מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אידיוט זקן

2. עידן444 Member

3. סמואל אטו Member

אז הוא קיבל את הירש של ב״ש במקום או שפשוט שילמו קצת יותר?

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחר הירש יכול בקלות לחורר רשת...מאד הגיוני שהוא צריך להשאר בחיפה. כבר שנים לא ראינו כזה פוטנציאל אדיר...יש לנו את פלט, עטר, וגוזלן. מכבי חיפה רצה השנה לאליפות אז ברור שהירש הכרחי לקבוצה...:ph34r:

אני באמת מקווה שבראון יצליח בב"ש. ששחר ימשיך להרוס את הקבוצה. כל אוהד שקונה מנוי צריך לדעת שהוא בעד המשך כהונתו של הזקן הזה. כנ"ל לגבי רוני לוי. אני מקווה שאותם אנשים נהנים ממקום חמישי/שישי בליגה. מכבי ת"א וב"ש כבר מזמן ברחו לנו.

עד ששחר לא יעזוב האוהדים האמיתיים ימשיכו לסבול. האחרים כנראה באים לסמי עופר רק בשביל האיצטדיון. שיהיה להם לבריאות.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דקות בליגה הירש כבר שיחק השנה שהוא כל כך חשוב לרוני לוי ולשחר?

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Sir Alex Ferguson
    אתה מנסה להבין שני ליצנים. עזוב, זה לא יילך. כמו שכבר כתבתי, לקבוצה יש כרגע את פלט, עטר וגוזלן. במקרה הכי גרוע גם את שון וייסמן. מכבי חיפה לא משתתפת במרוץ לאליפות, כנראה לא תתקרב יותר לתחתית אז ברור שצריך להשאיר את הירש בקבוצה ולא לחזק את הקישור.

לדעתי שחר כבר החליט שהוא בכל מקרה רוצה לתת ללביא ועטאא את ניהול הקישור. בניון הוא ה'נשמה' שלנו ואם צריך יגיע זר נוסף לקישור. אין 'מקום' לבראון בקישור.

לדעתי שחר בתמיכת המאמן חושב ככה.

7. alexshw Member

הירש לא נספר בשום שלב של עונה. רוב הסיכויים שממילא ילך בקיץ, אלא אם יביא פה סיבוב שני סטייל חמד ב - 2010/11.

8. Butragueño מנהלים

אני באמת רואה את זה קורה - שבקיץ הקרוב או בינואר הבא הירש ישוחרר בחינם או יושאל על חשבוננו להפועל ת"א. ואז ננסה לזכור למה הוא היה כל כך חשוב.

שחר ימשיך לנהל את המועדון כמו חובבן ואנחנו נמשיך לקנות מנויים.

דרינצ'יץ' יוקפא כי חיפה לא הצליחה למצוא פראיירית אחרת שיכולה לקחת על עצמה את הפלופ, אפילו פרטיזן ירדה מהפרק.
    אז זר אני בספק אם נמצא, וגם אם כן הוא יהיה ברמה של יאיא סיידו או דמאהו, ככה שנשחק עם 4 זרים, ועוד אחד ביציאה.

אז אולי, כמו סטייל אביחי ידין, לקראת הפליאוף רוני לוי יגלה שמויאל לא חוזר לעצמו, הפציעה של קריאף מסתבכת, עטאא מושעה באדומים, ואיזה פלא! אפשר לשלב את דרינצ'יץ'. 2-3 משחקים טובים של הבחור ורוני לוי בהצהרה "קבלנו את המונטנגרי בחזרה!" איזה יופי, הידד הידד, הקבוצה מנצחת את הפועל רעננה בבית, דרינצ'יץ' מקבל אינסוף מחמאות מרוני לוי שמסביר במסיבת העיתונאים "איזה מזל שהחזרתי אותה לסגל!" , "לדרינצ'יץ' יש DNA שמתאים למועדון!".

להקיא.

