מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא מבין מה הקשר להודעה שהוא כתב. הכוונה שלו הייתה שמצד אחד יש לך קשר בן 35 שכבר שופך לאגר ומצד שני יש לך חלוץ בן 27 שנמצא בשיאו, ושניהם עולים את אותה העלות. אם סה יתברר כפלופ? לא ידוע, אין קשר למקרה הזה גם. בשורה התחתונה מה שחשוב היא נקודת המוצא, והיא שמכבי חיפה שופכת המון כסף על פארש בזמן שיריבותיה, לפחות על הנייר, פוגעות בול עם אותם הסכומים, ויריבותיה זה לא רק ב"ש ומכבי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

שחר מוכן להשקיע הרבה כסף בחברים ומקורבים. גרוע מזה יש שמועות שלאודי שוכטוביץ', היועץ המשפטי של המועדון ואחיינו של שחר(שחר היה שוכטוביץ' לפני שעברת) יש אינטרס כלכלי מובהק בכמה עסקאות שחקנים שהיו וקשר עסקי עם פאלי רמדאני ופיני זהבי. שוב הכל לכאורה.
    לכן על דרינצ'יץ' הוא שפך 300 אלף יורו דמי העברה ועוד בערך אותו סכום שכר שנתי בלי לשאול ולבדוק.
    את ריקן הוא שלח להשיג את הכרטיס שלו בחינם.

מכבי חיפה ככה עובדת שנים רבות. זה הסבר למה התקציב על פניו גבוה(גם אם לא 80 אז 60 או 70) אבל הקבוצה פשוט עלובה ביותר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

אבל לזה התייחסתי. לא מסכים עם הקביעה הזאת. בנתיים יש 11 שחקנים שהשנה לא פוגעים, זה שבניון בן 35 ומרוויח שכר כזה לא היה עולה לדיון אם הקבוצה הייתה רצה חזק לאליפות. זה לא משנה בכלל. ברדה בן 34, אני בטוח שהוא לא מרוויח סכומים קטנים, זה אומר שהוא לא שווה את זה כי הוא מבוגר? ובכוונה התייחסתי גם לאורלנדו סה, כי אם יתברר שהוא פלופ גם על ההחתמה הזו יצחקו. כמו שצחקו על "שוער של 3 מליון יורו". נכון שבניון לא פורה את השטרות, וגם היכולת שלו בחודש האחרון לא באמת מרשימים מישהו, אבל זה לא אומר שצריך לוותר עליו ולהביא איזה עב"מ באותו סכום.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה אומר שהניהול של שחר הורס את הקבוצה. ברור שבמשך השנים ההשגים באירופה מכניסים אקסטרה לקופת המועדון של גולדהאר, אבל ההפרשים לא מונעים ממכבי חיפה לחבר קבוצה שתתחרה על האליפות.
    לי אין מושג כמה שנים שחר עוד חושב להמשיך בצורה החובבנית הזאת, אבל עכשיו ברור מעל לכל שאחרי מספר מאמנים ושחקנים שהלכו ובאו שהבעיה היא היום קודם כל הבוס בעצמו. אני אוהד את הקבוצה כבר קרוב לשלושים שנה, אבל אני מעולם לא חשתי ייאוש כזה גדול.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקלמה, אתה צודק לגבי סה ולגבי הדברים האחרים. מה שרותי בעיקר מרתיח זה השאיפה של גולדהאר וברקת מול חוסר האכפתיות של שחר. מצד אחד בכל קיץ הזקן מדבר על אליפות וגביע, אבל בתכלס הוא נכשל בכל החזיתות. כמו שאני אומר, מאמנים הוחלפו כמו תחתונים, שחקנים הגיעו ועזבו, אבל הקבוצה רק מתרחקת משתי המובילות בכדורגל הישראלי. אין כסף? יש. אין שאיפות? כן.

זה מה שמרתיח אותי.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  6. amn Member

אף אחד מהשלושה לא עם משכורת חייל, ריאן אף פעם לא היה.
    אבל אני מסכים עם ההערה לגבי התקציב. פשוט העיוות הוא אצל באר-שבע... מה גם שאצל מכבי חיפה (וגם מכבי תל-אביב), אחוז נכבד מהתקציב הולך למחלקת הנוער (אצל מכבי תל-אביב כ-10 מיליון ש"ח מתוך ה-120-125). כלומר, תקציב מינימום של קבוצה בליגת העל.

