מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

סך הכל מכבי חיפה נכנסה לפליי אוף הזה בהפרש זהה מב"ש עכשיו.

2. wings Member

טוב נראה לי שרב"ש יורד מהפרק.

3. DRORIKO Member

אם בית הדין יוריד לך 3 נקודות ההפרש מבאר שבע ישאר אותו הדבר כי גם לה יורידו 3 נקודות. השאלה זה מכבי תל אביב, או ליתר דיוק המשחק הבא נגד מכבי תל אביב. אם מכבי תנצח, מה שאני לא מאמין שיקרה, הורדת 3 נקודות פתאום תצמצם את הפער ל-2 נקודות וזה קריטי. אם תעשה תיקו למכבי עוד ישאר סיכוי אבל שולי. אם חיפה תנצח ל-3 נקודות לא תהיה שום משמעות, ויהיה עדיף לקבל אותם העונה במקום בעונה הבאה. זה בהנחה שבכלל מתכוונים להוריד נקודות.

4. wings Member

בתכלס ב"ש עושים הרבה רעש כי הם במינוס 4 ואין להם מה להפסיד. רק לנו יש מה להפסיד. אם לא מרחיקים אף שחקן משום קבוצה זו אליפות שלנו. (אולי הם יכולים להפסיד את המקום השני למכבי ת"א, אני לא יודע מה ההשלכות של זה).

הנה מה שלדעתי בית הדין צריך לעשות. אני מנסה להיות אובייקטיבי אבל בכוונה כותב את זה כאן כי לא מעוניין להיכנס לדיונים עם אוהדי קבוצות אחרות. אני כותב ע"ס הסרטונים ותמונות שפורסמו אז ברור שאין לי את כל המידע על מה שהתרחש.

לופס ואצילי. לא ראיתי שום דבר חריג בעימות בינהם. כנ"ל גם לעימות אח"כ בין סק לאנסה וכל המסביב. עצבים וויכוחים יש גם תוך כדי משחק ולא מרחיקים על זה אם זה לא עובר לעימות פיסי.

זערורה, פאון, ושאפי. אני יודע שלא כולם מסכימים איתי לגבי התגובה של זערורה, אבל מבחינתי הוא הגיב לשני ערסים שחשבו שהוא איזה פראייר. אחד תפס אותו בעורף וחטף והשני דרך עליו בהפגנתיות וחטף. ושאפי עוד הוסיף סטירה לחזיזה. מבחינתי שאפי ופאון צריכים להיות מורחקים. אני מניח שזערורה עשה משהו לפני שהדליק אותם, אבל לא ראיתי אז לא יכול להגיב. בדוח השיפוט רשום שהוא דחף קלות את פאון. צריך לראות בשביל להגיב אם זה משהו ששווה הרחקה.

שי אליאס והחבורה נגד זערורה ואליהו במנהרה. אם זה היה האירוע היחיד הייתי אומר שזה היה חריג מבחינתם. בגלל כל מה שקרה מסביב אני חושב שאפשר להבליג כי לא ממש היה מגע פיסי מעבר דחיפות ותפיסות ממה שראיתי. אם הבקבוק היה פוגע באליאס בפנים כנראה זה היה הופך לתגרה המונית. אליהו כמובן צריך להיות מורחק מהאירוע הזה ולא מעט זמן.

ג'אבר, עלי מוחמד וסק מול הקהל. כמה שאני מתעב גזענות לצערי אני חושב שזו לא הדרך. במקום להתעמת עם הקהל הם יכולים לנקוט באמצעים הרבה יותר יעילים כמו לרדת מהמגרש תוך כדי משחק אם הם שומעים נהמות לעברם או קללה גזענית. רק ככה ילמדו. ואני מצפה שחקני משתי הקבוצות יצטרפו, לא משנה גם אם זה דרבי. אצבע משולשת ותנועת אגרוף לקהל שווה הרחקה.