נערך לאחרונה ב: ‏20/1/16
  9. עידן444 Member

הסבירו- רוני לוי לא הסכים לשחרר אותו לרעננה בגלל שחרור תורגמן ושכטר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. עידן444 Member

האוהדים האמיתיים הם אלה שבמגרש. כשאתם(רובכם) מתפארים בקהל הכי טוב בארץ- סלחו לי- אתם ממש לא חלק ממנו. אתם אוהדי הצלחות בכיינים שלא יודעים מה זה רע באמת.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה רבה עידן על המלים החמות. אתה ממש, אבל ממש צודק. בשביל להיות אוהד אמיתי אתה צריך להיות בכל משחק בסמי עופר. בשביל להיות אוהד אמיתי אתה תמיד צריך לעמוד מאחורי הקבוצה שלך אפילו אם היא כבר שנים לא מנצחת את אחת מהיריבות הכי גדולות שלך. קבוצת צמרת לכל דבר שהבעלים שלה הורס את מה שהוא בעצמו בנה. תודה שאתה אומר לי שאני לא אוהד, שאני אוהד הצלחות. נהדר, אתה לגמרי צודק. רק עשה לי טובה ושלח לי כל שבועיים כרטיס טיסה להולנד כי אני לא גר בארץ...

זה היה דבר ראשון. אני אספר לך עוד משהו. את התגובות האלו אני קורא גם כאן בהולנד כשמדובר על אייאקס. גם פה אתה צריך להיות בכל משחק בית באמסטרדם ארינה, עדיף להיות גם תושב אמסטרדם אחרת גם אתה לא אוהד אמיתי. אתה צריך כמובן ללכת בעיוורון אחרי יוהאן קרויף (זה ששיחק פעם בפיינורד) כי הוא יודע הכל יותר טוב. להיות נגד אוברמרס, פרנק דה בור, אדווין ואן דר סאר. אפילו לואי ואן חאל שנחשב ליריב מר של 'אלוהים'. האיש שהביא את גביע אופ"א, אירופה והביניבשתי. מצטער, אבל גם פה האנשים האלה טועים כי אייאקס תמיד תשאר הקבוצה שלי.

עידן, אז אני מכיר היטב את התגובות האלו. לשמחתי אני זוכר איך התאהבתי במכבי חיפה, באותה דקה 86 שגילי לנדאו כבש שער אליפות בשביל הפועל ת"א. איך ליבי יצא לאוהדים הירוקים. איך בשנות התשעים אכלנו הרבה מרורים ממכבי ת"א. הימים העליזים של גאיידמק וכו'. תמיד נשארתי לאהוב את הקבוצה וגם עכשיו אף אחד לא יגיד לי שאני לא אוהד אמיתי של מכבי חיפה. לא רק זה, גם החבר'ה האחרים אינם אוהדי הצלחות אלא חבר'ה נאמנים לקבוצה, אבל חבר'ה שבצדק מאד מתוסכלים. אם הם היו אוהדי הצלחות הם היו עוברים לאהוד למשל את ב"ש....

לא לדעת מה זה רע באמת? מכבי חיפה היא קבוצת צמרת לכל דבר. ברגע שאין לקבוצה שלך את המשאבים הכלכליים אתה צריך להיות מציאותי. כאוהד אייאקס אני מאד מציאותי. אני יודע שבמציאות הנוכחית אייאקס לא תזכה יותר בגביע האלופות. אז, יאללה, אני עובר לאהוד את ברצלונה...לא, את זה לעולם לא אעשה. ליבי תמיד ישאר עם אייאקס. לטוב או לרע. בינינו, מאד קשה לחוות את ההצלחות באמצע שנות התשעים, להיות על פסגת העולם ועכשיו לראות את המציאות הנוכחית. הרשה לי להגיד לך שזה מאד לא פשוט לראות בכל שנה את ליגת האלופות ולדעת שלאייאקס כבר אין סיכוי לקחת את הגביע. אז כן, גם אני יודע מה זה לאהוד קבוצה ולחוות הרבה רוע.

