מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

ליגת האלופות נגמרה, פגרת המונדיאל הייתה אמורה להיות פרס עצום למכבי חיפה והיא עדיין לא ממש משחקת כדורגל, אם נעשה את סיכום העונה הזמני אז אני חושב שהאוהדים יוכלו לשלוף אולי 3-4 משחקים של כדורגל טוב בליגה וגם בזה אני מגזים, אפשר לציין את ה-0:2 על מכבי תל אביב שהיה מרגש אבל הכדורגל לא היה בשיאו, כבר אי אפשר להתחבא מזה. על כן הקבוצה חייבת חיזוק דחוף ואולי גם אם נטע לביא היה נשאר. שחקן חזק שמצטרף מראה לכל מי שנמצא שאסור לו להיות בטוח במקום שלו וזה נותן דחיפה קדימה. מכבי חיפה צריכה להתאמץ ולא לוותר מראש, יש הרבה דרכים לנהל משא ומתן וגם אפשר לנסות לדחוף לקבוצות אחרות שחקנים קצת פחות טובים כדי להוריד את המחיר. לדעתי עדיין יהיה ביקוש לבן שהר בליגה הפח שלנו. מדברים על מכבי חיפה פתאום כאילו היא 'הפועל תל אביב האמריקאית' שלא יכולה להחתים שחקנים ליותר מחצי שנה בגלל העברת בעלות מסתמנת. הפועל באר שבע הביאה את חנן ממן כדי לתת לה פוש לאליפות השלישית וזה הצליח.

2. G.B7 ירוק עולה

יכול להיות, אבל יש לך שמות שכן היית רוצה לראות?
    אפשר גם להחזיר את מאור לוי, או לשחק בן שהר כקשר אחורי

3. קשר שמאלי Member

לא דיברנו פה מספיק על שחקנים שהייתי רוצה?
    אה, אבל הם יקרים מדי. רק מכבי תל אביב יכולה לרכוש שחקנים בסכומים כאלה. מכבי חיפה זה מועדון עני.
    תמשיכו. שחר אוהב אתכם כאלה נתינים. יאללה גוני עם הלב, יאללה גוניל''ה כי אתה הכי זול שיש

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/23
  4. Butragueño מנהלים

אגב גוני הטלאנט שאמור להגיע בזול יעלה לנו 2 מליון שקל (550 אלף יורו), וזה בלי הבונוסים, אחוזי המכירה העתידיים והשכר.
    אם גוני נאור שווה את הסכום הזה, קארצב שווה גם 4 מליון יורו.

5. קשר שמאלי Member

הסכום שקיבלו על לביא, לא הוציאו שקל

6. alexshw Member

לא בהכרח. סביב גוני אין כאלה יחסי ציבור. גם לקארצב נותר עוד יותר זמן בחוזה.

7. DRORIKO Member

אגב למרות שקיבלנו 3 דילן וסק היו נהדרים. זה לא רק שכל אחד מהם נראה טוב גם יש ביניהם חיבור על עיוור לאור זה שהם שיחקו ביחד עוד לפני חיפה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עסקה מוזרה של חיפה על שחקן שמסיים חוזה בקיץ ואני מניח שדמי ההשבחה(היו מתחלקים בין מכבי, בית"ר וקטמון?) לא היו מגיעים ל-2 מיליון ש"ח.
    גם הסעיף שמחייב אותו לחזור לקטמון אם יעזוב את מכבי חיפה לקבוצה בארץ זה סעיף לא טוב שמסנדל את חיפה בטריידים עתידיים.
    מריח פה פאניקה ואם היו רוצים לפתוח את הארנק אז גנדלמן וקארצב הרשימו אותי יותר ממנו.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

זה אולי במבט לעתיד אבל מכבי חיפה גם תקועה עם פיירו שעלה הרבה כסף, זה לא שחקן שאתה יכול להשאיל אותו פה בארץ ב-5% מהמחיר הזה, קשה לי להאמין שיש לו שוק. ההבדל בין החודש הטוב שלו במוקדמות ליגת האלופות לבין חוסר האונים בליגה גם אם השופטים שורקים נגדו יותר כי הוא 'מקרר' - זה מוגזם, הוא קיבל המון הזדמנויות. מכבי חיפה צריכה חלוץ שיכול ליצור משהו. גם דין דוד לא מספיק אגב. משהו כמו ג'ורג'ה יובאנוביץ' או אם נלך לימי קדם אז עומר דמארי, איתי שכטר וכן הלאה. חמישה שערים בליגה זה מביך, וקשה לי לראות אותו פתאום מתפוצץ עם עוד 12 שערי ליגה ומעלה עד סף העונה

10. oranfu Member

איזה ברירה יש פה לחיפה? הם נואשים.
    לפני כמה ימים שמעתי את הסוכן שלו מתראיין ואומר שהפועל ירושלים רוצים 1.2 מיליון.
    עברו כמה ימים, הלחץ גבר (באופן צפוי ביותר) והמחיר עלה בהתאם.
    כשרוצים לשלם בזול - בסוף זה עולה ביוקר.
    רק עיוור מוחלט לא היה יכול לצייר את התרחיש הזה בדיוק כבר בקיץ הקודם ורובנו אמרנו את זה.

עדיין מדובר באופציה הכי זולה שיש.
    לדעתי חסר לנו מאוד שחקן בפרופיל של קארצב אבל זה מה יש, לא ציפיתי לרגע שנפתח את הכיס.
    נקווה שאיכשהו זה יספיק לעונה.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק יש פה פאניקה. משלמים פה על השתהות מיותרת.
    גנדלמן זאת אופציה מעניינת,יכול לתת לבכר את האפשרות לעבור תוך כדי משחק ל-3 בלמים.

12. oranfu Member

גנדלמן לא יהיה יקר?
    זה בדיוק אותו דבר.
    למכבי חיפה אין ברירה, זה ברור לכל מי שייכנס איתם למו"מ על שחקן.

צריך מישהו שלא עולה יותר ממה שמקבלים על לביא, זה הסיפור.
    קיוו לצאת מזה ברווח אבל זה לא אפשרי וככל שמחכים יותר משלמים יותר ביוקר.
    היה אפשר לפתור את זה בפחות כסף בקיץ הקודם והיה אפשר לפתור את זה בפחות כסף בתחילת ינואר אבל סיפרו לנו שעדיף לחכות כי מחירים יירדו עם הזמן.

נאור להבנתי גם יכול לשחק בלם כשיש שלישיית בלמים.

13. Butragueño מנהלים

איזו החלטה גרועה. להוציא 550 אלף יורו על קשר אחורי ישראלי? אין אף קשר ישראלי אחורי ששווה את הסכום הזה. אסור לשלם.

14. קשר שמאלי Member

אגב לא דיברנו על הקפטן המהולל. עשה טובה שהסכים לשחק 45 דקות במשחק האחרון. אין לי ציפיות משחקני כדורגל ועדיין זה הגעיל אותי. טוס ליפן ואל תחזור
    זה היה גם משחקו האחרון של גלוך בקבוצתו והוא לא נטש אותה במחצית.

נערך לאחרונה ב: ‏25/1/23
  15. oranfu Member

עם איך שלביא נראה עדיף היה שלא ישחק בכלל.
    מה שהוא עשה בגול הראשון שלהם זה זריקת זין מוחלטת ומזכיר לי קפטן אחר בקבוצה שאני אוהב (אבל זה היה נכון כמעט לכל הקבוצה במשחק הזה).

alexshw אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.