מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק הבעיה. דגני כמגן שמאלי ואז מי יהיה מגן ימין? חבשי? למה לא קינן אז בכלל נוכל לצחוק. אם כבר אז מגן שמאלי מהנוער ודגני בצד ימין. אתה רוצה כמאמן לפחות מגן אחד נורמלי. לצערי מכבי חיפה מנוהלת בכל השכבות כמו קרקס עלוב כך שלא אהיה מופתע אם נראה את דגני בצד שמאל וחבשי בימין.

2. FrozaLazio Guest

אתם רציניים שמכבי חיפה הולכת לשחק היום עם חבשי מגן ימין ודגני מגן שמאל ?

במילה אחת - מה

DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. Butragueño מנהלים

דגני לא מסוגל להיות מגן ימני, אז שמאלי?
    שי בן דוד יכול לשחק בלם ומגן. בנוער אני חושב שהוא פתח עם יונתן לוי כצמד בלמים, אז אני לא מודע לתפקוד שלו כמגן.
    הבעיה היא שגם בנוער אין לנו מגנים שמאליים. נראה שבסוף הוא יפתח עם ריאן (שכמובן אין קשר בין ריאן ליכולת הגנתית) ודגני בצדדים.
    ההשעייה של טוואטחה כנראה סוללת את דרכו של דילמוני לקבוצה, אחרת לא ברור לי מה היה בוער לעשות את זה דווקא עכשיו - לדעתי היו צריכים לעשות את זה בסוף עונת 2013-2014 (אחרי תקרית הכיסא). אין דינמיקה בין הקהל לטוואטחה כבר מס' עונות ספורות, ולהשאיר אותו במועדון לא עושה טוב לשני הצדדים ושחר הוא זה שבסופו של דבר רוקד על דמנו. הוא מחכה לצ'ק ומבחינתו טוואטחה OUT, למי אכפת מה הקהל חושב.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

תהיו בריאים במה אתם מתעסקים - מי יפתח מגן ימני ומי שמאלי.

לראשונה אחרי אלוהים יודע כמה זמן יש מאמן במכבי חיפה, שמטאטא מכאן את כל הבררה שהצטברה בשנים האחרונות. הדיווחים על טוואטחה הם לא פחות מיום חג עבור אוהדי מכבי חיפה.

קדימה רוני, לא לעצור! להעיף.

EsheD אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאור, האחד לא קשור לשני. את טוואטחה היה צריך מזמן למכור לחו"ל, אבל זה לא אומר שההשעייה שלו עכשיו מבלגן עוד יותר את ההגנה שלנו. לא נראה שהבוס וגם לא המאמן יודע לתכנן קדימה. הכל במועדון מקרי לחלוטין. על זה אני בעיקר כועס.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

תסתכל על התמונה הגדולה. במקרה הגרוע נמשיך להיות גרועים (אני ממש לא בטוח שזה גרוע אגב. זה עדיף מלהיות טובים ולהתחיל עוד פעם תקוות שווא לעונה הבאה עם מלא מנויים שירפדו לשחר את חשבון הבנק בזמן שהוא גומר להם בפה). פה ישחק מגן ימני מאולתר, שם יעלה מישהו מהנוער כדי לסתום חורים. האמת היא שזה באמת מעניין לי את התחת. אפשר לחשוב שעם משומר וטוואטחה היינו מסודרים בעמדות האלה.

מה שחשוב זה הטווח הארוך. התהליך הזה חיובי כל עוד נסיים עם נקודה אחת מעל הקו האדום.

7. oranfu Member

לא רוצה לראות אותו במכבי ת"א למרות שאין לי ספק שזה יקרה. או ישירות דרכנו או אחרי שיעשה סיבוב באירופה.

ורמוט? לא!

איזה תהליך יש פה? איך מישהו מסוגל לראות תהליך חיובי, כיוון חיובי או איזה משהו חיובי אין לי מושג.

8. alexshw Member

חברים אני חוזר וכותב לא היה מעולם במכבי חיפה של שחר מונח תהליך.
    תהליך זה אסטרטגיה וזה דבר שצריך לתכנן בכובד ראש. גדול על הראש של שחר.
    הוא תמיד חיפש את הפיתרון הקל - לירות תירוצים.

9. DRORIKO Member

אין פה שום תהליך. זה שבנדה פתח היום זה בגלל התנהלות שכונתית למדי של שחר.

חוץ מזה שחיפה אם שכחת היא קבוצת צמרת,קבוצת צמרת אמורה לשאוף לתארים,לא להיות חממה של שחקנים מהנוער. לא קוראים לנו מכבי פ"ת

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאור, הבעיה הכי גדולה היא שיש לנו עסק עם בוס זקן שמחליט הכל לפי איך שהוא קם. אין בשנים האחרונות שום תכנון ראוי לשמו. הנה עכשיו לביא וג'אבר פתאום המשיחים שלנו. מחר מישהו אחר יפליץ ואז שוב התמונה משתנה.

מבחינתי טוואטחה עוזב כבר עכשיו, אבל לא לכיוון מכבי ת"א. שיחפשו את הדילים שלהם במקום אחר.

דרור, אנחנו נוכל להיות חממה לצעירים רק לכיוון חו"ל כשהקבוצה רצה לאליפות מדי עונה. אייאקס עושה אותו דבר. באירופה אנחנו לצערי חסרי ישע מול הכסף הגדול, אבל בליגה המקומית הקהל בארינה עדיין דורש בצדק אליפויות. מה שהם דורשים בסמי עופר רק הם יודעים...

11. Turgi Guest

12. oranfu Member

אגב, למתלוננים על טאווטחה, אם אתם חושבים שבן-דוד עדיף אני משוכנע שאו שאתם לחלוטין לחלוטין לא אובייקטיביים או שלא ראיתם את בן-דוד משחק בחיים.

תורג'י, לא תראה אותי אומר על טאווטחה שהוא גרוע או שאני רוצה שיעזוב או משהו כזה. הדעה שלי שונה כמעט לחלוטין משל רוב האוהדים. אני חושב שהוא בין המגנים השמאליים הפחות גרועים בליגה והפוטנציאל שלו (לפחות ברמה הישראלית) גבוה.

13. alexshw Member

אף אחד לא חושב כלום. אבל טווטחה לא צריך להיות עוד שנייה במועדון.

14. DRORIKO Member

כן כי זה ממש חכמה להשוות את טאלב לשחקן שהגיע למשחק הישר מהעליה לתורה.

15. Turgi Guest

מי היה מאמין? אנחנו מסכימים

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.