למכבי חיפה יש את התקציב השני בליגה, אבל הניהול של שחר פשוט שערורייה. גם אני יודע שיש שנים יותר ופחות טובים, אבל מה שקורה עכשיו לקבוצה לא קשור לדבר טבעי אלא לניהול שיטתי גרוע. על זה אוהדי מכבי חיפה צריכים לכעוס. זכותם לכעוס. כל בן אדם מגיב בצורה אחרת. לשמחתי המצב לא כמו בלאציו שם החוליגנים מפריעים לאימונים ומאיימים בפומבי על השחקנים. זה תסריט שאני לעולם לא ארצה לראות בחיפה, אבל כשאתה כבר שנים לא מנצח את היריבה המרה שלך מותר לך להגיד משהו.

זכותך להגיד שיש פה אוהדי הצלחות, אבל בעיניי כולם פה עם מכבי חיפה והכעס שלהם לגמרי מוצדק.

oranfu, הרצליה עד המוות ו-Butragueño אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

נגמרו לו הטיעונים. הבעיה העיקרית שהוא מודד את מכבי חיפה לפי סטנדרטים של מכבי נתניה

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  13. עידן444 Member

יש לבקר ויש לבקר.
    יש לבכות ויש לבכות.
    לגבי התקציב- כפי שאמרתי הוא מנופח בגלל טעויות עבר שיתכן והופקו לקחים ולכן מכבי חיפה לא ממהרת לפזר חוזים כמו פעם לשחקנים אפורים ובינוניים(וובה בראון בקלות יכול להיות כזה).

אני רואה כאן דו שיח בין אוהדים של חיפה לאוהדים של ב״ש וזה לא יאמן! קבוצה אחת, אמנם עם 4-5 שנים לא מוצלחות(לא מוצלחות ברמה של לסיים 2-6- לא משהו שדומה להפועל ת״א או בית״ר ירושלים של השנים האחרונות- מועדונים לא פחות גדולים) אבל עם המון הישגים רגעי אושר, גאווה ותארים למנגד קבוצה שאחרי שנים סוף סוף יש לה קצת נחת, רמת ההשגיות שלה בשלב זה עדיין שואפת לאפס ואנשים מדברים כאן במושגים של קנאה, ואלונה גאונה, ומקנאים בכל שחקן שמגיע, ואוכלים את הלב. שמע, זה הזוי!
    קח היום את הקהל של באר שבע.
    כולם אוהבים את הקבוצה, ואוהדים אמיתיים, ומתבאסים בהפסדים ושמחים בנצחונות- בלי לדעת מי ומה- אין לי ספק שסר אלכס גם היה שם בימים קשים, ולעומתו יש 13-14 אלף שלא היו שם.
    אוהד אמיתי ובכלל בן אדם מבין שאתה לא כל הזמן למעלה באולימפוס. החיים הם גלגל. גם של קבוצת כדורגל. עובדה שחלק גדול מאוהדי מכבי חיפה הגיעו למצב שהם אפילו לא ידעו להעריך את הטוב. התחילו להשתעמם מלקחת אליפויות. גם באליפויות כל הזמן חיפשו מה לא בסדר. זה כבר לא היה מרגש. זו מנטליות חרא של בכיינים שכלום לא טוב להם.
    אוהד אמיתי לא יתלה את ההצלחות שלו בחולשה של אחרים כל הזמן- כי זה תמיד אפשר לעשות.
    נראה לך שאם ארסנל תזכה באליפות השנה זה איכפת לי שזה כי היריבות חלשות? אליפות זה אליפות זה אליפות- משהו שאצל מכבי חיפה כבר איבד את הערך וממציאים כל מיני תאוריות על חוסר רצון להתחרות וכל מיני בולשיט במקופ להבין שיש גם תקופות קשות ובדרך כלל מה לעשות שהתקופות החלשות שלך חופפות לשנים הטובות של היריבים שלך? זו דרך העולם. זה הספורט שבארץ הופכים למלחמת עולם.
    מישהו זוכר היום את הבדיחות שהלכו לפני הדרבים בתל אביב עד לפני 3 שנים?

14. עידן444 Member

וואלה, עלית עלי. איזה באסה.

15. DRORIKO Member

בסדר,יש לך את פלט,יש לך את עטר,יש לך את גוזלן. אתה לא משחק ב-3 מסגרות שאתה צריך מינימום 4 חלוצים. חוץ מזה שהוא לא תורם כלום מקצועית.

מצב נושא:
הנושא נעול.