מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

צריך לשאול למה בכר צריך לאמן במקום בו הסגל מסריח? הוא כבר התחיל מקטן בק"ש והרשים שם יותר מברדה, כי עבד בתקציב יותר קטן.
    ברדה אחלה גבר ואולי מתפתח למאמן טוב, אבל יש לו עוד דרך ארוכה לעבור בשביל להזכיר אותו בנשימה אחת עם בכר.

2. zivmay Member

אני האחרון שישווה בינהם לבינתיים.
    במידה וברדה יקבל את כל מה שבכר קיבל ומקבל, אני אתייחס להשוואה הרבה יותר ברצינות.

3. alexshw Member

ברדה מאמן בקבוצה עשירה. אולי לא כל מה שקיבל פשוט עונה על הציפיות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Ajax Amsterdam Member

אני אפשט את זה ככה, ברדה לדעתי ציפה אחרי החתימת חוזה שאלונה קצת תתנהל איתו שונה אבל זה לא בדיוק קרה (זו ספקולציה שלי על פי מה שקורה ולא בטוח שזה נכון). בכל מקרה הוא עשה ועושה אחלה עבודה.

בכר מבחינתי עדיין מטאור מה שהוא עושה זה חריג

5. Raulito Madridista

אליניב ברדה מאמן קבוצה עשירה ביחס לשאר הליגה\רוב הליגה. כזו שיכולה לקחת את שי אליאס בקלות ולהפועל תל אביב לא יהיה מה לעשות בעניין. היא לא עשירה ביחס לשתי הגדולות האחרות אלא במקום השלישי בהיררכיה וזו עונה מטורפת שלה גם אם תסתיים במקום השלישי - בשל ההיעדרויות של רמזי ספורי למשל שזה לא מורגש, בשל העובדה שכל מטאטא אחר יורה, השילוב עם אירופה וכן הלאה. עד כמה הפערים גדולים (בתקציבים ממכבי חיפה ומכבי תל אביב) - תחליטו אתם. חשבתי לדוגמא שתומר חמד היה רכש יקר אבל הוא מרוויח 300 אלף יורו שזה עוד סביר. בואו לא נוציא את ברק בכר מסכן אבל כן לברדה יש עוד כברת דרך ארוכה וקשה מאוד לשמור על הרעב כנראה אחרי ליגת האלופות וכשמגרדים אליפות שלישית ברציפות.

6. Love Is Red Member

מבחינת עושר באר שבע של ברק בכר הייתה יותר עשירה ב2018 הגענו לתקציב של 80 מיליון, היום התקציב יותר שפוי.
    וברדה בנה קבוצה טובה יותר בעצם מאז שברק בכר הלך היחיד שבנה קבוצה טובה היה ברדה, עונה שעברה הוא בנה עם רוני לוי העונה הוא בנה לבד.
    בבניית סגל ברדה עולה על ברק בכר.
    בכל הקשור יש לברדה עוד דרך לעשות אבל בנתיים הוא עושה עבודה טובה לא מושלמת אבל טובה בטח יותר מהמאמן הקודם שלנו שהוא אנטי כדורגל.

7. alexshw Member

לא חושב שמישהו טוען אחרת.

8. קשר שמאלי Member

קונצרט של הנוער בקצף
    בכר בתגובה: לא ראיתי, לא שמעתי, לא מעניין אותי.

9. Butragueño מנהלים

אחלה חלאיילי ואלמישלי
    אני אומר לכם שני אלה הולכים לקרוע רשתות בלאומית

10. קשר שמאלי Member

אלמישלי סתם שחקן. שיבלי וחליאלי כיכבו היום כהרגלם ואליהם הצטרף היום יבלו המגן הימני, שחקן מוכשר שהיה מושבת תקופה ארוכה בשל פציעה

11. Butragueño מנהלים

בעולם מתוקן, דווקא קבוצת הנוער היא הקבוצה שאמורה לבלוט פחות, ולהשמין מבשר לא טוב.
    הכל מתחיל בנערים. אם יש שם שחקנים בולטים, או כוכבים, או כאלה שמצפים מהם לגדולות, אז בגיל 17 הם מועלים לבוגרת (גלוך, מדמון, קנספולסקי) או מושאלים לקבוצות ליגה לאומית/קבוצת בת. השחקנים המקולקלים, הפחות טובים, פשוט ממשיכים לקבוצת הנוער. רק אצלנו משקיעים בשחקנים הבולטים 2-3 שנים בליגת הנוער.

זו לדעתי גם אחת הסיבות שמכבי ת"א, שמתנהלת מאוד טוב עם השחקנים הצעירים שלה, לא פוגעת בליגת הנוער לרוב. היא שולטת בליגת הנערים א' ו-ב', ועבור השחקנים הטובים שלה, מדלגת על הנוער.

12. italiano Member

סעיף יציאה של 300 אלף יורו לאצילי?ברצינות?

13. VAR Member

אם זה רק לחו"ל אז אני לא חושב שזה רלוונטי גם ככה. בגילו הוא כבר לא ייצא לשם. אחרי 2 גיחות לא מוצלחות בלשון המעטה אני גם לא חושב שידחף לזה.

14. alexshw Member

איחוד אמירויות אולי. אבל בספק גדול אם תמצא קבוצה אירופית שתציע לו שכר יותר גבוה ממכבי חיפה.

15. קשר שמאלי Member

מצב נושא:
הנושא נעול.