מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. קשר שמאלי Member

יש לו 2 שערים ו 2 בישולים.
    בחודש וחצי במכבי חיפה הוא עשה יותר ממה שהוא עשה במשך שנה במכבי תל אביב

2. Butragueño מנהלים

כולם כל הזמן אומרים שהיו לו 0 שערים ו 0 בישולים העונה במכבי. אני אישית זוכר בישול נגד בית"ר.

3. Turgi Guest

שחקן נהדר.

4. amn Member

לא מתגעגעים אליו, זה בסדר.

5. yakov_y YNWA

זה הבישול היחיד שלו בכל התקופה שלו במכבי ת״א כולל העונה שעברה.

6. Raulito Madridista

בדומה למה שכתבתי על עסקת שכטר בבית"ר - לא רואה שום בעייה עם ורמוט, כלומר הוא הגיע במחיר די זול, לתקופה קצרה כשחובת ההוכחה עליו ואם לא ירשים אז ישוחרר. הוא חיזוק טוב שיעזור לקבוצה לסיים במקום הרביעי. זה לא ורמוט של הדאבל אבל הוא גם לא השחקן המת של מכבי ת"א(מה הטעם לדבר על העונה שעברה בה כמעט ולא שיחק בגלל פציעה?). ורמוט להוציא את עונת הדאבל - מעולם לא כבש שערים אבל הוא מבשל. כרגע הוא יותר טוב מאיסמעיל ריאן. אני חושב שחן עזרא הוא פספוס ענק ובקבוצה אחרת הוא יוכל לפרוח ולהצליח יותר ושבתקופה במכבי חיפה הוא היה נק' האור הבולטת ברוב הזמן, אולם רוני לוי לא סופר אותו.

אגב, גליינור פלט הוא החלוץ הכי טוב של מכבי חיפה מאז דאבלישווילי. הוא לא יתרום כלום למשחק השוטף ואני לא אוהב את הסגנון הזה, אבל הוא היחיד שמעמיד מספרים נורמליים בקבוצה הזו והוא פינישר מצוין. הוא צריך שני מצבים כדי לתת גול ולא כמו החלוצים האחרים - תורג'מן\הירש\ווטאבר. הסיומת שלו הרבה יותר טוב מזו של אלירן עטר.

חייב לכתוב שאתמול ההטעייה של בניון מול השער 'כשהקפיץ' את השחקן ששמר עליו והעביר לרגל השנייה - הייתה יוסי בניון קלאסי, לפני עשור זה היה נגמר ברשת, אבל תענוג לראות אותו משחק.

7. Drama2 הסמל מעל הכל

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מצחיק שמופתעים אצלנו למה אנחנו חדירים בהגנה.
    בניון ורמוט ועטר הם שחקנים שהגנה לא בלקסיקון שלהם, משומר אולי עוד מידי פעם נשאר באזור אבל טאלב בכלל משחק קיצוני שמאלי. תסלחו לי שאני לא מתלהב מזה שהוא דפק ספרינט של כל המגרש כדי לסגור את החור שהשאיר באגף. אז פעם אחת אחד הקשרים האחוריים מגבה אותו, פעם אחת זה ואליינטה שמשאיר את האמצע פרוץ כי הוא שובר שמאלה, ואתמול היו שתי התקפות שאפילו בניון היה באזור הזה כי התרנגול החליט להיות בהתקפה. שחקן הגנה טוב הוא אף פעם לא היה אבל אתמול הוא לא היה שחקן הגנה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

??? ????? ????: ??? ??? ?????? ????? ?????

שמעו, אולי כדאי שאותם השחקנים יעברו לשחק לרעננה או משהו כזה. זה פשוט פאטתי ההתנהגות הזאת. אולי כשיקבלו בתחת בפלייאוף העליון הם יבינו למה אוהדים כועסים. רק שאני חושב שהם גם אז לא יבינו.

"עם שריקת הסיום כאשר האוהדים בירוק הריעו לדקל קינן, הבלם סימן להם כי משומר הוא האחראי לניצחון."
    כן בטח. מי שאחראי לניצחון הוא פישלר עם שער עצמי טרגי, לא שחקן שכבר מזמן לא היה צריך להיות בקבוצה. שקינן יעזוב אותנו ביחד עם ה'מגן הימין הכי טוב בארץ'. בחיי, על מי הבלם עובד? לא עליי.

