מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. italiano Member

חיפה בחיים לא תציע לו 800 אלף יורו לעונה. זה סכומים הזויים שרק מכבי תל אביב מציעה.
    זה גם מפר איזון במועדון כשיש שחקן אחד שמרוויח פי 2 מהבא אחריו.

ימצאו לו תחליף. יש מספיק בלמים איכותיים שירצו להגיע לקבוצה שתשחק בשלב הבתים באלופות

oranfu ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  2. קשר שמאלי Member

היו צריכים מזמן להביא בלם ישראלי. צריך להיות מוכנים לכל תחריש. אנחנו נשחק במשחקים הקרובים עם בלמים ברמה של ליגה לאומית, זה יכול לגמור לנו את העונה

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה סיטואציה מאוד בעייתית להביא בלם ולחבר אותו לקבוצה כשמתחילים לשחק באירופה בעוד שבועיים, גם אם יביאו את סבטקוביץ מאשדוד או את גלאבוב מנתניה שכבר מכירים את הליגה, והמדינה, ואני לא בטוח שהם ברמה של פלאניץ. להביא עכשיו בלם זר, דקה 99 למדינה זרה, שפה זרה, אוכל זר, מזג אוויר זר, אין דירה עדיין ועוד וכו וכו וכו ולצפות ממנו שיתחבר מהשניה הראשונה, זה קשוח. זה אגב יותר משמעותי בעיניי אם היו מביאים קשר או חלוץ. זה ושוער זה עמדות מאוד בעייתיות להביא עכשיו.

4. alexshw Member

מעדיף שישאר. אישתו בהריון ואוהבת מאוד את המדינה ויש צ'מפיונס. הוא מחובר לקבוצה. לכל השחקנים המובילים שלנו מגיע שדרוג.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. קשר שמאלי Member

הוא עזב רשמית, הוא לא חוזר לארץ.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מפר את האיזון? מכבי חיפה לא יכולה לתת לו עכשיו 800 אלף ולמכור אותו בסוף השנה לאאק אתונה ב-500 אלף והיא מחזירה את האיזון? זה שטויות מה שאתה אומר כי לא כל שחקן עכשיו יפתח את החוזה, היחידי שיבכה ויילל זה אצילי. תשמע בכל סיטואציה אחרת הייתי מסכים עם מה שאתה אומר - אבל אחרי שעלית לבתים של ליגת האלופות? אני מאוד לא מסכים.

7. קשר שמאלי Member

אגב ידעו אצלנו על העזיבה של פלאניץ' עוד לפני המשחק הראשון מול הכוכב האדום, ביקשו ממנו להישאר לצמד המשחקים. ועדיין לא הביא מחליף. חבורת רשלנים.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד ההודעה של עזיבת פלאניץ הייתי בעננים. באמת שמחתי כמו ילד. עכשיו מצב הרוח שלי השתנה. הבלם הסרבי דופק אותנו בשעה קריטית, וכל השמות שעליהם מדברים עכשיו לא רציניים. אז הסרבי לא תמיד היה יציב, אבל יאללה, אלחמיד צריך עכשיו להחליף אותו? ברצינות, אז יופי שבכר רוצה אותו, אבל השחקן פשוט לא מתקרב ליכולת של השחקן שעוזב. להתחיל את שלב הבתים של ליגת האלופות עם גולדברג, אלחמיד וארד על הספסל. אחלה, עכשיו צריכים לקוות להגרלה נוחה...דבר שכמובן אין, זה או הגרלה קשה מאד או הגרלה רצח...

מבחינתי העלייה לשלב הבתים של ליגת האלופות מאד יוקרתית. החבר'ה עשו אותי אתמול מאד גאים, אבל משום מה כשאנחנו עולים לשלב הבתים בתחרות הכי רצינית אנחנו הורסים את החגיגה לפני שאפילו מתחילה. לא רק זה, עכשיו גם החוק עם הזרים מגביל אותנו. מבין למה לא רוצים 11 זרים, אבל אפשר לחשוב כמה טוב הכדורגל הישראלי!?!

דבר אחרון, אם לשחר יש ביצים הוא יצלצל לאלי דסה. זה לא לוקסוס גדול מדי להיות עם שני מגינים טובים בצד אחד. שחקנים כמו אליאל פרץ או עדן שמיר לא יעזרו לנו אז עדיף כבר לחזק את הסגל בשחקן שגם טוב וגם גורם לנזק לקבוצה שאיתה נרוץ לאליפות...

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

באמת שאני לא מבין למה דסה לא מקבל טלפון עוד לפני המפגשים מול הכוכב. ועכשיו בכלל. אפשר גם וואסטאפ.

de Middenweg ו-Sturridge אוהבים את זה.
  10. קשר שמאלי Member

הוא לא דפק אותנו. הוא סיפר לפני יותר משבועיים על ההצעה, ואפילו הסכים להישאר לצמד המשחקים. תחשוב אם הוא היה נפצע, הקבוצה הזו מהמפרץ לא היתה מחתימה אותו. ההנהלה הפקירה אותנו, לא פלאניץ'. בלם זר חדש כבר היה צריך לסכם בקבוצה, להתאמן, ולהיות זמין למשחק בשבת

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/22
  11. Butragueño מנהלים

זו העמדה שאנחנו הכי פחות מחפשים.
    אנחנו צריכים בלם (למעשה 2), כנף וקשר באמצע המגרש.

הסיבה היחידה שנלך על דסה זה אם אנחנו בונים על סנדגרן כבלם שלישי לאורך כל העונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. קשר שמאלי Member

מדהים איזה הישגים בכר מביא למועדון החובבני הזה. הוא מצליח במועדון שלא רוצה להצליח. ווינר מטורף. יאללה שיעזוב. ההנהלה הזאת לא ראויה למאמן כזה.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@קשר שמאלי
    זה שאתה אמור להיות בעננים שפלאניץ' עוזב לא אומר שהוא כן דופק אותנו. סביר להניח שהקבוצה מהאמרויות רק נכנסה עכשיו לתמונה כי אחרת הבלם כבר היה שבועות רבים בחום של המדבר. לעזוב עכשיו זה כן לגרום נזק למכבי חיפה.

@Butragueño
    כמו שכבר ציינתי זה לא לוקסוס שיהיו לך שני שחקנים טובים בעמדה אחת. זה לא סותר אחד את השני. שחקנים נפצעים וברגע שסונדגרן לא יהיה כשיר אנחנו בבעיה. אתה רוצה לראות את רז מאיר מקבל דקות? (הוא בכלל כשיר?) יותר מזה, יש לי הרגשה שדסה מחכה לראות אם מכבי ת"א תמשיך באירופה אחרת כבר היה מצטרף רשמית. מבחינתי פספוס רציני של שחר.

14. קשר שמאלי Member

אתה לא מעודכן. פורסם כבר בכל האתרים שידעו במועדון על העזיבה עוד לפני המשחק הראשון מול הכוכב האדום, וביקשו ממנו להישאר לצמד המשחקים. הקסקט שוב מכר את המאמן, את השחקנים ואת הקהל. הלם.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דסה פותח בהרכב של חיפה?

מצב נושא:
הנושא נעול.