מכבי חיפה - עונת 2022/23 : אליפות שלישית ברציפות ופרידה מה״כוורת״. דגו הוא המאמן החדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏23/7/22.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

נערכו טוב מאוד.
    שחקן אחד נפצע, בחודש וחצי הקרובים יסבלו מאוד מזה.
    להוציא 2-3 מיליון יורו כדי לכסות את החור הזה זה ניהול של שיכורים.

2. alexshw Member

נתחיל מזה שלהוציא כזה סכום עבור קבוצת צ'מפיונס שבכלל נמצאת בנט ספנד חיובי של מאות אלפים בודדים, זה נורמלי. עבור רוב המשתתפות זה דמי כיס. עבור קבוצות מהדרג שלנו נורמלי.
    כמובן לא על כל אחד. בכר כן היה מעוניין בו. גם כנראה כמחליף עתידי לשרי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. סמואל אטו Member

כבר כתבתי למה כנעאן יכול להיות יוצא מן הכלל, גם כתבתי שזה לא נורמלי לבוא בתלונות שלא רוצים לצאת מהכלל בסכומים המדוברים.
    כל השאר לא רלוונטי ולא מגובה במספרים שאפשר להתייחס אליהם.

זכית בלוטו. הטעות הכי גדולה של זוכי לוטו זה לרוץ ולבזבז את הכסף.

4. alexshw Member

זה טענות שהובילו לכך שאחרי ההופעה הקודמת בא עשור שחור.
    זה לא לבזבז סתם. זה חהשקיע עבור הצלחה עתידית.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. סמואל אטו Member

יש שטח אפור בין לבזבז סתם לבין לא להוציא אגורה.
    2-3 מיליון יורו על שחקן לספסל זה בזבוז סתם.
    את פיירו קנו כשחקן מוביל בסכום שיא, וזה היה 1.7 מיליון.
    בשוק הישראלי אין ערך לכסף.

6. Raulito Madridista

בסופו של דבר תמצית הדיון כאן הגיעה לכנעאן ועוד 'שחקן כלשהו' שהיה יכול להעמיק את הסגל וזהו-זה, כנראה שזה 'הביזיון' של מכבי חיפה בעונת ליגת האלופות, כאילו אנשים פה ציפו שפודגוראנו יגמור את העונה. אף אחד לא אמר שבחודש ינואר מכבי חיפה לא תחתים אף אחד, יש גם פגרת מונדיאל עצומה באמצע ואפשר להתאושש. ואתמול כמובן ראינו את דין דוד פותח רשמית את עונת 22/23 ומעכשיו אני בטוח שהוא יחזור להבקיע - מה שאמרתי שיקרה לפני יומיים-שלושה ואמרו לי 'הוא תלוי בקישור'. אם ברק בכר מספסל את אצילי-חזיזה-שרי פחות או יותר ביחד וגם משחק איתם ביחד אז אין איזון. אם אחד כן ישחק והקשר התוקף השני למשל יהיה צ'יבוטה - אז יהיה גם לו יותר קל. להביא שחקן כנף כשאין לו סיכוי לפתוח בהרכב במקום חזיזה או אצילי זה גם מוזר.

מאוד שמח לראות שדווקא דין דוד הכריע את משחק העונה. שחקן שעובד קשה כל הזמן, רץ, מנסה, לא הוריד את הראש על אף שלעגו לו בלי סוף וכן אני גם שמעתי על הטרגדיה שחווה, זה באמת קשה. אפשר ללמד אגב את העניין הזה של 'מלך הנבדלים', הוא שחקן מהיר כל כך שגם אם ייצא לעומק שנייה-שתיים אחרי - הוא ישיג את ההגנה.

זה באמת מעניין מה קורה עם פיירו, בכר הוריד אותו לספסל אני חושב בתחילת העונה כדי להוריד ממנו לחץ וזה עזר והוא הבקיע בצ'מפיונס, אולי גם הפעם זה יעשה לו טוב. אולי הוא רואה שהוא משחק על אוטומט. הוא לא מהיר כמובן אבל גם לא איטי והיכולת שלו עם הכדור היא בסדר. במשחקים האחרונים היו לו מצבים לא רעים להבקיע בנגיחה וזה לא הסתייע.

7. yedidel Member

אז מוחמד לא גמר את העונה בסוף?

אגב קארצב ו3 מיליון יורו, אתמול הוא תרם לנו שני שערים יפים בדרך למהפך. אפילו את אליאס לא הצליח לסגור

wings אוהב/ת את זה.
  8. wings Member

ניר דוד מהיר כל כך? הכל עניין יחסי. שבוע שני שהוא כובש בשמאל (שבוע שעבר הגול נפסל). בתור חלוץ מרכזי הוא יותר מגוון מפיירו. פיירו היה קרוב לכבוש בחצי הראשון וכנראה שהיינו מדברים אחרת אם זה היה קורה, אבל שוב ראינו את המגבלות שלו שהוא לא מסוגל להוציא בעיטה שמריצים אותו באחד על אחד מול השוער. מקווה שדוד יראה המשכיות. גם אתמול לכו תדעו מה קורה ללא הטעות של סאבוריט, אולי היה נגמר 0-0 והיינו הורגים אותו על ההחמצה שלו.

