מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אגב מיטרוביץ' וראיקוביץ' מאותה מדינה, אבל אל תגלה למיטש

2. $zinedine zidane$ Member

ב60 מיליון אפשר לבנות יופי של קבוצה ולרצות את כל העולם ואשתו, כפי שאתה טוען שהוא עושה (אני אפילו לא מנסה להפריך, אני פשוט זורם עם הקונספירציה).
    אבל עזוב, הדיון הזה מיותר. אתה חושב ששחר זורק 80-90 מיליון (מתוכם כ30 מיליון מהכיס) כדי לבנות קבוצה שהוא לא רוצה שתצליח ולרצות את המתחרים או איש תקשורת זה או אחר, אני חושב שזה פשוט מגוחך. מעניין אם גם העצבים שהוא מקבל כל משחק זה לתדמית.

3. $zinedine zidane$ Member

ג'ורדי הכובש

"הבעלים דורש ממני ליצור קבוצה רב־תרבותית"

"מיטש גולדהאר הבעלים מבקש ממני תמיד כמה שיותר תרבויות בחדר ההלבשה. הוא ברור מאוד בקשר לזה. אם אנחנו יכולים להביא שחקן שהוא אחר מבחינה תרבותית, נביא אותו. הספורט צריך לאחד, לא לפורר. אם אנחנו יכולים להביא שחקן ערבי מצוין, נביא אותו. אם אנחנו יכולים להביא שחקן שהאוהדים לא אוהבים, אבל הוא השחקן שאנחנו צריכים - נביא גם אותו. וכששחקן שם את החולצה שלנו - אנחנו נהיה איתו. כל הזמן".

4. alexshw Member

אתה מתווכח עם שחר עצמו שאומר מדי שנה שהוא לא מתחרה. מי שנגד תחרות גם לא רוצה להצליח.
    האיש לוזר בנפשו ובדמו.

5. DRORIKO Member

מבקש ממנו, לא נותן הוראה. ג'ורדי מתעסק בכדורגל, לא בליישם את IMAGINE של ג'ון לנון. ועוד פעם, היום יש 2 שחקנים סרבים במועדון, ועד לפני כמה חודשים היו 2 שחקנים ספרדים במועדון. ככה שזה יותר המלצה של מיטש שג'ורדי סירב לה בחיוך מנומס. סתם ניפחת את זה, לא מדיניות ולא בטיח.

6. Civil Anti Madridista

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

למה מביך? בתור מגן שני לדגני הוא סבבה. נראה שרוני לא סומך על יוסיפוביץ'(על הפחד שלו מצעירים כבר דובר מספיק)

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/16
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, אולי בתור מגן שני, אבל אז אפשר כבר לתת את המפתחות ליוסיפוביץ'. זה לא שאנחנו קבוצת צמרת שנאבקת גם באירופה...אין שום צורך במלול. אנחנו צריכים להשקיע את הכסף במקומות אחרים.

אגב, גוטמן חתם בהפועל ת"א. אולי הוא ירצה את שכטר? הם גם ככה הפכו לקבוצה שקולטת את כל הזבל שלנו אז יאללה ששחר ישחרר את האפס הזה אליהם. במכבי חיפה איתי שכטר כבר לא יבלוט.

9. $zinedine zidane$ Member

נו באמת, אף אחד לא יוותר על על פרוספקט כמו ראייקוביץ' שהיו מוכנים לשלם עליו 3 מיליון בגלל שכבר יש שחקן סרבי.
    גולדהאר רוצה כמה שיותר תרבויות וזה מה שקורה, אבל אפשר לזוז ימינה ושמאלה. זו כן מדיניות כמו שמדיניות הרכש של ג'ורדי היא להשקיע בישראלים ולהביא זרים בהעברה חופשית או בסכום העברה נמוך, ופתאום כשקפצה הזדמנות להחתים את ראייקוביץ' הוא השכיב עליו 3 מיליון.

אלכס, תקן אותי אם אני טועה, אבל שחר אמר שהוא לא מתחרה על שחקנים שמכבי או בית"ר בזמנו הציעו סכומים מטורפים וזה בסדר שהוא לא רוצה להשתגע בסכומים, הוא גם ככה מוציא הרבה מאוד כסף ולמעשה העונה הוא הביא הכי הרבה כסף מהבית. גם ג'ורדי מוותר לפעמים על שחקנים מהליגה ומחו"ל כי הסכומים מוגזמים, אז גם הוא לא מתחרה?

10. DRORIKO Member

אח שלי,שכחת על מי אנחנו מדברים? מדובר במאמן עם פוביה חמורה מצעירים מאז ומתמיד. ושהסיפור עם נטע לביא לא יטעה אותך, רוני הרכיב אותו רק אחרי שכל הקשרים האחוריים שלו נפצעו. אז במידה ורוני לא מוכן לשמוע אפילו על יוסיפוביץ' דור מלול נשמע כמו אופציה טובה. כמובן כל עוד הוא ידרוש שכר סביר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/1/16
  11. DRORIKO Member

וחואן פאבלו היה פרוספקט למשהו? לא,ובכל זאת למיטש לא היתה בעיה כשג'ורדי החתים אותו למרות שהיה גם ספרדי בסגל. כמו שאמרתי,יש הבדל בין שאיפה לבין הוראה מפורשת. מיטש אולי מאד רוצה בתוך תוכו שכל הזרים יהיו ממדינות אחרות(מוזר,אבל בסדר),אבל אין לו סמכות בנושא והוא לא יגיד לא לזר מסויים רק כי כבר יש בקבוצה זר מאותה מדינה.

12. Civil Anti Madridista

דור מלול לא מגן

oranfu ו-EO11 אוהבים את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

!!!

והגיע הזמן להגיד - די לניסויים בשחקני התקפה בתור מגנים!

Civil אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

מגן סביר. אין לי בעיה איתו בתור מגן שני. עדיף על משומר זה בטוח.

15. $zinedine zidane$ Member

ונוסא איגבור שחצי כרטיס שלו עלה חצי מיליון יורו + 250 אלף על העפלה לאלופות?
    אפשר לזוז ימינה ושמאלה, זה לא אומר שאין מדיניות.

אני גם לא זוכר שאמרתי שמיץ' בוחר שחקנים או שקבע שיהיו 5 זרים מ5 מדינות ויהי מה. זה מה שהוא רוצה וכרגע הזרים הם מ4 מדינות ולא 5, וואו איזה הבדל עצום. זה עדיין לא הופך אותו ליסמן של ג'ורדי וביין שרק זורק כסף כפי שמשתמע מדבריך. הוא מעורב בכל ההחלטות ובתור הבעלים יש לו סמכות להגיד לג'ורדי "לא" באיזה נושא שהוא רוצה, בדיוק כמו שהוא עשה בעמדת המאמן כשהטיל וטו על מאמן ישראלי (ג'ורדי כבר אמר שיש מאמן ישראלי שהוא רוצה).

מצב נושא:
הנושא נעול.