מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

למאמן שמוביל את המועדון לכאלה הצלחות יש זכות לדרוש חיזוקים.
    הוא דרש פה את ביטון, פרץ, זהבי וכהן? דרש השקעות מתקבלות על הדעת. ב"ש מביאה רכש במיליוני יורו ואף אחד לא מצמץ, למה אצלנו זה אישו?

דרש חלוץ כי דין דוד לבד לא מספיק, זה לא ברור? זה חוצפה מצד מאמן לרצות 3 חלוצים בסגל כשאחד מהם הוא פנסיונר?

דרש מחליף ללביא בהרבה כסף? קודם כל, הוא רצה את אותו מחליף כבר בקיץ ולא קיבל.
    שנית, זה מחליף שהגיע בכסף שקיבלת על לביא ובמשכורת בטח חסכת.
    הוא היה אמור להמשיך עם 2 קשרים סה"כ בסגל בגלל ששחר רוצה לשחרר את לביא? הרי בכר אמר שאם זה תלוי בו הוא מחזיק את לביא בחולצה ולא משחרר אותו.

דרש 2 בלמים במקום הבלם המוביל שעזב והביאו שניים בפחות כסף ממה שקיבלו על פלאניץ' עד כמה שזכור לי.
    יש לו היום 3 בלמים בסגל פלוס ארד וגרשון שהם בסגל לא מסיבות מקצועיות. עבור מאמן שנוטה לשחק עם 3 בלמים זה נראה לי בסיסי.

לא הסתפק ברז מאיר מגן ימני. שמע הוא חוצפן שאין דברים כאלה.

בגלל שצ'יבוטה זה רכש כושל אז זהו, לא צריך יותר רכש?

תתעלם רגע מהספינים של שחר והמועדון. אין כאן פיזור כספים, רוב השחקנים שציינת לא באו בעלויות יוצאות דופן.
    לשחקנים שבכר רוצה "אין כסף" אבל להביא את זרגרי מבית"ר כי מתחשק לשחר זה כן "באג'נדה".

יש כאן מאמן שמביא הצלחה אדירה, 30K אוהדים כל משחק וטירוף סביב הקבוצה, הכנסות עתק מאירופה. למה לא להשקיע את זה גם בקבוצה בשביל לתחזק את ההצלחה?
    זה בדיוק אותו סיפור כמו שהיה בפעם הקודמת שהעפלנו לאלופות - במקום לבנות מועדון חזק הוא החליט שלא בא לו. גם אז היו מי שהיללו אותו על זה. "הוד שפיותו".

בכר יחפש קבוצה אחרת, אין לי ספק. אין לו מה להמשיך במועדון שלא תואם את השאיפות שלו. "לבעלים יש את האג'נדה שלו בכל הנוגע לרכש" אמר צרפתי, אין מה להוסיף.

אנחנו נחזור להיות קבוצת אמצע טבלה כמו שהיינו לפני בכר.

hbs7 ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

אל תסלף את הדברים שלי. לא אמרתי שהוא חוצפן כי הוא לא הסתפק ברז מאיר. אמרתי שהוא חוצפן בגלל שלמרות כל החיזוקים שהוא קיבל הוא עוקץ את שחר בראיונות. תגיד לי ששחר העמיד לו סגל שהביא 2 אליפויות וצ׳מפיונס אז הוא היה אחלה גבר ועכשיו הוא בעלים שמכשיל את המאמן שלו? אתה שומע מה שאתה אומר? היו לי הרבה ביקורות על שמר לאורך השנים אבל יש גבול כמה אפשר להאשים אותו בהכל.

3. DRORIKO Member

אגב מה זה ״נוטה לשחק ב-3 בלמים״ בכר רוב הקריירה שיחק במערך של 4

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השוק הישראלי מת.
    אין שום הגיון כלכלי לשלם לסבע מיליון יורו נטו לעונה שכר ומענק חתימה ולשנות בשבילו את מבנה השכר במועדון.
    אין שום הגיון לשלם על כנעאן שהוא גם פציע וגם בלי תאכלס 4 מיליון יורו וצפונה.
    הדבר היחידי שאפשר היה לעשות זה לשחרר את אחד הבלמים הזרים בשביל לנסות להביא במקומו זר לעמדה אחרת שיהיה שובר שיווין ועליו להוציא את הכסף הגדול כמו שמכבי עשו עם יובנוביץ' (וזה משהו שגם אוהדי חיפה וכניראה גם הצוות המקצועי שהביא בכוונה תחילה שני בלמים זרים מתנגדים לו).
    בקיץ חיפה חיזקו את כל העמדות הבעייתיות ולפני העונה (פיירו ושני המגינים הזרים), הוסיפו את עלי מוחמד לקישור שגם ככה היה הכי איכותי בארץ, וניסו להעמיק את הסגל עם הישראלים שהיו על המדף (סוף, מאיר, רוקאביצה, משפתי).
    פלאניץ' עזב? הביאו שני בלמים זרים במקומו שהאוהדים מאוד אוהבים.
    יש פציעות, יש הרחקות, יש גם שחקנים שמאכזבים, זה חלק מהכדורגל וזה דינמיקה של עונה (ועדין חיפה מובילה את הטבלה בעונה שעשתה שלב בתים בליגת האלופות) אבל הפיתרון הוא לא לטעון שצריכים לעשות השקעות כלכליות שאין להם שום אחיזה במציאות.