משהו אחר.
    אני נורא שמח שיש לנו את בוקולי במועדון. כבר שנים הוא נחשב כסקאוט מצוין, אחד הטובים שיש. הוא מקבל אפילו הרבה שבחים מאירופה...אני רק מקווה שאתם מבינים שאני לא בדיוק מתכוון למה שאני כותב. עם כל הכבוד לבוקולי הוא לא היה צריך לקבל את התפקיד הזה. שחר מראה עם המנוי הזה שהוא כנראה אוהב להשפיל אנשים כי קשה לי לחשוב שבוקולי באמת יגרום שהבוס הזקן יחתים שחקנים שעליהם הוא ממליץ. לא צריך להיות גאון גדול כדי לדעת שבוקולי סקאוט כדי שאף אחד לא יכול להגיד שמכבי חיפה לא חושבת על הסמלים שלה. אגב, לאן נעלם אלון חרזי? גם הוא היה סקאוט, לא? הייי, אולי זה ג'וב למשומר מתי שיפרוש...

10. oranfu Member

קודם כל בקשר לבן-דוד. מנחם הרבה יותר טוב ממנו. טאווטחה זה בכלל עולם אחר. בן-דוד זה מישהו שלא בוחרים אותו בשכונה. אל תתנו לשנאה שלכם לטאווטחה לבלבל אתכם, ב-דוד מהעלובים שלבשו את המדים שלנו לפחות ב20 שנה האחרונות.

ההטעיה "הקלאסית" של בניון היתה טמטום גדול מצידו. הוא קיבל כדור 10 מטר חופשי מול השער עם הכדור ברגל ימין, עשה הטעייה מיותרת לחלוטין ובעט בדיוק באותו מצב רק ברגל העוד יותר חלשה שלו. אבל איך הוא הטעה את המגן הא...

11. Butragueño מנהלים

Oranfu, אני מקבל את מה שאתה אומר, במשך תקופה ארוכה אני רואה אותך יוצא נגד שי בן דוד בצורה נחרצת, אני מתחיל להרגיש שיש לך קשר (לא טוב) עם הבן אדם.
    בניון עשה את ההטעייה הזו, שאגב עשתה לו את הקריירה, כמה פעמים העונה ובגללה פיספס כ"כ הרבה שערים בטוחים. זה כבר לא בניון הזריז שמשחק עם ההגנה של שוויץ, הוא שוכח שאם הוא מחליט לעבור לשמאל אז לא תצא לו בעיטה טובה יותר מדרדל'ה.

12. oranfu Member

אין לי כלום נגדו והאמת היא שאני מרגיש קצת לא נעים לרשום את זה על שחקן צעיר שהוא בסה"כ ילד, אבל ראיתי אותו משחק הרבה בקבוצות הנוער שלנו ואני המום ששחקן כזה גרוע מצליח לקבל שם דקות. זה שהוא קיבל דקות בבוגרים זה בכלל הזוי בעיניי.

הלוואי שאני (מאוד) טועה לגביו, אבל הוא השחקן הכי גרוע שראיתי ברמת הנוער אצלנו. אני לא יכול לציין תכונה חיובית אחת שיש לו אפילו ברמה בסיסית.

לצורך העניין, אני דווקא התרשמתי לטובה ממנחם כששיחק אצלנו. נראה לי ילד שיש לו פוטנציאל סבבה.

13. Butragueño מנהלים

אני לא יודע כמה סאן מנחם נקרא ילד, בכל זאת בן 23.
    דווקא אני ממש מחבב את המגן הזה, בדקות המעטות שהוא קיבל העונה הוא עשה באמת עבודה טובה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

המגנים של מכבי חיפה איומים ואין בהם שום פוטנציאל. כולם.
    עצוב לראות אותם.

15. oranfu Member

פוטנציאל ברמת ליגה ישראלית, ועוד איך יש. הרמה פה נמוכה באופן שערורייתי. אין לנו היום בליגה מגנים שמדגדגים את המגנים של לפני עשר ועשרים שנה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.