מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

ג'אבר נפצע כבר ביולי, אפשר לחשוב שהפציעה הזאת נחתה עלנו משום מקום באמצע העונה ואין מה לעשות.
    מיולי הוא בחוץ ולא יודעים מתי יחזור.
    עוד לפני שהתחילה העונה ידענו שלא צריך לספור אותו בכלל כאופציה.
    זה לא סיבה לא לעשות רכש אלא סיבה מרכזית כן לעשות רכש.

מדיבורים על 4 שחקנים בכירים (ועוד אחד שאמור לחזור מפציעה) יש 2 שחקנים טוטאל (ועוד אחד שאמור לחזור מפציעה).
    רשלנות בלתי מתקבלת על הדעת לא להביא קשר.

ואני לא דורש לשלם מיליונים על רכש.
    אני דורש שהצוות המקצועי יקבלו את המטרה הבכירה שלהם בין אם זה קארצב, נאור, כנעאן או מנשה זלקה.
    יעלה הרבה? מחיר מוגזם? טוב שיש 30K אוהדים כל משחק וקמפיין אירופי עם הכנסות אדירות שיכול לממן את חיזוק הקבוצה.

כמו כן, אם במועדון הזה לא היו מחכים לשניה האחרונה לפני שמציעים חוזים חדשים לשחקנים אולי גם היו יכולים להרוויח על לביא יותר מחצי מיליון יורו.
    עוד סוג של רשלנות שבמועדון לא לומדים ממנה למרות שהפסידו כבר מיליונים בשנים האחרונות משחקנים שחותכים בכלום כסף כי נגמר להם חוזה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  2. Butragueño מנהלים

1. מה זאת אומרת "לא ציטטתי אותך"? אתה אומר לי את זה כבר במשך כמה עמודים, אז אל תשחק לי אותה עם "ראש הגנב בוער הכובע".
    אתה בא להטיף לי על זה שיש לי ביקורת על קבוצה, שמגיע שתהי ביקורת, כמו כל קבוצה אחרת בעולם. רק לא מזמן היית פה עם שלטי חוצות של יענק'לך. בזמן שהוא מביא את רוקאביצה ראש-בראש נגד מכבי ת"א, ואת קהת בסכומים מטורפים, אתה מספר לי שאתה רוצה שהוא יילך כי הוא קמצן. אין לך שום טיפת מושג במועדון, אתה חי על תארים וברגע שנעלמים אתה מתבכיין על זה שיענק'לך שלך לא משקיע בקבוצה. אז אתה מטיף לי שאני בכיין? פעם אחת לא דיברת פה לעניין ורק היה חשוב לך לספר לכולם שהאוהדים בכיינים, שאנחנו בחורות שרוצות רק לקנות, שאנחנו ילדים קטנים שבוכים בסופר, בזמן שרק לפני 3-4 שנים היית זה שבכה פה לבד ש "אוי אוי אוי אלונה לקחה לנו את נאווקמה למה שחר לא נלחם עליו אוי אוי אוי". תעשה לי טובה, את הבכי הקטנוני תשמור לעצמך, לפני שאתה מטיף לאנשים. להתדיין באופן מקצועי ועם הלך רוח נכון אני סיימתי איתך. מעדיף להשקיע את זמני עם אנשים עם אינטלגנציה של בוגר ולא נער שחשוב לו פלטפורמה כדי להצחיק ולקבל מחיאות כפיים.

2. אתה חי בסרט. אני לא חושב, שאי פעם, היה אכפת לי מתנודה בשוק, שלא קשורה לזה שלא מתאבדים על נטע לביא. אני מבקש שתשחרר אותי איך שאתה מנסה להגיב עלי פרסונלית ולא על התוכן עצמו. אז עכשיו, בפעם המי יודע כמה...יכול לשחרר אותי?

