מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני לא מחזיק מרוני לוי...<_<
    אולי אתה צודק כשמכבי לא צריכה אותו, אבל גם ברקת כבר עקפה את הזקן שלנו. אם בנש באמת היה נחשב למגן כשרוני הוא כבר מזמן היה על הראדאר של הקבוצות שמובילות את הטבלה. זה פשוט דיל טיפוסי של שחר.

מבחינתי הכל מאד פשוט. שחר מסרב להתמודד עם גולדהאר וברקת. זכותו, אבל במקום למצוא דרך אחרת להיות בצמרת אנחנו רק מדרדרים מדי שנה. למה שחר לא יכול לוותר על שחקנים כמו סאן מנחם ועכשיו טל בנש? למה הוא לא דורש מהמאמן שיעבוד קודם כל עם הנוער. מילא אם לא היה לנו נוער רציני, אבל זו לא המציאות. יותר מזה, ברגע שרואים שמכבי חיפה נותנת הרבה הזדמנויות לנוער היא יכולה בשנים האחרונות לפתות כשרונות מכל הארץ.

אם נצליח בעניין הזה ונחזור לצמרת ברור לי שינסו לפתות שחקנים שלנו, אבל איש עסקים ממולח יצליח אז להוציא הרבה כסף ממתחריו. בצורה הזאת נוכל גם לצמצם פערים כלכלית. מבחינתי הכל פשוט, שחר מסרב בכל תוקף לשנות את דרכו וזה עולה לנו בהמון אפשרויות לחזור לצמרת. האיש צריך לעוף ומהר. לצערי זה לא יקרה ושוב התוצאות בשטח. ברצינות, אני עדיין מחכה לקמפיין רציני של האוהדים נגד מה שקורה עכשיו בקבוצה. היום אנחנו שוב נקבל בברכה זיון בתחת של זהבי ושות'? ברצינות, אני לא אומר שצריך לשרוף את המועדון, אבל איפה הכבוד העצמי שלנו???

2. DRORIKO Member

כי רוני ושחר רוצים להיפטר ממשומר. שחר מבין שאף קבוצה לא מספיק מטומטמת כדי לשלם לדחליל הזה את המשכורת שלו(אפילו לא הפועל) אז הם חושבים שבנש מגן מספיק ראוי כדי לעשות עליו טרייד ולהיפטר מהמוגלה הזאת אחרי 10 שנות סבל.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים עכו לא צריכה יותר את ווייסמן וקוסטה. ממה שראיתי כבר מהתחלה ווייסמן חלוץ מאד בינוני כך שנה חדשות האלו אני לא מופתע. מקוסטה אני מצפה ליותר, אבל אולי אצלו העניין הוא גם מנטלי. בכל מקרה אני לא מצפה מהצמד הזה לחזור מתישהו למכבי חיפה. מעריך שהם אולי יפרשו כבר בגיל מוקדם.

4. Drama Guest

קוסטה לא יפרוש. הוא יצליח אם ורק אם הוא יהמר עם הקלפים שלו נכון וימצא את המאמן המתאים. במידה וכן, הוא יכול להיות 50/50 מהיעילים בליגה.
    מתאים לרעננה, הפועל חיפה ומכבי פ"ת.

5. DRORIKO Member

שחקנים ברמה מקצוענית לא פורשים בגיל כזה,אלא אם עברו פציעה חמורה. יכולים ללכת לככב בליגה הלאומית ומדי פעם לבוא לבקר בליגת העל.

6. alexshw Member

לקוסטה אין נתונים של שחקן(בהנחה שאין לו כישרון מטורף כמו לולבואנה נגיד)

7. Drama Guest

גם לגידי קניוק, והוא עדיין שחקן לגיטימי בליגת העל

8. oranfu Member

קוסטה אחלה פוטנציאל, אבל מאמנים רואים את הגודל שלו וישר שוללים.

בנש...
    אולי חלאס כבר עם ההחתמות המטומטמות והמיותרות האלה??? תנו ליוסיפוביץ' להיות מגן ימני מחליף וזהו. למה להעמיס את הסגל בסתמיים האלה אפשר להתפוצץ כבר!
    אחר כך בשביל להחתים את הישראלים המובילים "אין כסף".

Drama ו-alexshw אוהבים את זה.
  9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

נאמר כבר הכל..

10. VAR Member

מילה טובה לאוהדים על האבוקות. ככה צריך לעשות מעכשיו. לא להגיע למשחקי הבית ולהשתולל במשחקי החוץ כדי שכבוד הנשיא ישלם כמה שיותר קנסות.

רק כשהוא ירגיש את זה דרך הכיס הוא יעזוב אותנו לנפשנו.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפסד שלדעתי הוא הפסד כפול. גם בנק' ובעיקר גם בתוצאה. יעקב שחר יחשוב שהגיע לנו לנצח ושדרכו יוביל אותנו לאליפות. זה בדיוק מה שלא רציתי ולכן הייתי בעד איזו תבוסה אפילו אם זה נגד מכבי ת"א.

היום באמת הפסדנו פעמיים.

12. alexshw Member

שום דבר לא יגרום לשחר לשנות את דרכו פרט למחאה גדולה מאוד של אוהדים שתגרום לו לפרוש.
    גם לא תבוסה כזו או אחרת.

oranfu ו-VAR אוהבים את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

התבוסה היא זמנית, הבינוניות היא נצחית.

14. VAR Member

תבוסה זה באמת הדבר האחרון בעולם שיגרום לו לעזוב. הוא נמצא במכבי חיפה מסיבות כלכליות והוא יעזוב אותה מסיבות כלכליות.

גם מחאה בתוך המגרש לא תעזור. שילמתם כסף? לכו חפשו את החברים שלכם. הוא לא יטרח אפילו לקרוא את השלטים.

15. alexshw Member

זה נכון, אבל תראה לאיזה כיוון לקח מיץ' את אותה תבוסה 3:0 בקריה בינואר 2011. כמובן השינוי לא היה מידי, אבל מאז העפת נימני התחיל תהליך של הבראה.
    ככה שלפעמים תבוסות מועילות.

תלוי בגישה של הבעלים. תבוסה כולם חוטפים מדי פעם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.