7. Turgi Guest

אל תשכח שמכבי חיפה משלמת לשכטר, תורג׳מן, מויאל, אבוקרט, אבוחצירא. אפילו קטן עוד על הpayroll לדעתי.
    מסכים שהתקציב של באר שבוע גבוה ממה שמציירים בתקשורת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/1/16
    yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לבית"ר יש תקציב של 35 מיליון, בפועל הוא פחות מזה כי בתקציב גם כלול גרעון. בסגל מלא, זה הספסל של בית"ר:
    דובב גבאי, שכטר, קפילוטו, צעירי, מאטוביץ'/מגבו וסתיו שושן.

אז ביחס לחיפה זה לא הבדל גדול, אבל ביחס לתקציב זה שמיים וארץ, וכשאמרתי שאצל היריבות של חיפה הכסף מנוצל יותר טוב לזה התכוונתי. לא יכול להיות שבית"ר, בחצי תקציב (ובפער הכנסות עצום לטובת חיפה), תבנה סגל דומה ברמתו ואף הרכב יותר איכותי מזה של חיפה.

שי, de Middenweg ו-EsheD אוהבים את זה.
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק לגמרי.
    זה הדבר היחדי ששחר יכול ללמוד מטביב. איך מעמידים קבוצה ראוייה במינימום תקציב.

10. alexshw Member

הופרדו עמידה הגנתית
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/12573180_10208461158107049_4689459111221310843_n.Xxx?oh=2762beba46b2ca8783e12f41a9639149&oe=5742A0B9&__gda__=1462527316_e1d02d505f44e5118f8e743823f33520

11. Turgi Guest

מי אמר שרוני לוי לא מתרגל כלום באימונים?

12. Butragueño מנהלים

השוער בימין זה לויטה ובשמאל זה סטויקוביץ'.
    מאיפה אוספים את הכרטיס?

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

????: ????? ???? ?? ???? ?????, ?? ???? ??

לא נתנו לך גב?? רוני נתן לך מיליון הזדמנויות(תהרוג אותי למה) . תלמד לבקר את עצמך במקום להיות כפוי טובה מסריח.

בשם כל אוהדי הקבוצה- אל תחזור לכאן אחרי ההשאלה יא חתיכת שיכור מטונף

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

אני לא מבין ממה שכטר כל-כך מתלהב מעצמו, יש הבדל בין לתת גול באימונים\משחקי הכנה\גביע הטוטו לבין לעשות את אותו דבר במהלך המשחק. תראו אני חושב שהתרומה של אלירן עטר לא כזו מדהימה כמו שעושים ממנה, אבל שכטר קיבל מספיק הזדמנויות גם העונה(והשנה ציפו ממנו אחרי חצי שנה של 'הסתגלות') וגם בחצי השני של העונה שעברה - ופשוט לא עשה כלום. היו לו משחקים שהוא עשה הכל חוץ מלכבוש וזה לא מספיק בשביל חלוץ ובהמשך היו משחקים שהוא היה אנטי כדורגל.
    כשמדברים על מכבי חיפה וגילי ורמוט זה מצחיק אותי. לא הייתי מוותר על חן עזרא בשבילו לדוגמא. חיפה צריכה להאריך לו מהר את החוזה. וברור לכולם שכל נושא שילוב הצעירים של רוני לוי הוא גניבת דעת. אגב, טוואטחה לדעתי כפוי טובה, לא היה שחקן שקיבל כל-כך הרבה גב מהמועדון והנשיא, שיילך כבר וזהו, רק שחיפה צריכה שחקן קצת יותר טוב מאשר סאן.

15. amn Member

יש לי הרגשה שהאמת לגבי טוואטחה היא יותר קרובה לתפיסה של לואיס פרננדז (כשמן הסתם הוא לא רוברטו קרלוס הישראלי), מאשר לתפיסה בקהל של מכבי חיפה.

מסוג השחקנים שיש להם אופי חלש (של כדורגלן ישראלי טיפוסי), שאפשר יהיה לשפוט ולהעריך רק אם הוא חלק ממערכת בריאה, מה שמכבי חיפה לא בערך בכל התקופה שלו בבוגרים.
    אין לי ספק שבקבוצה מסודרת כמו מכבי תל-אביב למשל הוא היה נראה הרבה יותר טוב, ובאופן כללי, לדעתי רוב האוהדים היו לוקחים טרייד של טוואטחה על בן-בסט/ורמוט anyday.

מצב נושא:
הנושא נעול.