מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

רק בגלל זה הביא אותו כי כבר היה לנו את עמאשה, לדו ותורג'י.

2. סמואל אטו Member

לא ראית את עזריאל מעולם.
    אני בטוח בזה.

3. עידן444 Member

ב״ש ממש לא אותה ב״ש. ואלונה לא אותה אלונה- או שהיא אולי כן אותה אלונה אבל שיודעת למי יותר כדאי להקשיב- ואני די בטוח שבכר לא היה הולך הביתה כל כך מהר.
    במכבי חיפה כבר די הרבה זמן שמאמנים פותחים גרוע והולכים(חבל שדווקא הכי חסר נסיון שרד)- אני לא מבקר את זה. לא מזמן דנו גם בזה ואמרתי שיש מצבים שזה בלתי נמנע. אבל אתם מחפשים את הבעיה, ובמכבי חיפה זה כבר קורה כמה שנים רצוף- זו בעיני אחת הבעיות במכבי חיפה- וזה משפיע ישירות על כך שאין שיפור מעונה לעונה וגם החיזוק הוא לא תמיד איפה שצריך.
    בוא נראה את רוני ממשיך- ונראה אם אני צודק או לא. להחליף את כל הקבוצה- זה לא אפשרי ולגם לא פיתרון. הרי היתה לכם בדיחה כזו שאם תלבישו את השחקנים של מכבי חיפה בכחול ובמקום לזרוק אותם לים תזרקו אותם צפונה ותכתבו על החולצה ״איתוראן״- הם יקחו אליפות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/16
  4. סמואל אטו Member

אריק בנאדו היה במכבי חיפה כמעט שנתיים. גם הוא, לא קיבל את הסגל שהוא רצה, גם הוא הודה שהיו בעיות בסגל, וגם הוא עזב/הועזב בסוף.

כמו שאמרתי מקודם, גם מכבי ת״א מחליפים מאמן כל שנה וממשיכים לקחת אליפויות. זה לא אידיאלי, אבל זה הוכחה שזה לא הבעיה שאתה מנסה לתאר.

רוני לוי מאמן מצויין (לדעתי), אבל גם הוא היה מחליף חצי סגל אם היה יכול. עובדתית הוא ביקש שחקנים ששחר לא הביא, שיחרר שחקנים כמו ידין ותורג׳מן(ומשומר), וגם כמעט הביא לשחרורם של בניון, עטר ואחרים.

5. DRORIKO Member

-דיברתי על בנאדו בעונה השניה שהיתה עונה מאכזבת, ועדיין שחר לא חשב אפילו על לפטר אותו באמצע העונה

-אתה לא צריך לשכנע אותי שאלונה מנהלת את המועדון טוב יותר, כי אני בעצמי כתבתי את זה , אבל זה לא סותר את זה שבאר שבע זה מועדון גדול(כן גדול) עם הרבה לחץ, ואם הקבוצה היתה קורסת היו נערפים ראשים, באר שבע לא שונה מחיפה או ממכבי או מהפועל בקטע הזה. לא כי היא יותר טובה או פחות טובה, כי ככה זה בכל העולם(אלא אם קוראים לך ארסנל :) )

-הסוד בקריית שמונה זה שלוקחים שחקנים אלמונים/כושלים שאין להם שום אגו ומוכנים לעמוד דום מול המאמן ולעשות כל מה שהוא אומר להם. אתה רואה את עטר עומד דום? אתה רואה את בניון עומד דום? ק"ש אמנם לקחו אליפות ב-2012(בעיקר כי מכבי וב"ש לא היו מה שהן היום) אבל בוא נתערב שהאליפות הבא שתגיע תהיה בעוד 20 שנה אם בכלל? ק"ש זה לא מועדון הישגי, איזי מבחינתו יכול לחתום כל שנה על מקום 3-4, מכבי חיפה לא. כשב-2013 סיימנו מקום שני למעלה מ-10 נקודות אחרי מכבי היינו מאוכזבים. איזי תן לו לסיים מקום שני 20 נקודות אחרי מכבי ומבחינתו זאת הצלחה כבירה. לא הוגן להשוות בין שני המועדונים.

