מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקשיב לתקשורת שנתנה לקינן שהוא חור מהלך מקום ב11 של הסיבוב הראשון וגם לעותמאן שכבש כמה שערים אבל גם הוא כמו כל מגן עם קצת מספרים בארץ עושה חור אחרי חור בהגנה.

אני מקשיב לתקשורת שבמהלך הקמפיין של גוטמן לא שאלה איפה השחקנים מבאר שבע בנבחרת ואיך לעזאזל משומר דגני ורמוט ושכטר מקבלים דקות בזמן שמליקסון בוזגלו צדק בן ביטון ברדה ודוידזאדה לא נספרים בכלל.

אותה תקשורת שעושה מטל בן חיים שחקן של חודש וחצי טובים בעונה ובלי מספרים סופר סטאר.

אותה תקשורת שהביאה את שמעון הרוש להפועל תל אביב ועכשיו משווקת את טוואטחה למכבי תל אביב.

התקשורת שהפכה את דור פרץ לטל בנין החדש של ישראל.

השחקנים שציינתי ככאלה שאני במקום מכבי חיפה הייתי הולך עליהם מגיעים לכותרות בזכות יכולת טובה ולא בזכות התקשורת.
    אם דנינו במכבי במקום פרץ הוא פותח בנבחרת של גוטמן.
    אם מליקסון בוזגלו צדק ובן ביטון במכבי חיפה במקום משומר דגני ושכטר הם בהרכב של גוטמן.

הנבחרת היא ראי מצוין בעיני לאיך התקשורת והמקורבים בכדורגל הישראלי יכולים להפוך שחקנים בינונים או שחקנים שעבר זמנם לשחקנים שאשכרה מקבלים חוזה אחרי חוזה בקבוצות הגדולות.

למה ורמוט מקבל חוזה במכבי חיפה? מאותה סיבה ששכטר קיבל חוזה בבית״ר ושבן בסט ויצחקי עדין מקבלים דקות במכבי, הם מקושרים חזק בתקשורת (את הדיון ברדיו על שכטר עשו כשהוא על הקו, בחיי) וזה משווק אותם כשחקנים טובים למרות שכולם הרבה מעבר לשיא ולא שווים חוזה שמן בקבוצה גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/16
    yakov_y ו-alexshw אוהבים את זה.
  2. עידן444 Member

חביבי... אתה ניזון מהתקשורת דרך ראיה צרה שלך. התקשורת פח- אבל אתה מייחס לה דברים הזויים...
    אין כאן כמעט אחד שחשב שדנינו או אצילי צריכים להיות בנבחרת. אין כמעט אף אוהד נייטרלי שחשב שבוזגלו צריך לשחק לפני שחקנים אחרים. אין כאן אחד שנמצא במעמד גבוה בארץ כמו רפאלוב מלבד זהבי- ורפאלוב קיבל מעט הזדמנויות ודי חירבן אותם.
    איזו חשיפה כבר מקבלים כאן נאתכו, וניר ביטון שהם באנקר לעומת דאבור שכמעט לא קיבל צ׳אנסים?
    התקשורת מהללת וקוברת ככה את כולם. אותה תקשורת שהיום טוענת שעטר מאמן גרוע הפכה אותו לפני כמה שנים לדבר הבא בכדורגל...
    שמעתי אנשים שדחפו את ורמוט למכבי חיפה בעבר. לא ממש שמעתי בימים האחרונים שמישהו מנסה לדחוף אותו לחיפה כרגע.
    אתה מייחס לתקשורת יותר מידי, לפי דעתי גם יש לך נטייה להתרכז בפרשנים ו״הוגי הדעות״ הגג דבילים בתקשורת...
    יש לי תחושה שאתה אפילו לא שם לב לפרגון שהקבוצה שלך מקבלת בתקשורת... חבל...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. לא חשוב Member

פירס וורמוט מתאימים בדיוק למהפכת הצעירים שדיבר עליה רוני לוי , לא?

