מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

כמו שרוני לוי הרכש הכי טוב שלנו העונה

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בקטע הזה יש התקדמות. לפני כמה שנים משומר היה מקבל חוזה ל-4 שנים,עכשיו זה רק שנתיים...

3. Roma מנהלים

בגיל 32 זה יותר מדי מחשיד חוזה ל-4 שנים.

EsheD אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

מדי שנה מצחיק ועצוב כאחד לקרוא כל קיץ על "עלויות גבוהות" ועל "לא נביא שחקנים בלחץ" ודצמבר ינואר על כל ה"אי שביעות רצון".
    די כבר הגיע זמן לבעלים מהמאה ה - 21. מכבי חיפה עובדת כמו הפועל עכו רק עם הרבה יותר כסף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

https://scontent-mxp1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12360247_10153546167272949_3108753391062438530_n.Xxx?oh=14834c90d96a7da8183a593bcb0777e4&oe=571421E8

6. DRORIKO Member

מה שכן ריספקט לרוני שחוזר לרוני הישן של פעם ושם פס על משומר, למורת רוחם של כל הבן דורים למיניהם. לזה כמובן צריך להוסיף את הספסול של הקשיש השני.

EsheD אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ממש מובן איך שחקן שנחשב 'למגן הכי טוב בארץ' נמצא אחרי כמה חודשים בדרך החוצה. אולי נחמד שרוני לוי 'ראה את האור', גם לגבי בניון, אבל הקבוצה עדיין יותר קרובה לתחתית מאשר לצמרת. מבחינתי העניין הזה רק מחזק עד כמה הבלאגן במועדון גדול.

8. DRORIKO Member

אני דווקא חושב שהמערכת נרגעה, עובדה רוני עושה את כל המהלכים האלה והכל עובר בשקט ואף אחד לא נוסע למסגר להתבכיין אצל הפרזידנטה.
    משומר הוא פח אשפה, אנחנו אומרים את זה פה כבר שנים, אם אני אוהד הפועל כפר סבא אפילו אני לא הייתי רוצה שהוא יחזור אלינו.
    בניון,וכבר אמרתי את זה עוד בקיץ, יכול להועיל בתור הסופר סאב שעולה מהספסל. מה שכמובן לא מצדיק את השכר המטורף שמשלמים עליו, אבל על השטויות של שחר דיברנו מספיק.

9. Raulito Madridista

לא שגביע הטוטו באמת מעניין ובתחילת הקיץ מכבי חיפה לא הפסיקה לנצח וחשבו שהיא תיראה טוב, אבל בדיוק כמו הכותרת ב'וואלה ספורט' - הבעיה היא שהמועדון כבר התרגל להפסיד, התרגל לבינוניות. חן עזרא חייב לשחק, זה המסר מאתמול. הבישול לגוזלן והמסירה לפלט, מישהו צריך עוד הוכחות? אותו רוני לוי הביא את משומר לפני קרוב לעשור למכבי חיפה. משומר מיצה את עצמו בקבוצה ממזמן ועצם העובדה שהוא שרד כל-כך הרבה זמן במכבי חיפה מראה עד לאן התדרדר המועדון הזה. מה הדיבורים לקראת ינואר, אני קורא רק על שחקנים שעומדים להיחתך - 'שישה חלוצים ואין מחץ בהתקפה'. מצד שני אני מאמין שעם הסגל הזה חיפה כן תגיע לפלייאוף עליון. בינואר קשה לשנות דברים ואולי מיותר לשפוך מזומנים.

DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

לא חושב שהקבוצה צריכה חיזוק,בטח לא בשביל המטרות הריאליות כרגע(אירופה)
    עם זאת הייתי משחרר את דרינצ'יץ' ומביא את פס במקום קינן אבל זה לא יקרה כי רוני מאד מחזיק מהמונטנגרי

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/15
  11. oranfu Member

בניון לא יכול לתרום כלום. מה לעזאזל מישהו רואה ממנו שגורם לו לחשוב אחרת?

את אוברניאק רוצים לחתוך כי מאוכזבים ממנו, אבל מבניון לא חושבים להיפטר.

12. DRORIKO Member

ראה, אנחנו תקועים איתו עד סוף השנה,תאהב את זה או לא. להשאיל אותו אי אפשר,אז צריך לנצל את המעט שיש בו. בתור שחקן שעולה 20 דקות לסוף,כששחקני היריבה עייפים והוא יכול להתאים את עצמו לקצב שלהם, הוא לא רע.

לחתוך את אוברניאק תהיה טיפשות מוחלטת. ואם רוצים לחתוך אותו בשביל לתת לבניון לפתוח במקומו זה בכלל פשע נגד הכדורגל.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לשחר נשאר קצת מוטבציה להשקיע,אז יש כרגע 2 שחקנים שהייתי רוצה לראות אם לא בינואר אז לכול המאוחר בקיץ.

עומר דנינו,זה בדיוק הבלם שחסר לנו,עם כל הכבוד לקינן ולשערים שלו,זה לא שהוא בעונת שיא,הוא פשוט פחות גרוע ממה שהיינו רגילים ממנו בשנים האחרונות. אחרי שפספנו את צדק,להפסיד את דנינו זה כבר יהיה שווה ועדת חקירה.

השחקן השני שהרשים אותי גם הוא ממכבי פ"ת,מונרוי,שחקן אינטילגנט,עושה משחק. הייתי שמח לראות אותו במקום דריניצ'יץ.

14. קשר שמאלי Member

אנחנו לא צריכים את דנינו, יש לנו 3 בלמים צעירים מוכשרים
    חבשי, שי בן דוד ויונתן לוי, שלושתם שחקני נבחרת
    יונתן לוי הוא כישרון יוצא דופן.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@קשר שמאלי
    לדעתי אתה מגזים בציפיות משחקני הנוער שלנו. גם סארי פאלח ושי מימון נחשבו לשחקנים כשרוניים. תראה איפה הם עכשיו...
    מכבי חיפה צריכה גם קבוצה עם שחקנים שמיד יכולים לעשות את ההבדל. מה גם שאתה מאד צריך להזהר מקבוצה צעירה מדי. בעיניי דנינו אחלה מועמד להצטרף לקבוצה. ברור שגם איתו יש סיכון, אבל לבחור יש כבר ניסיון בליגה הבכירה בארץ.

מצב נושא:
הנושא נעול.