מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

לא מפליא שארבעת הראשונים הם ״כשרונות״ שמשחקים/שיחקו על מנת להימכר לאירופה.

2. Sturridge Member

לא יודע מה איתכם אני כבר מפנה מקום בימי שישי בצהריים לעונה הבאה.

לחיי הפסדים שלא נשכח עם שחקנים שלא נזכור. #שישיכור

3. Raulito Madridista

מכבי חיפה היא האקמול של הליגה, חמישה משחקים בלי גול זו התחושה הכי מרגיזה שיש, בטח האוהדים יצביעו ברגליים במשחק הבית הבא, הם חושבים שעבדו עליהם ושום דבר לא מצליח. כמו שאמרו בשער השבת - מכבי חיפה תשחק כדורגל טוב הרבה יותר ותגיע לצמרת, מתי? כשלא יהיה עליה לחץ, בדיוק כמו בעונה שעברה. עכשיו מעבר לכך שהמועדון הזה חולה כבר זמן רב בגלל יעקב שחר - גם רוני לוי איכזב מאוד בניהול המשחק ולא בפעם הראשונה. הנה, זה מה ששווה מכבי חיפה בלי חן עזרא, העיקר שכלפיו יש ביקורת מוגזמת. בניון? דרינצ'יץ'? חילופים של ליגה א'. אני בניגוד לפרימו לא מפטר מאמנים סדרתי מה גם שהשוק זבל, אלא אם כן קלינגר הוא אופצייה - אבל יש כאן גם כישלון של רוני לוי. אני בכל-מקרה חושב שתורג'מן לא צריך לראות דשא, הוא לא יכול לתת גול בשער ריק. אולי עטר וגוזלן הם פיתרון זמני. לגבי קריאף - הוא מתאים רק כשהקבוצה מתגוננת ואין הרבה משחקים כאלה.

4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://images.tapatalk-cdn.com/15/09/26/bc0d966a1e749ed32777ebd3e7d42a06.Xxx

:(

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Sturridge Member

דווקא אני יכול לחשוב על כמה בישולים של שחקני הגנה...
    זה חייב להיות המאזן הגרוע בהיסטוריית הליגות המקומיות.

6. oranfu Member

לפחות זה לא 0-0-0.

7. alexshw Member

יש עוד לאן לשאוף בעונות הבאות

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Civil Anti Madridista

alexshw, G.B7 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אחד הדברים הכי מקוריים ומצחיקים שראיתי בחיי. יש לקופים הירוקים השבוע הרבה עבודה לעשות...לגזור חבר'ה, לגזור חיצים גדולים */aaa021

G.B7 אוהב/ת את זה.
  10. Turgi Guest

האיציק יצחקי הזה אשכרה שמור בחיוג מהיר של אחד השחקנים.

11. קשר שמאלי Member

דבאלישווילי: "במכבי חיפה מעריכים אותי יותר עכשיו"
    בימים בהם אף שחקן במכבי חיפה לא מסוגל לשים כדור ברשת, הירוקים ודאי מתגעגעים לחלוץ האחרון שכבש בצרורות. 3 שנים וחצי אחרי שעזב, הגיאורגי סוחב לא מעט צלקות ("הגזימו בביקורות נגדי"), אבל גם מחזיק אצבעות ("מגיע למועדון להצליח"). ד"ש מדבא

תחזור תחזור

12. Raulito Madridista

ומי הביא את דבאלישווילי(וגם את טישיירה הבלם המצוין, על הדרך?) - אלישע לוי. וברצינות: דבאלישווילי היה חלוץ טוב, אין ספק. מצד שני, זה שוב עניין 'הביצה והתרנגולת'. שום דבר לא מצליח במכבי חיפה, בניגוד לעונה שעברה אז היה הרבה יותר פשוט. אם ארבייטמן עשה את עונת חייו עם 28 גולים רק בליגה למרות שלא מעט פעמים עלה מהספסל, וכולנו יודעים שהעונה הזו לא משקפת - זה מסביר הכל. מכבי חיפה אז הייתה קבוצה מאוד בריאה ולא מועדון חולה.
    למכבי חיפה יש יותר מדי חלוצים, היא הייתה צריכה לוותר על שניים. גם הנוכחות של בניון מזיקה, רוני לוי הרי כאילו 'חייב לשלב אותו'. הוא נכשל 'באני המקצועי שלו' כמו שבוני אוהב להגיד. את בניון היה צריך לחתוך אחרי הסבוטאז' במחזור הראשון. מהפכה אמיתית לא ראינו במכבי חיפה. וכן הכישלון הוא לא של ההגנה, חד וחלק לא, גם אם זו לא הגנה שמסוגלת להגיע למקום שני-שלישי. בטווח הקצר - חן עזרא להרכב ודחוף. אני מסרב לקבל את הטענות האלה על 'הלחץ'. לחץ יש בכל מועדון גדול. צריך להשיג את הניצחון הראשון בדרך מכוערת. אני מאוכזב מרוני לוי, הוא לא נקי, גם אם שחר הוא אשם משמעותי יותר.

13. G.B7 ירוק עולה

אנשים כבר שחכו את העונה האחרונה של דבאשווילי בחיפה ואת השריקות בוז כלפיו
    אבל היום אפילו זולטן פולופ (לא יודע איך הגעתי אליו אבל.. וגם אם הוא פרש ) נראה שהוא יכול להיות יותר טוב מכל "החלוצים" שיש היום במכבי חיפה.
    לגבי חן עזרא עד העונה הזאת הייתי אומר שהוא חייב להיות בהרכב אבל הוא נראה לי אוברייטד שלא יוכל (לפחות לבדו) להוציא את חיפה מהבוץ.
    אלירן עטר משחק מאוד רחוק מהשער חן עזרא יכול להיות רלוונטי כאן שהוא ישחרר את עטר קדימה ולא יהיה מאחור

14. alexshw Member

הבעיה במכבי חיפה שמביאים זרים פחות טובים מאלה שעזבו. רק הקיץ קמארה הלך והגיע דרינצ'יץ'. לא שקמארה היה עילוי אבל סולידי ובמקומו התברר שבא פנסיונר שבקושי זז במגרש

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. G.B7 ירוק עולה

זה באמת נראה ככה כמו שאתה אומר ובאמת קמארה לא היה זר גדול אבל אני לא ממהר לשפוט את דרינציץ הוא נראה רע במשחקים הראשונים אבל זה עוד מוקדם
    מה שכן כמות ההזדמנויות פוחתת מרגע לרגע

מצב נושא:
הנושא נעול.