מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

אתה מודע לכך שהרשימה שהבאתי היא בערך 10% מכל הפלופים שדרכו כאן מאז עונת האליפות האחרונה? אפילו הרשימה של הבחור למעלה היא רשימה חלקית. אפילו אם חלק מהרכישות מצליחות וחלק לא, זה עדיין לא מסביר איך אתה נכשל כל שנה בנוהל. הרי אלה שמוכיחים את עצמם ישחקו בסוף. ואכן עזרא ועטר שלך היו טאבו בהרכב בתחילת העונה, כמה זמן לקח עד שכבשנו שער תזכיר לי? שישה משחקים? כמה זמן לקח עד שפתחנו את עונת הרחצה והבנו את גודל הבלוף? מחצית אחת לתוך העונה?

2. alexshw Member

מן הסתם בסוף הכל מתנקז בניהול. גם מחלקות צעירות, גם זרים וגם רכש ישראלי.
    ניהול טוב מביא לבניית קבוצה טובה לפי צרכיה. שחר לא עובד לפי מה שצריך ולפי איך שהקבוצה תבנה.
    השארותו בהחלט פוגעת בעתיד כי יקח למועדון יותר זמן לחזור לבמה עם בעלים הבא בגלל כל ההזנחה.

3. oranfu Member

עזרא מספק יותר מספרים מכל שחקן בליגה בשנים האחרונות חוץ מבוזגלו בעונה שעברה וזהבי. איך הוא כישלון באמת שאין לי מושג.

כן, לא הצלחנו להבקיע בגללם, לא בגלל שאר העלובים והמאמן שעל הקווים...

4. VAR Member

הניהול הכושל שלו זה משהו שאנחנו יכולים להסכים עליו. השאלה היא מה אפשר לעשות אחרת כדי שכל הטעויות שהוא עשה בעבר לא יחזרו על עצמן היום ויגזרו עלינו עוד 5 שנים כאלה. להביא את גורדנה או את וובה בראון נראה לי כיום בול אותו דבר כמו בזמנו להביא את כל הפחונים שהציפו את הקבוצה בשנים האחרונות. מצד שני לתת לעטאא, ריאן, גוזלן, לביא, יוסיפוביץ' להיות חלק אמיתי ברוטציה לאורך זמן במקום להביא את גורדנה ולומר "אני בינוני, אבל איתו נרוץ לאליפות!" זה במקרה הטוב יבנה שלד איכותי אמיתי לשנים הבאות ובמקרה הרע לא יעלה כסף ולא ימכור שקרים לאוהדים.

אני רואה כאן אור בקצה המנהרה עם מה שקורה בשבועות האחרונים. אין לך מושג כמה זמן חיכיתי לראיון הזה של רוני לוי שאומר שהוא מעדיף צעירים על בינוניים ושהוא מטאטא את האנרגיות הרעות החוצה. מעכשיו מבחינתי מתחיל עידן רוני לוי 2 במכבי חיפה. שיזדיינו כל הבראונים והגורדנות. אני לא רואה שום הבדל בין מרכז השדה עם עטאא ולביא לבין מרכז השדה עם קריאף וידין ודרינצ'יץ' ושאר הפרזיטים. לא רואה הבדל בין ריאן לעטר. אם שחר לא יכול להנחית כאן את פאקינג ביברס נאתכו או את ניר ביטון אז עטאא ולביא גם בעונה הבאה.
    עזרא הוא סרטן. כשאתה בועט הכי הרבה לשער אתה תכבוש מן הסתם הכי הרבה. עכשיו מעניין אם ספרת על כל שער שלו כמה כדורים לשמיים הוא העיף. מעניין אם ספרת על כל בישול שלו את ההתקפות המסוכנות שהוא הרס בגלל דריבל מיותר או מסירה עקומה. הבעיה עם סטטיסטיקה שהיא אף פעם לא שלמה, אתה תמיד תיקח את המספר שנראה הכי טוב לאג'נדה ותתעלם מהמספרים הרעים.

שמעון אבוחצירה כבש בקרית שמונה 15 שערים בעונה. מספרים מספרים. ואלון תורג'מן היה מלך השערים שלנו ב2014 גם כן עם 15. מספרים מספרים.

מעניין מתי יגיע היום שבו המספרים שיקבעו זה הנקודות שיהיו לנו בטבלה ולא כמה שערים כובש ומבשל כל טאלנט.

EsheD ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  5. alexshw Member

הסתכלות נאיבית כי שוב מדובר על לוקשים שמוכר שחר ולא תהליך אמיתי. כיסוי תחת לכישלון הניהולי.

כמה שערים מתוך ה 15 תורג'מן כבש אחרי שמכבי חיפה גמרה מעשית את העונה?
    14 נדמה לי

6. VAR Member

וכמה שערים כבשו חן עזרא ואלירן עטר ביחד עד שגמרנו מעשית את העונה? כשחושבים על זה לעומק כל השערים שאלירן עטר כבש במכבי חיפה היו אחרי שהיא גמרה מעשית את העונה. הוא הגיע בינואר עונה שעברה והעונה כבש 5 שערים החל מהמחזור ה...שישי? כשהייתה לנו נקודה אחת מתוך 15? זה עדיין לא מפריע לך לשווק לי אותו כאילו מדובר ביוסי בניון של 2001.

