מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

עצוב לי על מכבי חיפה, באמת, קראתי תגובה באינסטגרם על אחת התמונות, אוהד אבוד כתב – "מתגעגע לימים שפעם השאלה הייתה רק לא אם ננצח אלא כמה ניתן, ולא כמה נפסיד כמו היום". קראתי שאלירן עטר לקח קשה את ההפסד ובעט בבקבוקים, רק עם אכפתיות מצד השחקנים שלה – חיפה תצא מהמשבר בסוף. זה סימן מעודד לטעמי. כשמדברים על זה שמכבי חיפה תשחרר 4\3 מהשחקנים – בואו נראה אם באמת תהיה עריפת ראשים מוצדקת. השאלה גם היא לא רק מספר שחקנים אלא את מי. הרי אם ישחררו את אלון תורג'מן זה לא יגרום לרעידת אדמה בניגוד לבניון למשל("עדיין לא כבשנו בלעדיו"). קחו בחשבון שגם אי-אפשר לשחרר באמת עשרה שחקנים ומעלה במכה אחת, צריך 'להתפשר'. אז ישחררו נניח או את קינן שהוא סמל יחסית ושחקן אכפתי אבל שחקן גמור – או את אוראל דגני שהוא אתלט אבל טיפש.

סטויקוביץ', ואליינטה, חאבי, טאוואחה, קריאף, חבשי, אורבניאק, חן עזרא, ריאן, עטר, פלט ותורג'מן הם השחקנים שהייתי משאיר, השלד. זה לא נראה חריש מספיק עמוק אבל יש רצוי ויש מצוי.

2. alexshw Member

לא יהיה שיחרור של חצי קבוצה. אלה ידיעות שלפני הפיטורים. אין חיה כזו בכדורגל ובטח שלא מכבי חיפה תמציא את הגלגל מחדש. אין נפש חיה בין השחקנים שרוצה לראות את רוני לוי.
    הם יפסידו מספיק משחקים בשביל שהמאמן יפוטר. זה לא סבוטאז' זה איבוד חדר הלבשה.
    לדעתי גם רוני לוי הבין עוד באוגוסט שהוא מתרסק. הוא מחכה לפיצויים פשוט.

3. Civil Anti Madridista

שוב המנטרה הקבועה של שחרור שחקנים. למי מהשחקנים זה יזיז אם משומר שורד כבר עשור במועדון?

4. DRORIKO Member

מסכים עם ראוליטו,זה באמת השלד שצריך להשאיר(חוץ מטוואטחה)

לא מסכים שצריך לשחרר את דגני. השילוב בינו לבין וליאנטה טוב מאד ולראייה כמות הספיגות הנמוכה.

יש 5 שחקנים שצריך להיפטר מהם בינואר-בניון,שכטר,קינן משומר וטוואטחה

לגבי רוני לוי,רוב העונה קטלתי אותו,בעיקר על ההתקפה הגרועה, אבל גם נגד עכו וגם במחצית השניה נגד בית"ר ראיתי ניצוצות של התקפה. אני חושב שצריך לתת לו עוד לפחות 2 משחקים כדי לראות אם יש המשכיות. אם לא אז לפטר.

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/15
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאחד שעוקב אחרי קבוצת הנוער שלנו באופן קבוע, מאוד התרשמתי ממחלקת הנוער של מכבי חיפה לאורך השנים כשהיא פגשה אותנו.
    עאיד חבשי, איסמעיל ריאן, עטאא ג'אבר, ערן ביטון, שובל גוזלן, שחר הירש, עדי קונסטנטינוס, אף אחד מהם לא ראוי לצ'אנס אמיתי בקבוצה הבוגרת? איך יכול להיות שמחלקת הנוער שלכם שמתמודדת כל שנה על האליפות לא מספיק טובה כדי לקבל עדיפות על פני שחקנים כמו דקל קינן, יוסי בניון, איתי שכטר ואייל משומר?
    אם כבר אתם לא רצים לאליפות, אין מקום לשלב (באופן קבוע ורצוף ולא לזרוק אותם כשיש פציעות והקבוצה במשבר) חלק משחקני הבית הצעירים?