yakov_y, Turgi ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. קשר שמאלי Member

נאיבי מי חושב ששבתאי הדייג היה חותם בבאר שבע אם דהן לא היה הסוכן שלו

בכל קבוצה יש קומבינות

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מושפע מהתקשורת אבל לצערי הזימונים של מאמני הנבחרת ובחירת השחקנים של חיפה למשל כן מושפעות מהתקשורת.
    אתמול ביציע העיתונות עצרו הכל ולפני שניתחו את המשחק הנפלא של בית״ר - מכבי דיברו על ההעברה הגדולה של ינואר והקדישו לה דיון ארוך - ורמוט חותם לכאורה בהפועל תל אביב.

שחקן שכבר מעל לשנה לא מעמיד מספרים ולא מצליח גם להיות בריא חודש רצוף זוכה לדיון ארוך ולהתייחסות כאילו זה אצילי שעובר להפועל תל אביב ולא ורמוט שמרגיש כבר הרבה זמן כמו שחקן גמור.

אותו הדבר המעבר של שכטר כמה ימים לפני.

מה עשו השניים האלה מאז הקדנציה הקסומה בהפועל תל אביב שקבוצה גדולה אחרי קבוצה גדולה הולכת עליהם ושהתקשורת מקדישה להם זמן ממושך ומציגה אותם כהעברות משמעותיות?

זה בדיוק דוגמאות לאיך התקשורת שלנו משווקת שחקנים מסוימים.
    כשמכבי תקבל שכל ותפטר גם מיצחקי ובן בסט אני מתאר לעצמי עוד קמפיין של התקשורת לשני שחקנים אדירים נפלאים שרק צריכים עוד חוזה שמן ועוד צ׳אנס בקבוצה גדולה כדי לחזור לעצמם, כאילו ככה בקלות שחקן יכול לחזור לעצמו אחרי שנים של פציעות או שנים של יכולת חלשה.

מי שמזלזל בכוח של התקשורת הוא או תמים או טיפש. בכל התוכניות האלה מדברים עם הבעלים והמאמנים של הקבוצות ודוחפים אותם ומפמפים אותם. לא מזמן שמעתי את אופירה אסייג דקה אחרי ראיון עם דראפיץ זורקת באוויר שיכול להיות מעניין בעתיד לראות את ברק יצחקי שוב בבית״ר, ואחרי שיחה אחרת על מכבי חיפה אמרה אולי שווה להציע להם את בן בסט, רק אחרי זה אל תתפלאו שאותם שחקנים גמורים שוב מוצאים עצמם עם חוזה שמן בקבוצה גדולה כשהתקשורת מחזיקה כל הזמן את השם שלהם בכותרות ובעניינים ובתודעה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/16
  6. N כמוני Member

מעניין אותי לדעת מיהו האיש שמחתים את הפלופים האלה פעם אחר פעם.
    מעניין אותי לדעת כמה משחקים מלאים של דריניצ'יץ' רוני לוי ראה לפני שחיפה החתימו אותו.
    מעניין אותי לדעת מי בסגל הניהולי/מקצועי של הקבוצה באמת חושב שוורמוט הוא שחקן שיכול לשדרג את מכבי חיפה.
    מעניין אותי לדעת אינטרס של מי משרתת העברה של רומאריו פירס מנתניה לחיפה חצי שנה לפני שחוזהו נגמר, כאשר בחצי שנה הנוכחית מכבי חיפה לא מתמודדת על תואר האליפות.
    מעניין אותי לדעת איך למכבי חיפה עולים אותם מועמדים פעם אחר פעם, כאשר שחקן שהיה מועמד בקיץ 2014 ולא חתם, חותם לבסוף בקיץ 2015 ושחקן שהיה מועמד בקיץ 2015 ולא חתם, חותם לבסוף בחורף 2016.
    מעניין אותי לדעת איך סירבו לפאקינג מיליון וחצי יורו על טאלב טוואטחה באוגוסט וילד בן 18 מועדף על פניו היום.

