובית על משהו כמו 100 אחוז מהם).

wings ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני זוכר עוד את אריק חרוליקן שהיה הראשון מארץ מולדתי להגיע ארצה ולשחק בליגה הישראלית. כמה שמחתי שהוא דווקא בחר לשחק בקבוצה שהתחלתי לאהוב במאי 1986. כמובן שמיד הייתי אוהד שלו, אבל השידוך לא הצליח.

עברו מאז שלושים שנה ושוב הגיע הולנדי למכבי חיפה. בנתיים כבר חזרתי להולנד ואחרי חרוליקן הגיעו עוד כמה אנשים מארץ המגף לארץ ולירוקים מהכרמל. חלקם הצליחו, חלקם גם נכשלו. כשצ'רון שרי חתם לא ציפיתי להרבה. הבחור היה מוכר לי מהליגה ההולנדית. מכרונינגן ואדו דן האח. שיחק גם רבות נגד אייאקס, אבל אף פעם עשה רושם של שחקן טוב. לפחות לא בהולנד.

היום בינואר 2023 אפשר בודאות להגיד שהנישואין בין שרי, מכבי חיפה ומדינת ישראל הצליחה. ראיתי את הקליפ וצחקתי לראות ולשמוע את שלומי שבת המזדקן. כידוע לכולם מדינת ישראל לא מצוירת בעולם לרב כמדינה עם המון חום, שמחה ודברים חיוביים. בעצמי חוויתי המון דברים טובים ויפים, אבל גם חוויות שאני מעדיף לשכוח. זה קורה בכל מקום בעולם הזה, אבל לא כל מדינה מקבלת כל כך הרבה חשיפה כמו ישראל. בטח כשמדברים על הצד הפחות יפה שלנו (ולמרות שגרתי רק 16 שנה בארץ אני עדיין מאד מזוהה עם ישראל)

שרי ומשפחתו נתפסו בחיידק הישראלי ונראים מאושרים בארץ. אני משוכנע שהוא ינסה אפילו במעט להשפיע על הדעת הקהל האנטי שיש פה כלפי ישראל. אני מקווה שהוא ממשיך לככב ולהעניק לנו עוד הרבה רגעי שמחה. משחקן בינוני בליגה ההולנדית הוא הפך לאחד הזרים המצליחים ששיחקו במכבי חיפה. בשבילי כהולנדי זה כמובן עוד יותר מרגש. באמת לא ציפיתי לסיפור הצלחה כשהוא נחת בישראל. לשמחתי טעיתי....

wings ו-oranfu אוהבים את זה.
  3. קשר שמאלי Member

יחזי
    יחזירו את חג'ג', ראית איזה שער הוא כבש היום? צחוק צחוק, הוא כפיל של חזיזה, הן בהתנהלות במגרש והן בסגנון המשחק. יש לו פוטנציאל להיות החזיזה הבא

4. קשר שמאלי Member

ברוך השב למכבי, בסאם!

חחח ''הקשר האחורי''. אני לא יכול עם הרמאים האלה יותר.
    הוא שחקן כלבו התקפי, לא קשר אחורי ולא נעליים.

5. Butragueño מנהלים

עיליי חגג באמת שחקן לא רע ובאמת כפיל של חזיזה במראה ובסגנון המשחק, אבל לא אחד שהייתי בונה עליו.

ביי ביי קורנו

6. italiano Member

שחקנים נפצעים אתם יודעים. הוא יעדר חודש, לא שנה.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

זה המחיר כשאתה משחק בסגנון כל כך אינטנסיבי כמו של מכבי חיפה.

8. alexshw Member

ברגע שקלארק עזב זה היה צפוי שיקרה ומאז מכבי חיפה טובעת בפציעות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. DRORIKO Member

אתה מסכים איתי שברק בכר מבין באימון יותר ממני וממך? אם הוא אומר לך שהוא מבסוט על דרור שמשון אז מה הוא מבלבל את המח?

10. alexshw Member

כל מאמן, הגדול ביותר שיהיה, יכול לטעות. אין מישהו מושלם. הטעות הכי גדולה של בכר במכבי חיפה זה ויתור על קלארק.

11. yedidel Member

אתם יודעים שגם שבכל העולם וגם ביריבות שלכם נפצעים שחקנים נכון?

12. DRORIKO Member

וחלקן בצורה הרבה יותר גרועה מבמכבי חיפה. מכבי חיפה זה פציעות בגדר הסביר.

13. alexshw Member

מה אכפת לי מאחרות. אני יודע שבמכבי חיפה התחום הזה דפוק. במיוחד שיקום מפציעות. אבל יש גם פציעות שנבעו מחלוקת עומסים לא נכונה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/23
  14. DRORIKO Member

מה זה מה אכפת לי? מה אתה ילד קטן? זאת המציאות ואתה צריך לקבל אותה. מכבי חיפה משחק בקצב רצחני, בחיים לא היתה קבוצה ישראלית ששיחקה בקצב כזה, הם לוחצים על כל המגרש 90 דקות אז ברור שיהיו פציעות וכאמור הפציעות הן בגדר הסביר. רוב השחקנים של מכבי כשירים רוב העונה. אז בסדר יש לך פה רז מאיר שם חזיזה לאיזה חודש, אבל זה משהו שהוא לגמרי לגיטימי. אם אתה רוצה לראות מה זה לא לגיטימי תראה מה קורה ביובנטוס, במכבי אין אפילו חצי מכמות הפציעות שם. קח דברים בפרופורציה חבר.

15. קשר שמאלי Member

הבעיה היא פחות הפציעות אלא זמן ההחלמה
    פציעה הכי קלה במכבי חיפה זה 3 חודשים בחוץ

מצב נושא:
הנושא נעול.