מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אריק בנאדו: "סגל מכבי חיפה לא היה מספיק טוב בשנים האחרונות" - וואלה! ספורט

מתוך ראיון שלו בוואלה:

הוא מפוכח. יודע שגם הוא טעה בדרך. מצהיר שלמד הרבה, ולכן הפעם התרכזנו בדברים שמסביב. "כבר בסוף העונה ידעתי שהסגל צריך לעבור שדרוג", הוא מספר. "היינו צריכים לעשות שינויים בשביל לתת מאבק רציני למכבי תל אביב בעונה השנייה. ידעתי שהסגל חייב לעבור שדרוג. בדיעבד גיליתי כמה צדקתי. כל התוכניות שהיו לי לא יצאו אל הפועל, מכל מני סיבות. שחקנים שרציתי שיגיעו, לא הגיעו.

אילו שחקנים, למשל?

"היו הרבה שחקנים שרציתי והיו מועמדים. אבי ריקן, עומרי בן הרוש, ועוד. הרבה שחקנים היו מועמדים מלבד זרים - כמו חלוץ שוודי מצוין שרציתי - אבל…".

כלומר - שחקנים שמבחינתך אושרו והעסק עבר להנהלה?

"שוב - זו דינמיקה", הוא אומר, משתדל לא לצאת בהאשמות. "היו גם שחקני סגל שצריך להתמודד איתם, שחקנים תחת חוזה. עבדנו כצוות, ניסינו להמשיך ולמצוא פתרונות אחרים".

ואז אתה מקווה שבינואר יהיה חיזוק.

"זה היה נחוץ. יש שחקנים טובים במכבי חיפה, אבל הבנתי שהקבוצה צריכה חיזוק. לקבוצה היו חסרים מנהיגים אמיתיים באופי שלהם, מנהיגים על המגרש. לא היו לנו מספיק כאלה.

ואם מאמן של שבע שנים ניסיון במכבי חיפה היה מבקש משחר את השחקנים האלה?

"לא יודע מה היה קורה. אני חשבתי שהקבוצה צריכה דם חדש, לפחות שניים שלושה שחקנים בכירים, פיגורות עם יכולת מוכחת, בשביל לשדרג את הקבוצה ולהגיע לאירופה שוב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אני לא פוסל שהעברת אבוחצירא וגבאי בכלל הייתה קשורה לעסקים אחרים בין שחר לאיזי.
    שחר מלך ההעברות של שחקנים משיקולים זרים.

3. עידן444 Member

אותי מעניין מאיפה אתה מביא את מה שאתה כותב על ההתנהלות של מכבי חיפה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. עידן444 Member

כשיש מאמן טירון ברור שיתערבו לו יותר. זו הסיבה שאיזי בוחר מאמנים כמו שהוא בוחר.
    אני רוצה לראות את רוני לוי בא ואומר דברים כאלה.
    מעניין למה מרוב שהכל במכבי חיפה רקוב(ורוני לוי צריך לדעת היא הוא כבר היה שם ואפילו כמאמן צעיר) כשהשם של רוני לוי החל לעלות בב״ש לא היה אחד שלא ידע שרוני מחכה רק למכבי חיפה... הרי ברור שלמקום רקוב כולם רוצים להגיע...

5. DRORIKO Member

רוני לוי לא טירון וגם הוא צ'יוואווה של שחר .למשל רצה את רואדה ולא קיבל. רצה את ריקן ולא קיבל. רצה חלוץ וקיבל רק בספטמבר. לא רצה את בניון ועטר בקבוצה ונאלץ "להסתדר איתם". מגן שמאלי הוא לא ניסה אפילו לדרוש כי הוא ידע שאסור להזיז את טאלב מההרכב. תהיה בטוח שכמו בנאדו גם הוא לא הולך לקבל רכש משמעותי בינואר.מקסימום טל בנש.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/16
    שי אוהב/ת את זה.
  6. סמואל אטו Member

יש לך ספק שרוב השחקנים שהוא רצה לא הגיעו, לעומת שחקנים שלא היו בסדר עדיפויות שלו וכן הגיעו?
    דרינציץ׳ היה במו״מ עם חיפה כמה פעמים לפני שרוני לוי היה בחיפה. הוא הגיע בגלל הקשרים של יענקלה עם זהבי ופאלי רמדאני. מי שאל את רוני לוי?
    הרי הוא מספר בעצמו על איך ב2007 הוא נכנס פעם למשרד שלו בכפר גלים ויענקלה הפתיע אותו עם החתמה של שביאר אנדרסון הברזילאי.

תבין שאין פה קשר למאמן טירון או מאמן מנוסה, ואנחנו לא מבקרים את העובדה שהנשיא של המועדון מעורב ברכש( לפחות לא אני ), אלא מבקרים את אופן ההתנהלות של המועדון ואת האיש שמנהל את הרכש. מה לעשות שמדובר ביענקלה שחר.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  7. alexshw Member

אני אוהד של הקבוצה מעל 2 עשורים

8. עידן444 Member

כולם שומרים בקנאות על שחר כולל העיתונאים שנמצאים בתחת של הקבוצה- אז מעניין אותי מה המקורות לכל השיט הזה.

9. alexshw Member

מקורות למה ששחר הרס עונות בהחלטות שלו?

10. סמואל אטו Member

מישהו שומר את זה בסוד?

11. עידן444 Member

לאופן קבלת ההחלטות. לכל הקומבינות.

12. alexshw Member

זה לא כזה סוד מי השחקנים של זהבי מה שנקרא. דוגמא קטנה מקיץ 2010 נבחן אצלינו בלם הונגרי ורמש ואחר כך הגיע בהמלצת זהבי קאנוטו והוא מיד הוחתם במיליון יורו ושוחרר אחרי חצי שנה.
    כל זה פורסם בזמנו.

מתי שחר הרס עונה? ב 2007 כשמכר את קולאוטי והעיף את דירסאו מספר ימים לפני המחזור הראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/16
  13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכול ידוע. וידוע שכול עוד שחר לא לוקח צעד אחורה ומביא מנהל מקצועי שבמת מבין באיך לבנות קבוצה ולהכניס סטדרטים אירופאים,הרוטינה של העונות האחרונות תחזור גם בשנים הבאות ולא משנה את מי נחתים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי רוצה להמר נגדי: וובה בראון חותם השבוע בב"ש. עוד שחקן ששחר רוצה, אבל בגלל פחדנות ועקשנות לא מצטרף אלינו. לא קל לאהוד קבוצה עם נשיא כזה עקשן שאין לו חשק להפוך את הקבוצה שלו לטובה והשגית. באמת צריך להתפלל ליום ששחר עוזב אותנו.

15. Butragueño מנהלים

אני לא מבין, אנחנו הולכים לפרנס את כל הקבוצות בליגה?

מצב נושא:
הנושא נעול.