מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

ממש שוק טוטאלי שיוסי בניון נשאר במכבי חיפה, איזה כותרת מפוצצת. למישהו היה ספק? הסיפור הזה נשמע לי כל-כך מגוחך, ילדותי ומטומטם, מתאפק לכתוב 'סערה בכוס מים', שאני מקווה בשביל מכבי חיפה(רוצים לגנוב את הכותרות למכבי, הא?) שהוא פשוט לא נכון. חוסר מודעות עצמית זו בעיה קשה - חיפה חייבת לתת את הצ'אנס לאיסמעיל ריאן, יוסי לא שווה מקום בהרכב והאידיאל הוא שיהפוך לשלום תקווה של מכבי חיפה, מה גם שאני לא מבין את הקטע של בניון להתבכיין, אם בכלל, אחרי משחק וחצי בגביע הטוטו, ומה גם שהוא הגיע למשחק הראשון לא כשיר במאת האחוזים(מופתעים?). יש לרוני לוי הזדמנות לעשות מהלך ענק שייזכר עוד הרבה זמן. בינתיים מכבי חיפה היא האויבת מבפנים של מכבי חיפה, לא מכבי ת"א או קבוצה אחרת. אני באמת מופתע על בניון, כאילו לא התקדם מאז התקרית עם אלי כהן. כאילו נשאר ילד ולא עשה קריירה מרשימה בחו"ל וכבש שער ניצחון בברנבאו או הציג משחקים נפלאים בנבחרת.

2. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שאין לנו מספיק עמוד שדרה בשביל לזרוק אותו הביתה אחרי כל הרעש שהוא עושה. רוני לוי לא אחד שיכתיבו לו מה לעשות, ויוסי קצת הלך לאיבוד הוא צריך לזכור את המקום שלו. אף אחד לא מעל הקבוצה.

3. alexshw Member

המבחן הוא בליגה אם בניון ממשיך בהרכב אז כן רוני לוי התקפל ויצר סמרטוט ואנחנו ממשיכים להיות מועדון הכי רקוב שיש.
    אם בניון משולב לפי הצורך אז רוני לוי כן הראה ביצים.

oranfu, Drama ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  4. Civil Anti Madridista

אזעקת שווא

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני במקום שחר אומר לו ״אתה רוצה ללכת? לך, הדלת פתוחה. אני בספק אם תמצא מישהו שיסכים לשלם לך חצי ממה שאני משלם לך״.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

סיכום הפרשה שלי:
    שרוני לוי לא יתן לבניון לבעוט פנדל והמבין יבין :)

7. קשר שמאלי Member

פנדל מ-5 מטר במשחק אימון פנימי
    מ-11 מטר הוא לא מגיע לשער

WellNeverDie ו-oranfu אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

אפרופו אותו אירוע לפני 15 שנים שבניון סירב להתחלף אז מי היה העוזר של השריף? רוני לוי. אני מקווה שהוא זוכר היטב מה קרה למאמן שלא ידע לטפל נכון בסוגיה.
    חייב לפעול ביושר מקצועי ולהפעיל את האוטוריטה.

EsheD, DRORIKO ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  9. סמואל אטו Member

אז יוסי בניון רב עם המאמן, נכנס לחדר הלבשה ונפרד מהשחקנים, נסע להיפגש עם הסחבק שלו יענקל׳ה שחר ומחר הוא אמור לחזור לאימונים כאילו כלום לא קרה?

שוב, אין לנו את כל הפרטים של מה שקרה, אבל זה סיפור הזוי.
    איך רוני לוי אמור לנהל שחקן כזה?
    איך הקבוצה אמורה להתאמן ברצינות כשהקפטן והכוכב מאבד את הקור רוח ואז חוזר לאימונים אחרי שיחה עם החבר הגריאטרי שלו?

EsheD, oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם השיחה עם שחר היתה בסגנון ה "יוסי, רוני לוי הוא המאמן ואם הוא מחליט שאתה תעלה למחצית אתה תעלה ואם ליותר אז ליותר. עכשיו אתה יכול לבחור אם להתאמן עם הקבוצה בתנאים שלנו או לעזוב", אז זה שהוא חוזר מחר לאימונים זה אולי עוד הגיוני, אבל אני בספק אם זה מה שהיה בשיחה. בכל מקרה, השמועות אומרות שהוא אמור לארגן איזו ארוחת התנצלות או משהו כזה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  12. קשר שמאלי Member

פרשת בניון מאחורי הקלעים: "הבא שיפצה את פיו, הולך הביתה"
    היוזמה הייתה של רוני לוי, הקפטן דרש לקבל הערכה בהתאם למעמדו ובסיום השיחה המאמן הגיב: "דבר עם יענקל'ה". אחרי שבניון נפרד, המאמן רצה שיישאר: "מכבד אותו". ויש מסר לשאר השחקנים

http://sports.walla.co.il/item/2879815

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/15
  13. Turgi Guest

מעבר לניהול של שחר שאתם מוחים עליו, ההדלפות מהמועדון הורסות את הקבוצה.
    יש כמה אנשים בקבוצה הזאת שהם סרטן.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מכל דבר אחר הדבר הכי גרוע בחוזה של בניון הוא שהובטח לו לכאורה להיות המנהל המקצועי ברגע שהוא פורש. אם זה לא קרקס אז מה כן? על סמך מה נותנים לבניון את התפקיד הכי מרכזי כמעט בכל מועדון כדורגל? כנראה על סמך החברות (?) שלו עם שחר. רק תחשבו על התרחיש הבא שבניון לא מסתדר עם לוי כשחקן העונה כאשר בעונה הבאה הוא הופך למנהל מקצועי ורוצה בפיטוריו כדי להביא בובה אחרת.

רוני לוי הגיע לסיטואציה שהוא יכול להוציא את חיפה לדרך חדשה אם הוא שם ז*ן על בניון או שהוא ממשיך בדרך הרגילה של חיפה בשנים האחרונות וזה שהכוכב המזדקן (ע״ע קטן) שם ז*ן על המאמנים. רגע לא יפה בשביל אף אחד מהצדדים, אבל בהחלט מעניין.

oranfu, de Middenweg ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

אין מה לרוני לוי ללכת בדרך הרגילה. זה שהמאמנים הקודמים היו שפוטים של כוכב עבר מזדקן לא עזר להם אלא להיפך, פגע בתוצאות ובסוף שופטים לפי תוצאות. בזמנו עטר הבין את גודל הטעות לבנות על קטן אבל מאוחר מדי.

מצב נושא:
הנושא נעול.