מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ynet
    הקופים כועסים בצדק ומבחינתי אם שחר ובניון רוצים לפתוח במלחמה נגד הגרעין הקשה אז בבקשה. הקבוצה מדרדרת מדי עונה והזקן חושב שהאוהדים צריכים לקבל את זה?
    מכבי חיפה מועדון צמרת, לא קבוצה קטנה שצריכה לשמוח שהיא בכלל משחקת בליגה הבכירה.

מתי שהקופים התנהגו באלימות הייתי הראשון שגינה את זה, אבל הכעס שלהם על בניון לגמרי מוצדק. אפשר לחשוב שהשחקן מוביל אותנו למאבקי אליפות? להצלחה באירופה?

מכבי חיפה הפכה לדיקטטורה של שני אנשים ומבחינתי הקופים רשאים להמשיך בהפגנות האלו. פשוט בושה מה שקורה בקבוצה שלנו.

WellNeverDie ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. Civil Anti Madridista

מתי כבר יעשו שזרוע בתוך הקבוצה הזאת

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד משהו לגבי בניון. איכשהו ראיתי את זה אתמול, אבל שלמה שרף (אני לא שפוי...) אומר משהו מדהים:
    "יוסי בניון. השחקן המנוסה עלה כמחליף בלי להתחמם ועם קצת מזל והרבה לב כבש את השער היחיד במשחק והתפרק בריצה מטורפת, שכמותה לא ראינו הרבה זמן."
    איך שחקן מקצועני בגיל 35 ששיחק בקבוצות צמרת באירופה נכנס כמחליף ללא חימום??? החילוף לא קרה בגלל פציעה של שחקן אחר, אבל ככה בניון מתייחס למקצוע שלו. כל הכבוד לריצה דפק, אבל זה לא אומר שהוא היה צריך לעשות חימום טוב לפני כניסתו למשחק או שמה הוא לא צריך את זה? אני אומר, לא פלא שהבחור יותר מדי פעמים פצוע...

אני צריך לעודד שחקן שבגיל 35 לא יודע שצריך לעשות חימום? נו טוב, מצדי שלמה שרף יגיד לי שאני לא שפוי...

4. alexshw Member

ניהול אירופי

5. Turgi Guest

ספציפית במקרה הזה זו לא אשמתו שלא עשה חימום. זה הקוסם רוני לוי.
    עוד אמרו אתמול בתוכנית:
    ״מכבי חיפה של רוני לוי משתפרת״ - אחרי שני נצחונות רצופים פעם ראשונה מאז מרץ.
    ״באר שבע לא טובה״ - שמונה משחקים ללא הפסד.
    מעניין אם רוני לוי משלם לכתבים שלו בכסף או רק בהדלפות...

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז גם רוני לוי חובבן, אבל אני בדיעה שזה קודם כל ההתנהגות של בניון שגורם לזה. לך תדע שהוא היה מתבכיין לשחר אם היה צריך לעשות חימום של איזה עשרים דקות...זה לא מתאים ל'מעמד' שלו. הוא צריך הרי ששלושים אלף איש מריעים לו על משחקיו ה'טובים' מאז שחזר לקבוצה. אני מעריך שללוי אין שום חשק להכנס לתאקל נוסף עם ה'סמל'.

7. Turgi Guest

לוי מעריך את ה״סמל״, הוא אמר את זה אתמול אחרי החילוף המנצח.
    אני האמת הופתעתי שהוא נכנס כי היו מצלמות שהתמקדו בו כל המשחק והוא אשכרה לא קם מהכסא.

8. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/w-970/2026201-18.Xxx

גם בשנה שעברה יוסי בניון כבש שער ניצחון נגד מכבי נתניה ואח"כ ירדה לו דמעה. אורי קופר התייחס בטור שלו לבניון וכתב שהוא לא חגג ככה אפילו את שער הניצחון בברנבאו בשמינית הגמר ב-2009.
    אתמול בניון כבש בפעם ה-11 בקריירה שלו שער ניצחון לטובת מכבי חיפה, נמצא בתיקו עם אלון מזרחי ורחוק רק שער אחד מהשיאן יניב קטן(12), ומצד שני קטן כבש ארבעה שערי ניצחון בפנדלים ועשה זאת בלמעלה מפי שניים במספר המשחקים. הנה הטבלה המלאה:
    1. יניב קטן - 12
    2. יוסי בניון ואלון מזרחי - 11
    3. משה סלקטר ואייל ברקוביץ - 9
    4. עידן טל, דאבלישווילי, ישעיהו הלד ושלומי ארבייטמן - 6
    מפתיע אותי מאוד לראות שג'באני רוסו, ראובן עטר, חיים רביבו או זהאי ארמלי לא נמצאים ברשימה.

מכבי חיפה כרגע בסה"כ 4 נקודות מהמקום הרביעי. במחזור הבא שינעל את הסיבוב - הדרבי נגד הפועל חיפה.

9. DRORIKO Member

בניון בתור אחד שעולה מהספסל יכול להיות פיתרון לא רע. הסיבה היא שהשחקנים שממול כבר עייפים ועם הכושר הנוכחי שלו הוא יכול להתמודד איתם ולספק את האיכויות שיש רק לו. לעומת זאת אסור לו בתכלית האיסור לפתוח. אני מקווה שהכאפה שבניון קיבל מהאוהדים תוריד לו את האגו ותגרום לו להבין שהוא לא הכוכב של הקבוצה ושהוא לא צריך להיות באנקר בהרכב. עזוב שילמד משלום תקווה, שילמד מברדה שהיו משחקים העונה שהיה עולה מהספסל,בלי פרצופים, וטורף את המגרש,

10. alexshw Member

https://scontent.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12313510_10153436723536219_8652712910365070132_n.Xxx?oh=15542eac9939b226a4b2a6bd725a4978&oe=56EC4721

*צולם במחצית

יופי יוסי. כן שווה לחזור אחרי קריירה מפוארת בשביל זה. האגו מעל הכל.

11. Turgi Guest

הוא עושה זין כאילו? לא רואים...

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא
    הוא הצביע על השלט שהאוהדים תלו וסימן שהם מעניינים לו את הביצים

לא שזה באמת משנה.
    והעיקר שאחר כך הוא מופתע למה שורקים לו בוז ולא עוזבים אותו.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק לי ה"פיזיות" של בניון מפריעה?

14. oranfu Member

איזה פיזיות?

איזה איכויות יש לו להביא?

15. Turgi Guest

הוא אף פעם לא היה פיזית.
    כשהוא היה צעיר יותר זה לא הפריע לו. היום, מקצועית, הוא שחקן לעשר דקות. אם אתה מוסיף את המסביב, הוא לא מתאים לאף קבוצה מקצוענית.

מצב נושא:
הנושא נעול.