de Middenweg ו-G.B7 אוהבים את זה.
  5. G.B7 ירוק עולה

אני חושב שהאמת נמצאת איפשהו באמצע.
    בכר שחר אלברמן, בנו בקיץ בקנה מידה ישראלי קבוצה אדירה אדירה אדירה כמעט כל רכש בינגו יותר מהשני.
    מהצד השני אין ספק שהקבוצה כרגע צריכה חיזוק או אולי יותר נכון להגיד רענון.

מהצד השלישי כרגע בשוק הישראלי אין איזה שובר שוויון גדול, ה11 או ה10 שלנו מדהימים מעבר אליהם אין כרגע מישהו על המדף שיכול להיכנס להרכב ואשכרה לשדרג אותו, גם אם פתאום שחר ישלם גם 5 מיליון, אין.
    לא כנעאן, לא קארצב, אז הביאו את גוני נאור (שיהיה לו בהצלחה רבה).

עם ובלי קשר אני בכלל חושב שמכל ההיעדרויות הפסיכיות שהיו לנו העונה, השחקן שהחיסרון שלו הכי פוגע בנו זה קורנו.

שקורנו שם ביחד עם חזיזה שמשחק טוב השמיים הם הגבול והם יכולים לתת לפיירו את הלחם שהוא כל כך צריך.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. קשר שמאלי Member

שמועות שהחתמנו שחקן רכש, יש האומרים שני שחקנים..

7. Melikson24 Member

אתה עושה לנו משה עם שמועות ווצאפ מוזרות? לא רואה איזה ישראלים משדרגים אפשר להביא רגע לפני סוף החלון.

8. Raulito Madridista

לאן ברק בכר יילך בארץ? הוא יחזור להפועל באר שבע? לא, כי אליניב ברדה מאמן מצוין. מכבי תל אביב בקונספט של מאמן זר והוא, בכר, די 'יריב שלה'. הוא יחפש את עצמו בחו"ל וזה היה קורה אולי גם אם היה מקבל את כל מה שהוא רוצה. אני מחזיק מברק בכר כמאמן על, וההחלטות לגבי בן שהר ומאוויס צ'יבוטה הן שלו. אולי מכבי חיפה הייתה צריכה לחפש מציאות כדי לחזק את הספסל שלה. אני גם חושב שהוא 'ער לבעיות' אבל גם באמת חושב שהוא קוסם ומאמין בעצמו באמונה שלמה שייסתדר עם מה שיש. סתם תיאורטי בלבד: מכבי ת"א הביאה את יונתן כהן ממש בסוף חלון ההעברות בקיץ. מישהו זוכר אותו בכלל? הוא לא פוגע בכדור. אז מה זה אומר?

9. Milevskiy Member

פיד ירוק..Hold it, Hold it..*/aaa021

10. zivmay Member

לא חושב שסבע הוא מי שאתם צריכים. בזמנו גם לא כלכך הצליח תחת ברק.
    די נופל בין העמדות ולא באמת יכול להחליף את שרי.

שי אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

מעדיף את כנעאן על סבע, בגלל האופי וגיל, אבל הוא יכול להוות בהחלט אקס פאקטור.

12. Melikson24 Member

לא רואה מה סבע מוסיף לחיפה חוץ מזה שהוא עוד שחקן הכרעה שיכול לעשות גול מכלום ביום חרבנה.
    לא חושב שהוא הפתרון לבעיות של חיפה ולא חושב שהוא שווה את הכסף שישלמו לו אבל מבחינת בכר זה עוד כלי התקפי שמרחיק את צ'יבוטה ופיירו מהדשא אז אחלה

13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגלל האופי?

שחקן של משחק כן, משחק לא, 20 דקות כן, 80 דקות לא.

אוברייטד רציני. הדבר היחידי שיציב אצלו זה הפציעות.

14. alexshw Member

תכונות, גיל, אופי יותר נוח מסבע לדעתי. יש גם את השיקול הזה של מה בכר יכול לשפר אצל שחקן.

15. Butragueño מנהלים

מניח שרוצים אותו בחוד ליד פיירו. זה יכול לעבוד, אבל לא שווה את הסכומים.
    הוא כבר כמה שנים לא משחק כקשר, ולא כקיצוני, אלא ממש בחוד.

מצב נושא:
הנושא נעול.