3. Butragueño מנהלים

אני קצת סקפטי לגבי הדיווחים על ג'אבר. זו הקדנציה השלישית של פציעה ארוכה שלו אצלנו, ובכל אחת מהפציעות, שלקחה 2-3 חודשים, נאמר לנו אחרי שבוע שזה משהו קטן. כנ"ל אצל חזיזה, בטובינסיקה, לביא ושרי. תמיד אומרים במכבי חיפה שזה משהו קטן וזה מתארך. לכן אני סקפטי לגבי זה שחשבו שג'אבר יחלים מהר. זה לא בדיוק לפתוח עונה של 4 שחקנים על 2 עמדות (למרות שאני לא רואה פה בעיה), אלא של 2 שחקנים על עמדה אחת (קשר אחורי - לביא וקארצב נניח) כשהראשון הוא שחקן יחסית פציע. ועוד 2 שחקנים עמדה אחת (קשר אמצע - אבו פאני ועלי מוחמד). כשגם פה זה לא תמיד ככה, לפעמים שרי מקבל גם מנוחה ואז מתפנה עוד שחקן אמצע. ויש מורחקים, ברוך השם יש לא מעט פציעות אצלנו. שנה שעברה סבלנו מפציעה של אבו פאני שנארכה כמעט חודשיים, ועוד פציעה של לביא שכמעט סיים את העונה. העונה כבר אחד הקשרים שלנו סיים אותה (עדין לא באמת יודעים מתי ג'אבר יחזור). לכן אני לא רואה בעיה שיהיה לנו 2 שחקני הרכב עבור הקשר האחרוי בסגל, ו-2 שחקני הרכב על קשר אמצע בסגל. למרות שאתה לא אוהב את ההשוואות האלה, במכבי ת"א יש את דור פרץ, דן גלזר, אייל גולסה, קניקובסקי, ואן אובריים. 5 שחקני הרכב שמכבי ת"א פתחה איתם את העונה שנלחמים על 2 עמדות הקישור. אני מאוד מעריך את זה, יש אחלה תחרות שם. כל שחקן רוצה לתת כמה שהוא יכול כדי להצדיק את המקום שלו וזה מוציא מהם יכולות גבוהות יותר.

4. VAR Member

1. אני עדיין עם השלטים האלה. לסלידה שלי משחר אין שום קשר לרמת ההשקעה שלו בקבוצה, זו מעולם לא הייתה הבעיה שלי.
    2. אתה מוזמן לחסום אותי בכל שלב, אתה לא צריך שום אישור ממני. או יותר טוב, לא לקרוא לי הנה בכל פעם שמתפרסם משהו שקשור לנושא.

5. קשר שמאלי Member

גם לבאר שבע יש 5 קשרי אמצע; אליאס, גורדנה, בריירו, מרטינס ושמיר. 5 קשרי אמצע ראויים ( ראויים זה אומר שחקנים ששווים הרכב ראשון) זה המינימום בכל קבוצת כדורגל תחרותית.

נערך לאחרונה ב: ‏23/1/23
    oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Butragueño מנהלים

הזויים באר-שבע, לא מבין איך אפשר לנהל קבוצת כדורגל בצורה כזו. חובבנות. אולי אנחנו כבר במחזור ה19 אבל חכה חכה עוד מעט תראה את שמיר וגורדונה עושים פרצופים חכה חכה.

קשר שמאלי ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייבים להיות הוגנים ולציין ש:
    1. מרטינש לא באמת חלק מהרוטציה בב"ש העונה, שחקן קצה סגל.
    2. להביא על הראש של גורדנה ובריירו את אליאס ושמיר לתחרות בריאה(כי אין המון הבדל ביניהם) זה קל יותר מאשר למצוא שחקנים שיוכלו להתמודד על מקום בהרכב עם מוחמד, שרי ואבו-פאני ועוד קודם לכן בקיץ גם נטע לביא. רמה אחרת של שחקנים ומעמד. מבחינת היררכיה בריאה יותר קל למכבי חיפה להביא ילד בן 20 כמו זרגרי שיהיה יותר שחקן אימונים ושחקן ליגה סביר כמו גוני נאור שבא בזול כי מסיים חוזה בקיץ מאשר להשכיב סכום גדול על קארצב באמצע העונה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  8. italiano Member

אליאס רמה אחרת?
    אליאס אולי השחקן הכי טוב שלנו העונה. פשוט אדיר.