לסיכום, בהתחשב במה שראיתי, ומן הסתם לא ראיתי הכל, לא יהיו לי טענות אם ירחיקו לנו את אליהו לתקופה ממושכת ואת סק, ג'אבר ומוחמד לתקופה קצרה (אלימות פיסית תמיד יותר חמורה). לצערי זה יכול לעלות לנו באובדן אליפות כי חוץ מאליהו כולם שחקנים חשובים. בטח יותר חשובים משאפי ופאון שכנראה יורחקו בצד השני. אני יודע שגם השעו את ויטור שהוא סופר חשוב עבורם, אבל לא ברור לי בדיוק על מה. (שוב, אין לי את כל המידע)

בנוסף צריך להתחיל עם עונשי מינימום לכל מי שנמצא במגרש שלא אמור להיות שם כל עוד השופטים והקבוצה היריבה עדיין לא ירדו לחדר הלבשה (כמו שחקנים שלא בסגל). הרבה יותר לאבטחה להפריד בין הניצים כשאין מיליון איש על המגרש.

מצטער על החפירה...

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/23
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה אולי עובר לדיון אחר ושופך על מה שליבך אבל גם לאוהדים אחרים יש מה להגיד , ויש כאלה שהיו שם וזה לא על סמך הטלויזיה.

בנושא אצילי ולופז מסכים אתך מליארד אחוז , היה שם טראשטוק ,קללה פה קללה שם לא , דחיפה פה דחיפה שם לא מעבר.

גם בנושא שאפי וזרעורה מסכים אתך שהם דפקו שם כאפות לא לעניין , קצת נסחפת עם פאון , הוא נתן דחיפה קלה ואז דריכה קלה לפני שקיבל את הכאפה להחמיר עם העונש איתו ? לא מסכים , גם אצילי דרך על לופז וזה סוג של העקיצות האלה שיש אותם גם תוך כדי משחק.

לגבי הקריאות הגזעניות , כל שחקן ערבי או שחום ער יקבל אותם בכל מגרש בארץ , פשוט הוא צריך לדעת להיות מאופק ולא להגיב .
    למוחמד וסק זה ברח יותר מדי בגלל כנראה הגול בדקה ה96 וגם בגלל דופק 300 אחרי משחק והעצבים על ההפסד , הם היו צריכים להיות יותר מאופקים (יש סרטוני עבר שקובאס מוחלף בבלומפילד ועובד ליד הקהל שלכם ושומעים נהמות , הוא מסתכל ולא מגיב . יש עוד סרטון מהמשחק נגדנו בסמי עופר שהקבוצה שלנו עושים חימום ואוהד אחד שלכם שואל את אנסה אם הוא רוצה בננה).
    וגם ברח לך אבופאני , אני הייתי שם היו שם דחיפות והקהל שלנו זרק כוסות מים ובקבוקי מים אחרי שקצת הפרידו אבו פאני מעצבים בעט את אחד הבקבוקי מים לעבר הקהל שלנו והאוירה עוד יותר נדלקה , בא לעזור לו גאבר תפס ביד בקבוק מים ובא לזרוק עלינו , ויזינגר היה קרוב אליו וחטף את זה ממנו ומנע ממנו לעשות זאת.

ובגדול אני מסכים שדי ניפחו את הדוח הזה ואת כל הבאלגן יותר מדי , שאפי וזרעורה צריכים לקבל דו סיפרתי של משחקים בחוץ .
    סק ומוחמד פשוט צריכים להענש על אצבע משולשת אחרי ששחקנים אחרים בעבר נענשו על זה , פאון גם צריך לקבל אולי משחק אחד גם.

WellNeverDie אוהב/ת את זה.
  6. wings Member

אני לא מסכים לגבי זערורה אבל זה לא חשוב. ברור שלכל קהל את את הגזענים שלו (למעט בית"ר שזה כבר קטגוריה אחרת). דיברתי על גזענות באופן כללי, לא ספציפית ב"ש.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/23
  7. wings Member

ראיתי עכשיו את התקציר של הנוער שהפסיד בגמר גביע. מוחמד אבו רומי כבש שני שערים יפים בראש. לפי המשחק ראש הוא לפחות ברמה של פיירו. להביא. (למרות שזה היה קצת מוזר איך הוא חגג שם את השריקה לפנדל).

8. italiano Member

זערורה, מנחם וינון אליהו יעמדו לדין.