יכול להיות שההסתכלות שלי נאיבית. אני גם לא אופטימי מידי לגבי שחקני הנוער, מודה. אבל אין לי ברירה אחרת. תסתכל מי המלפפון הכי חם של החורף הזה. וובה בראון. אפילו מכבי ת"א והפועל ב"ש כבר הבינו שהשוק הישראלי התייבש: ורמוט, בן בסט, בדש, ארבייטמן, שהר. אתה באמת רוצה מישהו מהם בדיעבד? וסליחה גם מדסה ואזולאי וריקן אני לא מתלהב. דסה יושב על העמדה הכי עלובה בכדורגל הישראלי, כל כך עלובה שמשומר היה שחקן הרכב בנבחרת במשך שנים. השניים האחרים בכלל לא שחקני הרכב.

תבין שאין. אין. אין כלום בשוק הישראלי. כל שחקן שתביא מבחוץ יהיה נטל על הקבוצה בדיוק כמו הפרזיטים הקודמים שהביאו ועד עכשיו אי אפשר היה להיפטר מהם כי אף אחד לא מספיק טיפש לקחת על עצמו את החוזים המנופחים שהם חתומים עליהם. אפילו חצי מהשכר של שכטר שחר יממן לטביב. זה באמת מה שאתה רוצה בחמש השנים הבאות או שאולי כדאי להתחיל באמת לחשוב איך לשלב שחקנים צעירים בצורה יעילה שתאפשר לנו נקודת זינוק טובה בעוד שנתיים-שלוש?

זה לא שזה המצב הכי אידאלי, זה פשוט חוסר ברירה.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כמו גלגל אנחנו מתחתימים פלופ יקר בלי הרב המחשבה ובעיקר מתוך פאניקה,אחרי חצי שנה הוא מוקפא שחר ממשיך לשלם,עד שאנחנו נפטרים ממנו מגיע עוד פלופ.
    כמה כסף נשפך סתם,אם שחר היה משקיע את הכסף הזה על מנהל מקוצועי זר,כנראה שלא היינו מגיעים לדיון הזה. אבל ככה זה שסוכנים ומקרובים מנהלים לו את העסק.

צעירים לא יקחו אותנו קדימה,הם פשוט עדיפים על הרכישות הבררה שעשינו בשנים האחרונות. אם שחר היה נלחם על השחקנים הבכירים (צדק,וורמוט,אזולאי,דסה ואפילו בראון) כנראה שלא היינו מגיעים לדיון הזה היום.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אווירת הדיכאון כאן גדולה מידי. זה לא שהתרסקתם למאבקים נגד הירידה כמו הפועל תל אביב השנה. היו גם שחקני רכש ישראלים וזרים לא רעים בשנים האחרונות.
    הבעיה היא המכלול. בניית הסגל הלקויה, והרבה פעמים חוסר סבלנות והצפה של הסגל בשחקנים מתוך פאניקה ולחץ.

דווקא בראון יכול היה להיות מצוין עבורכם, שחקן נטול אגו שעושה עבודה שחורה בשביל שאר הקבוצה. בדיוק כמו שיר צדק שהיה זמין גם עבורכם והיו אנשים בחיפה (גם מהפורום אבל גם מהצוות המקצועי) שאשכרה טענו שלא צריך אותו כי יש את דגני שהוא טוב ממנו.
    אם כבר, הרבה פעמים הולכים אצלכם על השחקנים עם יחסי הציבור בתקשורת (מי אמר קריאף? מי אמר דגני?) במקום על השחקנים השקטים שנותנים עבודה (בראון, צדק, שבתאי).

9. Butragueño מנהלים

אתה זורה לנו מלח על הפצעים.

10. קשר שמאלי Member

מזה דיכאון, לא עצמתי עין בלילה
    בראונים ושבתאים יש לנו בנוער

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להכנס למאבקי ירידה בשביל להיות מתוסכל מהמצב של הקבוצה שלך.
    זה לא שחסר כסף,זה לא שאין שאיפות על הנייר,זה לא שאין איצטדיון חדש. זה כואב לראות בלייב את הקבוצה שלך הולכת אחורה מאימפריה בכדורגל הישראלי לעוד קבוצת פליאוף עליון.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

בפעם הבאה אני אבקש ממך רשות לפני שאני אלך לישון.

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין את התסכול, אבל לפי ההודעות האחרונות אפשר לחשוב שאתם הפועל תל אביב בלי שחקן ראוי אחד בסגל.

קשר שמאלי, אני מאוד מחזיק ממחלקת הנוער של חיפה, אבל עדין לא ראיתי אף שחקן שיצא מהמחלקה של חיפה בשנים האחרונות שמציג את היכולת שהציג בראון בשלוש השנים האחרונות, או צדק בשנים האחרונות, או שבתאי העונה.
    יכול להיות שזה בגלל שהם לא קיבלו מספיק הזדמנויות אצלכם, יכול להיות שזה עניין של גיל והתפתחות, אבל אפילו קוסטה שהרשים אותי מאוד בנוער ומשחק כבר תקופה ארוכה בקבוצת ליגת העל עדין לא הגיע ליכולת שמציגים שחקנים כמו בראון ושבתאי.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

15. Butragueño מנהלים

הירש רצה לעזוב (כדי לקבל דקות), איזי רצה שבראון יהיה בחיפה ולא בב"ש.
    בראון עצמו היה שמח כאן או כאן. או שהוא עושה דווקא, או שהוא בונה על ריג'נים טובים שיגיעו במרץ :huh:

מצב נושא:
הנושא נעול.