מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עידן444 Member

אז אולי הוא... לא הכי מוצלח שגדל כאן...

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברצוני לשאול אתכם מה דעתכם יקרה בשבועות הקרובים ביציע:
    1) מחנה בעד ונגד בניון. קטטה אחת כבר ראינו היום. השחקן בעצמו לא תורם בשום דבר. לא בתוך ומחוץ לקווים.
    2) עימות עטר ואוברניאק
    3) צבירת כרטיסים אדומים.
    4) מצבו של רוני לוי בקבוצה.

אחרי שבוע שהרשיתי אולי טיפה לחלום שאולי יש איזה שבב של תקווה על חזרה לחלק העליון של הטבלה אנחנו קיבלנו הערב שוב הוכחה שזה לא מקרי שאנחנו שקועים בתחתית. עזבו לרגע את קרקס בר נתן, מה שהיה לפני ההרחקות והפנדל המאד מפוקפק פשוט היה נורא לראות. מכבי חיפה שקועה בבוץ שמאד קשה לצאת ממנו ולדעתי אנחנו צפויים עוד להמון שבועות כאלה. מתי נראה סוף לסבון הזה? אכן, מתי ששחר יעזוב ביחד עם בניון ורוני לוי.

3. oranfu Member

מה שהיה הוא שיהיה.

שי ו-alexshw אוהבים את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה, זו תגובה שלא ציפיתי :lol:
    יש דברים שלא השתנו כמו כל הבלאגן סביב בניון, אבל עכשיו גם עטר ואוברניאק התעמתו. הקטטה ביציע לא מעודד ולדעתי יש חשש רציני שהקרע רק יהיה יותר גדול. אני באמת ותמים לא מבין איך אפשר להיות עוד בעד בניון.

5. oranfu Member

לא מתרגש מזה שאוברניאק ועטר התעמתו. קורה בכל קבוצה כל הזמן, בטח קבוצה לא מתפקדת עם לחץ כמו שיש אצלנו.

עימותים ביציע אחרי שבניון הלך לקהל להתסיס בסוף המשחק. לא יודע מה עוד יש להגיד עליו, מעבר לזה שזה רע מאוד עבור המועדון שלנו, זה עצוב שככה בניון מסיים.

6. alexshw Member

חבל כשאוהדים רבים מכות. מחאה צריכה להיות מתוך בחירה ולא כפייה לכאן או לכאן כל עוד לא עוברת את גבולות החוק.

7. Hapoel_Tel_Aviv Member

זה באמת מגעיל. אסור שאוהדים יריבו בניהם, יש מקום לשלטים בעד ונגד אבל ברגע שזה מגיע אפילו לקללות בתוך אותו יציע זה ביזיון ואותם גורמים צריכים לדבר בניהם כי אני מאמין שמטרת כולם אצלכם טובת המועדון. (אלא אם כן יש אצלכם ביציע כל מיני אנשים שמטרתם טובת בניון או טובת שחר, קשה לי להאמין שמדובר בכמות גדולה)
    מזכיר את מה שקרה בתחילת מחאת טביב אצלנו שזה היה בעיקר מחאה של האולטראס וטביב הצליח לפלג עד שהגיעו אנשים מתונים יותר והרחיבו את המחאה לכלל הקהל.

דווקא אצלכם חשבתי שאתם קהל בלי פילוג. תמיד התייחסתי אל האינפרנו כאל איזה ארגון אולטראס קידס כזה. הם אלו שיזמו את "המחאה" בעד בניון או שמדובר בגורמים אחרים?

8. oranfu Member

לא קיים באמת פילוג. גם אינפרנו והקופים כבר עובדים אחד עם השני תקופה ארוכה.

מה שקרה הערב זה דבר חדש, עוד בונוס מפועלו של בניון.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/15
  9. alexshw Member

הקופים הסתכסכו עם בניון לאו דווקא בגלל שהוא שחקן חרא היום, אלא בגלל איזה אירוע, אבל מה זה כבר משנה. אי אפשר לעבוד בסוף על כולם. הנזק של בניון ברור ולכן גם טבעי שהקהל יסמן אותו לפחות בחלקו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יש קהל שבאופן קבוע יוצא לפני סיום המשחק (גם בניצחונות גדולים), שורק בוז לשחקנים, מעודד כשכל השאר שורקים בוז ובגדול עושה הכל הפוך מכל השאר. רובם היו יושבים מתחת לגג ביציע 2 בקרית אליעזר, ואני מדגיש את המילה יושבים כי הם לא היו קמים אף פעם. אבל כשהקופים היו שורקים בוז לשחקן שהיה זורק זין, יציע 2 הפכו להיות אוהדים שרופים ולא הפסיקו לעודד אותו. גם עם טוואטחה הם עשו את אותו הדבר. ככה הם. אז עכשיו הם בקטע של להתעלם מבניון ולעשות דווקא ולעודד אותו. אין מה לעשות. נשאר לי רק לשמוח שזה באופן יחסי חלק קטן בקהל.

11. Drama Guest

הקהל שלכם נתן הצגה אתמול

שאפו

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה גם ברור שיאהבו פחות את קטן, אבל זה לא קרה. כנראה שבניון לא מצטיין ביחסי ציבור.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא פה אני חולק עלייך,הוא הכי קרוב לגרנט מבחינת יחצ. אבל הבעיה שהוא לא שם לב ומתח את החבל יותר מידי,ולאוהדים שלנו פשוט נמאס.

14. alexshw Member

מתוך וואלה:
    שיחה אמורה להתקיים בין שחר לבניון בנוגע למצב.

במשפט אחד על ההיררכיה העקומה במועדון.

הבעלים הופך את המאמן לסמרטוט רצפה. או קיי. לפחות על תתן לו חוזה ל- 3 שנים. לא חבל על כל הפיצויים?

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע אלכס, לא במקרה המועדון התרסק. שחר לא מבין שהניהול שלו נכשל לגמרי. מה שקורה עכשיו עם בניון מחלחל פנימה וגורם לבעיות קשות בקבוצה. אם זה רק בשביל שחר ובניון אני מקווה שנרד ליגה. פשוט כך. אני לא מאחל את זה לאוהדים, אבל אותי מעניין מה יקרה אם מכבי חיפה באמת תרד ליגה. מה שחר יעשה אז?

אני מעריך שלא נראה תסריט של ירידה לליגת המשנה, אבל כרגע להגיע לפלייאוף העליון ייחשב להישג דבר שאני לא רוצה שיקרה. שחר לא צריך לקבל שום פרס על הניהול המחפיר שלו. האיש כבר היה צריך מזמן להבין שהגיע הזמן לפרוש. לא בגלל גילו אלא פשוט בגלל שהמועדון היום יותר קרובה לתחתית מאשר לצמרת. בעסקים רגילים שחר אולי כבר פשט את הרגל...

מצב נושא:
הנושא נעול.