מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

לוי וגרשון לא שווים כסף, מקצועית וכלכלית אין לבן זקן מה לעשות איתם

2. DRORIKO Member

שמע ג'קי לא פריאר. לא סתם הוא לא מוכן להתגמש. הוא יודע שנכנס הרבה כסף מליגת האלופות והוא משחק על זה.

3. G.B7 ירוק עולה

ופה אמורה להימדד החזירות/ההגזמה במחיר שידרשו לעומת "השפיות" הכלכלית של שחר.
    אנחנו צריכים שחקן והוא יוכל להתאים (אלא אם ג'אבר יחזור סוף סוף) אבל לשלם עליו מחיר מופרז מידי זה מוגזם, מקווה שהעניינים יסתדרו.

4. DRORIKO Member

בגלל זה הפלנו את ההצעה שקיבלנו על גוני נאור.

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג׳קי איש עסקים. כרגע יש עניין של 0 היצע וביקוש מאוד גדול לשחקן שלו + סיטואציה לחוצה של דד ליין עבור חיפה. מכירת שחקנים זה מקור הרווח העיקר של המועדון שלו, אין פה שום חזירות. זכותו לדרוש גם 3 מיליון יורו ומעניין לו את התחת מה חיפה הרוויחה מהצ׳מפיונס. מעניין אותו יותר שהם בצ׳מפיונס ויש להם עומס + חצי עונת מונדיאל שהיא לחוצה אף יותר.

6. DRORIKO Member

אז הגענו למבוי סתום. חיפה נואשת לקשר מחליף נכון, אבל היא לא תשלם על זה מיליונים, בטח לא כשג'אבר אמור לחזור מתישהוא. אנחנו לא מכבי תל אביב שמביאים לך את הצ'ק ואומרים לך "תרשום איזה מספר שבא לך". ג'קי יצטרך להתגמש, אלא אם הוא חושב שבקיץ הבא הוא יכול למכור את כנעאן לאירופה או משהו. שחר אף פעם לא היה אחד שמסתכל פרופר על אותה עונה אלא מעבר.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  7. italiano Member

אם רכשתם ממנו את דוד ב1.2 מיליון יורו(או יותר?) הגיוני שידרוש סכומים הרבה יותר גבוהים עבור כנעאן.
    נפצע או לא, הוא שחקן.

8. Butragueño מנהלים

אני אוהב את זה שמבקרים את מכבי חיפה נונ-סטופ על כך שעושים הכל כדי לאזרח זרים, לשדך להם נשים ישראליות ולחפש יהודי מעבר לים, ובד בבד מפרגנים לחזירות של בעלי קבוצות שרוצים על כל שחקן ישרארלי 2-3 מיליון יורו.

de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. italiano Member

מה קשור מחט לתחת?

Morientes אוהב/ת את זה.
  10. Butragueño מנהלים

לדעתי מה שקרה עם גוני נאור היה סה"כ דרך דיפלומטית של בכר להגיד להנהלה שהוא לא מעוניין בשחקן הזה.

11. Butragueño מנהלים

גם צריך לעניין אותו, בתור בעל עסקים, מה עתיד הנכס שלו. מדובר על שחקן, שלא יהיה מופרך, אם עוד מס' שבועות יפצע למשך כמעט עונה שלמה, ואז האיכות תיפגם ויצטרך להשקיע שוב במינוף. זה קרה לכנעאן כבר פעמיים בשנתיים האחרונות.
    חוץ מזה שככל שמגיעים לסוף החוזה, כך ערך השחקן יורד, ואם עכשיו יש ביקוש, זה יכול לאזן את הסיטואציה.

אגב, היצע זה מונח תקשורתי. באתרי הספורט מונים את ההיצע ע"י 2 שחקנים כמו קארצב וכנעאן. אני אישית לא הייתי מאוכזב אם בירם כיאל היה חוזר אלינו. מקצוען, סוחף אחריו שחקנים, נותן את הנשמה על המגרש, ווינר ונגרר לפרובוקציות ולכן גם מתאים למרקם החברתי.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Butragueño מסכים, אבל על פי ההתנהלות של חיפה הוא כן ה״היצע״ היחידי שרלוונטי להם. ג׳קי בן זקן שוב, יודע לעשות עסקים והוא ידע למקסם רווחים. העניין הוא שגם אם כענאן לא יעזוב, תהיה מי שתשים עליו כסף גם בינואר. אין לו שום בעיה לבלף מבלי להתקפל.

אני בכלל חושב שהוא שחקן בעייתי. מעולם לא ראיתי אותו עם אוויר בריאות אחרי דקה 60, וזה שהוא פציע זו עוד נורת אזהרה של שחקן לא מקצוען בלשון המעטה.

13. Raulito Madridista

נדמה לי שקראתי את השם של בירם כיאל בהקשר מכבי חיפה אבל רק פעם אחת. זו הייתה יכולה להיות סגירת מעגל נהדרת. מצד שני, כיאל לא עוד שחקן בבני סכנין, הוא ממש 'הפנים של המועדון', המשתכר הבכיר בסגל, הקפטן, הוא גם אחד ששופך את דעתו המקצועית ומתייעצים איתו לגבי מאמנים וכדומה. מעבר לכך, אני חושב שהוא כבר מעדיף להמשיך לשחק כמה שיותר ובחיפה הוא לא היה שחקן הרכב ראשון. לביא-מוחמד-שרי הרי פותחים גל נגד היריבות החזקות ביותר בליגת האלופות. הוא יהיה במאי בן 35, אולי הקיץ זה צ'אנס אחרון.

14. italiano Member

אז אני מבין שחיפה לא מביאה כלום?

קצת מוזר. הסגל מאוד קצר בעמדות מסוימות. ריסק גדול מאוד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

כנראה לא וזה לא מפתיע. די ברור לכולם מי הוריד את המועדון לברכיים ומי העלה חזרה.

אין צורך לדבר על הרחבת סמי עופר תחת הבעלות הזו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.