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הנייר זה הצעד הכי מתבקש,אבל בפועל הם לא עומדים בלחץ של מועדון כמו מכבי חיפה. אתמול שיחקו חבשי,ריאן,מנחם,עטא ואף אחד לא הראה ניצוצות של מישהו שאפשר לבנות עליו לעתיד. הם שיחקו עם משקולות על הרגליים ובעיקר חשבו איך לא לטעות במקום איך לשחר כדורגל.

7. DRORIKO Member

גוזלן לא מתחרה על מקום בהרכב עם שכטר אלא עם פלט אז זה בעיה. חבשי אולי עדיף על קינן אבל לא על דגני ובטח שלא על וליאנטה. על שחר הירש עדיף לא לדבר. מכל השמות שנתת רק ג'אבר וריאן שווים הרכב. וזה לא שהם כאלה עילויים כן?

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה האם לאורך זמן, כשאתה בונה עליהם ובונה להם תביטחון ולא זורק אותם להרכב כשאין ברירה, הם לא יכולים לנפק יכולת טובה יותר מחלק משחקני הקבוצה שמקבלים דקות קבועות?
    את ערן ביטון למשל ראיתי בנוער שלכם ומאוד התרשמתי והוא בכלל לא נספר אצלכם ומשחק כחריג בנוער. מעדי קונסטנטינוס אני מאוד מאוד מחזיק, ראיתי אותו בזמנו מבקיע שער נפלא מולנו בחצי גמר גביע המדינה, מזכיר מאוד את השער שהבקיע השבוע במדי האולימפית, וגם בעכו הוא הרשים אותי מאוד בכל פעם שפגשנו את עכו והיה מהבולטים אצלם. שחקן שלא מפסיק לעבוד, יכול להתאים בדיוק לקבוצה שלכם שצריכה בדחיפות שחקן שלא יפסיק לרוץ ולהילחם ולהניע את הקישור.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לחשוב שבמכבי ת"א לה גם מחלקת נוער טובה מאד גם משתמשים באופן קבוע בנוער שלהם. אני בדעתי שבהחלט אפשר להשתמש בחבר'ה צעירים, אבל צריך למצוא איזון בין שחקנים ותיקים לנוער. היום במכבי חיפה הותיקים מסריחים את המועדון, הם לא טובים ולכן שחקן כמו חבשי קיבל אתמול פיק ברכיים רציני. שוב, אל תשכח שהמערכת עכשיו לחוצה בצורה קיצונית. מכבי חיפה מועמדת היום לירידה!

10. Civil Anti Madridista

אם אתה לא מתמודד על אליפות וסתם שורף עוד עונה לשווא - תרוץ עם הילדים.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רוצה להפחיד אותך סיביל, אבל אנחנו מדורגים מתחת לקו האדום. עונה פיננסית היתה בעבר הלא רחוק עונה באמצע הטבלה. היום אנחנו עסוקים בקרבות תחתית...

12. Civil Anti Madridista

אם ירידת ליגה תכניס את המועדון החולה הזה לתהליך הבראה אני ישמח מאוד.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. Turgi Guest

זה לא עובד ככה. מכיר כמה קבוצות שיכולות לספר לך על זה.
    שאל אוהדי הפועל פת, רמת גן וכו׳

14. Civil Anti Madridista

ריבר פלייט?

15. Turgi Guest

אני האחרון שיתנגד לירידת ליגה שלכם.
    אני לא מכיר את סיפור ריבר פלייט לפרטים אבל אני מניח שבנוסף לירידת ליגה נעשו שם שינויים.

מצב נושא:
הנושא נעול.