חייב מילה על אבו פאני. אני אחד שתמיד ביקר אותו ויש על מה לבקר אבל גם טעיתי לגביו. לא הערכתי מספיק את האיכויות שלו. היכולת שלו לשמור על כדור תחת לחץ וגם היכולת מסירה האנדרייטד שלו. משחק פשוט ויעיל למעט הצגות ונפילות פה ושם. וגם הערך המוסף שהוא לא דופק חשבון לאף אחד ודואג לשמור על השחקנים שלנו. היתה איזו קרן שפיבן אני חושב נתן שם קטנות לשחקן שלנו ופאני הגיע ועשה סדר. נראה מה בכר יעשה עכשיו כשמוחמד חזר. לדעתי הוא יחזיר את פאני לספסל באירופה ובליגה הוא יעשה רוטציה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/22
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אותי קצת מדאיגה הדעיכה של פיירו,פתח חזק ונחלש. מאוד מסורבל עם הכדור.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. Raulito Madridista

אני לא חושב שאחד מהם צריך להיות טאבו בהרכב ואם ברק בכר יחליט שעכשיו תורו של דין דוד בחוד זה אחלה מבחינתי גם אם זה יקרה נגד יובנטוס. כן, דין דוד חלוץ מהיר, אני מודד אותו מול שחקני ההגנה בליגה. צעד ראשון מאוד מהיר. עצירת הכדור שלו עם העקב זה לא רק שואו ומפגין ביטחון אלא גם הבחירה הכי קשה אבל זו שגרמה לו להגיע למצב הכי מסוכן, הוא ככה הצליח להשיג יתרון על שחר פיבן וגם ניער אותו לאחר מכן. מבחינתי ואולי זה מצחיק - העקב והעובדה שזה נכנס זה קצת שולי. ההשתלטות על הכדור וגם הניעור עם העוצמה והביטחון והזריזות - זה מה שגרם לי להגיד 'וואו' עוד לפני הסיום.
    מפתיע שבכר לא ניסה לשחק עם שניהם עד עכשיו, נניח צ'רון שרי כפליימקר ואצילי או חזיזה נחים. אולי אנשים לא יסכימו איתי אבל בגלל הבעיטה ויכולת המסירה גם אצילי יכול לשחק באמצע חד-פעמית בעת צרה.

מוחמד אבו פאני לדעתי הגיב מצוין לזה שהעונה הוא הפך להיות שחקן ספסל. גם הוא בכושר טוב, גם נטע לביא פנטסטי וזו כבר לא הבלחה של שלושה משחקים, וגם עלי מוחמד כמובן. אבו פאני תפור למשחקים האלה אבל הבעיה שלו היא השאננות שעולה מהר מאוד לדעתי, ברוב העונה מכבי חיפה פוגשת יריבות שגם סוגרות משחק וגם מרדימות אותה.

והנה בכר גם 'הרוויח' את אבו פאני שחזר לו הצבע וגם נתן למוחמד לנוח את רוב הדקות לפני המשחק נגד יובנטוס. בכר תמיד מנצח. אין שיא במכבי חיפה שהוא לא ניפץ או תקרת זכוכית כזו או אחרת.

11. wings Member

דווקא בכר שיחק עם פיירו ודין דוד ביחד בכל המשחקים במוקדמות כולל בנפיקה אני חושב.

12. Raulito Madridista

אני מדבר על לשחק איתם ממש בשפיץ ולא כשדין דוד צריך לשחק באגף או משהו כזה (נדמה לי שזה קרה ב-0:4 על אולימפיאקוס אבל מניח שאתה זוכר טוב ממני), וגם במשחק בליגה. יש חלוץ מהיר שאפשר לשלוח אותו לעומק ויש חלוץ שצריך להרים לו כדורים לרחבה או לנצל את המשחק שלו עם הגב אל השער. ככה אפשר לגוון עם עוד מערך וגם לתת לשחקנים בכירים בקישור לנוח.
    דולב חזיזה עם 953 דקות העונה כבר, צ'רון שרי עם 932. עומר אצילי עם 794. נטע לביא עם 1,066, וואו, לעומת 1,154 כל העונה שעברה. גם בעונה שעברה אוהדים היו משקשקים רק מהמחשבה לשחק נגד מכבי תל אביב בלי בוגדאן פלאניץ' והנה יש חיים אחריו..

13. Butragueño מנהלים

מוחמד לא היה אמור לגמור את העונה.
    מחמוד ג'אבר ככל הנראה גמר

14. קשר שמאלי Member

מה תומר לוי אבא של מאור לוי כתב באינסטגרם?

15. Butragueño מנהלים

ניצחון חשוב, בכר באמת מראה את הקסמים שלנו לצד הפחדנות הלא ברורה של איביץ'. אבל זה משחק (כמה ברציפות?) שבכר לא משתמש ב-5 החילופים, שלא נדבר על חילופי בזבוז זמן בדקות האחרונות רק כי אפשר. הוא לא מאמין, ובצדק, בספסל שלו. ברוב המשחקים אפילו ביצע עד 3 חילופים בלבד.

מצב נושא:
הנושא נעול.