לא סק, לא אצילי, לא שחקנים בכירים ושחקני הרכב.
    מצאו 3 שעירים לעזאזל, נערי מגבות, וישחקו אותה "האדם לפני השחקן".

העיקר הפוזות.

9. oranfu Member

העמדתם מישהו לדין?

Sturridge, de Middenweg ו-G.B7 אוהבים את זה.
  10. G.B7 ירוק עולה

אחזור על השאלה, העמדתם מישהו מכם לדין ? (אהה סליחה, אתם מהות הטוב, הצניעות והחסד).
    מעבר לזה זערורה ואליהו עשו כנראה את הדבר החמור ביותר (האגרוף כתגובה לדריכה, ואליהו על זה שאפילו בלזרוק בקבוק הוא לא מדויק). לגבי מנחם אין לי מושג מה עשה. אז גם אם נוח יותר להפוך אותם לשעירים לעזאזל הם "הרוויחו" את זה ביושר.

אני לא פוסל אשמה מאף אחד, אבל אני מפריד בין האגרופים שזערורה נתן שם לבין מה שכל השאר עשו (כולל השחקנים שלכם), והטיעון העיקרי הוא שאצלנו השחקנים החשובים ככל הנראה עשו פחות.
    לגבי סק (הסופר משמעותי) הוא כבר הושעה מהמשחק הקרוב, ולא ראיתי ביקורת אחת מהצד שלכם על הגזענות הנוראית שהוא חווה שם.

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. italiano Member

"האדם לפני השחקן"
    "אני נותן לו סטירה וטיסה הביתה" (בנוגע לזוסואה)

זה הנשיא אמר. נאה דורש נאה מקיים.
    למצוא כמה שחקני קצה סגל ולהעמיד אותם לועדה כשהיו כמה שחקנים בכירים שהתנהגו גרוע פי כמה - זה גרוע יותר מלא לעשות כלום(בשביל זה יש בית דין).

ואיפה הביקורת שלך על גזענות בכל משחק ומשחק של מכבי חיפה?אלא אם אתה טוען שאין גזענות ואז אתה סתם שקרן.
    אגב אם אתה שואל - האוהדים נתפסו והורחקו מטרנר.
    גם אם כל האצטדיון היה צועק לו שחור(מעניין כמה מהר הוא למד עברית) זה עדיין לא נותן לו אפשרות להשתולל, להתעמת עם הקהל ולהתגרות עם אצבע משולשת.

12. alexshw Member

לא מבין על מה המועדון אמור להעמיד לדין את סק. ההיפך צריך לתמוך בו.

שחר אוהב גימיקים מטומטמים ולא פעם מדבר שטויות בתקשורת. שחר לא עקבי. זה לא חדשות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

אה, אז היו שחקנים שעשו דברים גרועים יותר מזערורה ואליהו והמועדון מעמיד דווקא אותם לדין כי הם שחקנים זניחים בסגל, סבבה.
    אחר כך אתם מצפים שמישהו ייקח אתכם ברצינות.

14. VAR Member

איזה שחקן בכיר התנהג גרוע פי כמה מזערורה ואליהו?

G.B7 אוהב/ת את זה.
  15. italiano Member

אולי לא גרוע פי כמה אבל בהחלט התנהגות מזעזעת שעל פי הסטנדרטים הגבוהים של דון שחר צריכים להיות מטופלים, מסכים?
    סק(קריאות גזעניות זה לא אישור להשתוללות), אצילי(דריכה), אבו פאני(בעיטת בקבוק לעבר האוהדים), ג'אבר שנופף באגרוף בתוך היציע, מוחמד עם אצבע משולשת לעבר הקהל וכו'.

לא באמת ציפיתי שיעמדו לדין פנימי, בשביל זה יש בית דין שיטפל ושיפוט בנושא.
    מצד שני האמירות של שחר בעבר לגבי שחקני יריבות בנוסף לכך שבחר להעלות לועדת משמעת רק שחקנים סוג ז' - מחייבת להעמיד מראה מול הפרצוף הצבוע שלו ושל המועדון שלו.

מצב נושא:
הנושא נעול.