6. עידן444 Member

רוב הדיון כאן הוא סביב הסגל. את הסגל במכבי ת״א בוחר אותה בן אדם כבר שנה רביעית ברציפות.

7. alexshw Member

ובמכבי חיפה כבר 24 שנים

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

אני לא אמרתי שאלונה מנהלת טובה משחר. לפחות לא התכוונתי לזה. התכוונתי שבגלל שהיה מדובר שנים במועדון כושל(כן- מועדון כושל)- המציאות הובילה את המערכת להיות סבלנית ושקטה יותר מאשר קורה במכבי חיפה או במכבי ת״א בתקופות הקשות.
    אתה מבין, זה גם קטע... שחר עם מעל 10-15 תארים במכבי חיפה, אלונה עוד מחפשת את הראשון- והיא מנהלת טובה יותר. כל כך התעסקות במיקרו ולא במאקרו.

9. alexshw Member

שחר בא כספונסר לקבוצה אלופה וכבעלים לקבוצה שזכתה ב 4 אליפויות ב 9 שנים שקדמו לכך.
    אלונה באה לקבוצה סתמית בליגה לאומית. מועדון עם פוטנציאל גדול אבל גם במשבר הכי גדול בהסטוריה שלו

10. עידן444 Member

זה שיש הנחתות לא אומר ששחר בונה את הסגל. אבל לפחות אתה עקבי... בב״ש אלונה קובעת(או שזה רק היה במקרה של אלישע ורק כשזה הצליח), ואיזי בקריה, וטביב בבית״ר, ואולי גם כץ בהפועל חיפה, ושחם בכ״ס... בקיצור- כולם אנשי עסקים עסוקים אבל כשצריך כולם שמים הכל בצד- כי עכשיו צריך לבנות קבוצה, והמאמן רק בא לאימון, קצת פסיכולוג, קצת מוטיבטור- וזהו. ככה זה עובד.

11. DRORIKO Member

נכון ל-2016 אלונה מנהלת יותר טובה, או ליתר דיוק מנהלת שיותר רוצה. להבדיל משחר היא מוכנה להילחם על השחקנים שהיא חושקת בהם. זה נראה ששחר איבד לגמרי את הרצון להצליח והוא נמצא במועדון רק מכח האינרציה.

גם להבדיל משחר היא השכילה למצוא את האנשים הנכונים שינהלו מקצועית את המועדון(כמו דודו,כמו ברק) אצל שחר הכל מתחיל ונגמר בו.

12. עידן444 Member

אידיאלי.
    יש יותר טוב מזה?
    בוא נראה מתי היא תחגוג את האליפות השמינית...

13. alexshw Member

ברגע שבעלים יכול למנוע רכש נחוץ ביותר למאמן שלו והיו גם מקרים שבהם הוא בפירוש גמר את העונה בהחלטות וברגע שהוא יכול להביא שחקנים רק כי הם של סוכן מקורב שלו אז בהחלט ניתן להגיד כי הוא זה שבונה את הסגל.
    עוד לפני ההתערבויות שלו בקביעת ה - 11 מדי פעם.

הבעיה שלך שאתה מאמין לכל מה שנכתב אי פעם בתקשורת על שחר. יש לו קהילת מעודדות רחבה בתקשורת מכל מיני סיבות.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  14. סמואל אטו Member

גם במכבי חיפה.

15. DRORIKO Member

אתה מזכיר לי שבאחד ממשחקי הפליאוף ראיינו את בנאדו אחרי משחק והוא רמז ש"הגיעו שחקנים מסיבות שאני לא יכול לדבר עליהם" כשהוא דיבר על פרישקין(שלדעתי הגיע פצוע) וראית בעיניים שלו שהוא מת לטנף על שחר אבל הוא לויאלי מדי מכדי לעשות את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.