גם שמיר עושה עבודה טובה. שחקן משלים מעולה. אם אני זוכר חיפה ויתרה עליו בגלל חוזה לעונה נוספת, לטעמי טעות, היה יכול לעזור.

שי אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

שמעתי שבכר פשוט לא תופס משמיר.

10. italiano Member

שמועה קצת מוזרה כי בכר הביא את שמיר להפועל באר שבע. והוא היה מצוין תחתיו עד שנרכש ע"י הבלגים.
    מה גם שנוהל מו"מ בקיץ בין חיפה לשמיר. מניח שלא ניהלו מו"מ עם שחקן שבכר לא רוצה.

שוב, הוא לא כוכב גדול אבל אחלה חיזוק כישראלי. לא חושב שגוני נאור כזה יתן יותר.
    חיפה די הזניחה את הזירה הישראלית בחלון העברות ועכשיו קצת יותר מאתגר להביא שחקנים אפילו משלימים.

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אליאס לא ברמה של מוחמד ושרי ולא במעמד של לביא ואבו-פאני במכבי חיפה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרטינש לא רלוונטי כבר תקופה ארוכה.
    גם אתמול אחרי שיוספי עזב, שאפי ולופס עם אדומים הוא לא נכנס לסגל אפילו.

לזכות מכבי חיפה/בכר צריך להגיד שבקיץ אני קראתי תגובות נגד בכר/מכבי חיפה כשהחתימו את עלי מוחמד וכתבו שבכר שוב עושה זאת ומחתים רק בשביל להחתים כי הוא מביא למרכז הקישור שחקן זר כשיש לו על שלוש העמדות באמצע את שרי, לביא, אבו פאני וג'אבר (כלומר עוד לפני החתימה של עלי מוחמד יש שחקן אמצע בפרופיל גבוה בספסל).
    היום עלי מוחמד הוא אחד השחקנים החשובים של מכבי חיפה ורכש שהיו צריכים כמו אוויר לנשימה.

13. Butragueño מנהלים

לא קראתי מעולם ביקורת רעה על החתמת מוחמד בחיפה

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

לגבי ג'אבר, אין לי מידע כדי באמת לנהל דיון סביב זה. אם ידעו שזו היעדרות ארוכה, אז כן אפשר לומר שעשו טעות. אין ויכוח.

בעיני, מכבי ת"א היא לא בהכרח המודל הנכון כדי להסתכל עליו. במיוחד בהתחשב בכך שיש להם בעל בית שמוכן לספוג הפסדים גדולים יותר משלכם.
    לדעתי, הם כבר שנים מחזיקים בשחקנים עם חוזים יקרים בלי צורך. הם מרוויחים מזה שחקנים בשולי הסגל ברמה גבוהה, אבל הם מפסידים על זה לא מעט כסף. להם זה לא בעיה.

ולפני שתגיד משהו על ההכנסות מליגת האלופות, הכנסות חד פעמיות זה משהו שמשתמשים בו בשביל הוצאות חד פעמיות, זה לא כולל שכר של שחקנים שזה תקציב שמחושב בהתאם להכנסות קבועות(אם היו מעפילים כל שנה זה כבר עניין אחר).
    לדעתי זו תהיה טעות מצד חיפה לא להשקיע את הכסף הזה בחזרה בשוק השחקנים, אבל לא הייתי מצפה לשלם שכר גבוה יותר בגלל הכנסה שאי אפשר להסתמך עליה כל עונה

Butragueño אוהב/ת את זה.
  15. Butragueño מנהלים

שבוע הבא נגד ריינה עם עלי מוחמד וזהו.

דחוף להחתים את גוני נאור, הופמייסטר ועמית גלזר. חייבים עומק

מצב נושא:
הנושא נעול.