7. VAR Member

שאלות טובות, לשאלה האחרונה יש לי תשובה: כי מעולם לא הציעו עליו מיליון וחצי יורו.

8. N כמוני Member

9. alexshw Member

זה כן ספין אבל היו הצעות יותר צנועות

10. DRORIKO Member

לפי ההתנהלות של התקשורת בימים האחרונים, אני לא אתפלא אם סוזה התבדח בטויטר שהוא יתן על טוואטחה 1.5 שקלים, ותומר לוי קרא את זה בטעות 1.5 מיליון ופרסם את זה

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  11. קשר שמאלי Member

לא מזמן כתבת כאן שוורמוט שחקן יותר טוב מדור מיכה

12. DRORIKO Member

אכן כתבתי. בקיץ כמו רבים חשבתי שורמוט יתן למכבי את האקסטרה, גם באירופה וגם במאבק מול ב"ש המתחזקת(שלגביה כן צדקתי בהערכה). טעיתי,ואני לא מתבייש להגיד את זה. ורמוט הוא מבחינתי הבלוף של העונה.

13. oranfu Member

ורמוט, סוס מת, למכבי חיפה. מה שמצחיק, שגם אותו אנחנו מביאים רק בגלל שאף מועדון אחר לא רוצה אותו (אולי טביב אבל ספק אם זה אמיתי). אנחנו נכנסנו לתמונה רק אחרי שהפועל הודיעו חד משמעית שהם לא יחתימו אותו.

פירס, עוד זר גנרי מקבוצת תחתית, יגיע על חשבון לביא ואו עטא. כי מהפיכת צעירים זה אליבי וסיסמה ושום דבר מעבר לזה.

לעומת זאת, את טאווטחה אנחנו ניתן למכבי ת"א (לא אתפלא אם מאחורי הקלעים זה מתנהל כבר תקופה לא מבוטלת).

האמת? אני מסתובב היום בתחושה של "יאללה, שיירדו ליגה" כי אין לי כח וחשק לזה יותר. מרגיש שנמאס לי. למשחקים הפסקתי ללכת לפני שנים ועכשיו פעם ראשונה שאני שוקל ברצינות לא לראות בכלל את המשחק בשבת גם בטלויזיה. מדכא אותי.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

ראיתי היום פ"ת-ק"ש. לא משחק גדול,אבל לשתי הקבוצות האלה מגיע להיות בפליאוף יותר מלנו.

15. oFiRzZz Member

אם פירס ישחק כמו בשנה שעברה (תחת רוני לוי) אז הרווחתם אחלה שחקן .
    לא אחד שאפשר להגיד עליו שהוא משהו יוצא דופן בעליל , אבל שחקן טוב , גרזן ,
    מוגבל התקפית לטעמי .

השאלה היא האם פירס של שנה שעברה הוא היוצא מן הכלל שלא מעיד על הכלל -
    השנה הוא התהלך כשיכור על המגרש . זה לא מקרה שהוא ירד לרמה של הקבוצה ..
    הוא היה חלק מהבעיה השנה . אני יכול לספור על כף יד אחת משחקים טובים שלו
    וישאר לי עוד מקום . זה לא רק היכולת , נראה גם שהשתן עלה לו קצת לראש אחרי
    העונה שעברה (אחד מיקיר האוהדים היה , לקח זמן עד שקיבל בראש גם מהקהל) -
    לטעמי התחיל לזלזל קצת על המגרש ואוהדים סיפרו שראו אותו מבלה במועדוני לילה
    עם בקבוקי וודקה על השולחן (לגיטימי או לא זה לדעתכם) .

מאמין שתקבלו את פירס של שנה שעברה , שוב , לא אוגו , לא מתקרב , אבל שחקן טוב
    שנותן עבודה , וזה מה שנראה לי שרוני מחפש .

מצב נושא:
הנושא נעול.