מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

פה הוא צודק. לעוואד אין גוף של שחקן. איך הוא רוצה להתמודד נגד שחקנים בוגרים אחר כך?
    תבדקו באתר ההתאחדות טבלת מלכי השערים בליגה 10 שנים אחורה - תראו שם את טב"ח, דאבור וקהת שזכו בתוארו זהו. יש את גוזלן המוגבל מאוד שלא נראה שיתפתח לחלוץ מוביל. על אחרים מעולם לא שמעתם.
    ואת המסלול של קהת כולם מכירים.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היחיד שמחרטט וגונב דעת זה אתה פה. אם אתה מתעקש. תביא גיבוי לכיוון הנכון. איזה חלוץ נוער בעשור האחרון במכבי חיפה שכבש בצרורות נמצא בכיוון הנכון? היה בכיוון הנכון? אולי תומר חמד וגם אני לא זוכר אותו כובש בצרורות. מי שכוכב בנוער בישראל כמעט בוודאות לא יהיה שחקן בבוגרים. מי שעובד קשה בנוער ולא תמיד הכי בולט, דווקא הוא יש לו את הסיכוי להצליח

3. קשר שמאלי Member

אתה מדבר איתי על שחקן שאתה לא יודע איך הוא נראה
    בחיים לא ראית אותו משחק. לא מתכווח עם חרטטנים כמוך

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/16
  4. alexshw Member

אני כן יודע איך הוא נראה. כבר כתבתי לפני חצי שנה - גאדיר במקרה הטוב.
    אלא אם הוא יעבוד מאוד קשה על השרירים שלו

5. קשר שמאלי Member

הגבתי לעומר

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווק'א אני יודע איך הוא נראה, ראיתי גם היום איך הוא דפק שוט מ35 מטר לחיבורים וגם סימן 3 עם האצבעות אחרי הדחיקה מקרוב. שוב, תביא גיבוי להודעות שלך. אין לך מה להתווכח כי אתה יודע שאני צודק, בסדר, כואב להודות בטעות, זה קורה לכולם, גם לי. תודה שגם אתה טעית זה הכל.

מכבי חיפפה במשך שנים לא יודעת לקדם שחקנים או לעזור להם לעשות את הקפיצה מהנוער לבוגרים, כמה שנים צריך ללכת אחורה בשביל שחקן נוער איכותי לפני נטע לביא? ולא שמכבי חיפה לבד, כמעט כל מועדון בארץ הוא כזה, גם מכבי ת"א, אלטמן? מרגוליס? ריף פרץ? דור פרץ (שעדיין נאחז בינתיים).

7. alexshw Member

קהת ודאבור זה דוגמא הקלאסית. במכבי חיפה זה היה צמד חמד ובן בסט. חמד אפשר להגיד גם פוספס, במזל כאמור נהננו ממנו חצי שנה.
    אני חושב שחוק חריגי הגיל זה חוק חמד. כלומר חוקקו בכוונה חוק כדי לבזבז צעירים.
    אבסורד.

8. Butragueño מנהלים

אתם מדברים על שחקן כדורגל ועל גוף כאילו בליגת העל משחקים גאטוסו, ויירה ואמרסון. בליגת העל שלנו הוא יכול להצליח ולהבקיע שערים בדיוק כמו שדאבור, דמארי, ארבייטמן או יצחקי בזמנו הצליחו, ולא זכור לי שכל אחד מהם שחקן סופי פיזי. עוואד מהיר מאוד ויש לו טכניקת בעיטה טובה מאוד וסיבוב על המקום שמזכיר את של חמד. לא אומר שהוא יהיה הדבר הבא, אבל מגיע לו לפחות לנסות לשחק עונה בבוגרים לפני שהוא מושאל לעפולה או נצרת עלית.

לא כל פעם כששחקן מגיע ל20+ שערים צריכים להתחיל להפעיל את ההיסטוריה ולהגיד שהאחרון שכבש 20+ שערים היה ככה וככה. כל שחקן בפני עצמו, יכול מאוד להיות שעוואד יספק את הניצוץ שגוזלן, וייסמן, הירש ואחרים לא הביאו. יכול מאוד גם להיות שאתבדה והוא יהיה בלוף גדול.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דאבור ודמארי היו לא פראיירים בכלל מבחינה פיזית, יצחקי היה וירטואוז ובמקרה של ארבייטמן זו תעלומה איך הייתה עונה שהצליח להבקיע בה מעל 20 שערים.

צריך פיזיות ברמה סבירה בכדי להצליח כאן, כמו שאין בכדורגל שלנו חבר'ה חזקים כמו שיש באירופה גם אין נמושות ויש שחקנים לא פראיירים בכלל, ומהבחינה הזו אם אני מסתכל על השחקנים בפלייאוף העליון אני בהחלט יכול לראות שיש שיפור בליגת העל. אוגו, אייגיבור, קלאודמיר, צדק, הובאן, קלטינס (חזק מאוד למרות שלא נראה כך), רואדה, קינן, פירס וכו'...חלקם ברמה יותר טובה וחלקם פחות, אבל המימד הפיזי קיים ובגלל זה שחקן שירצה להצליח יצטרך לחזק את עצמו. עומר אצילי זו דוגמה נהדרת לכך .

alexshw אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן. שחר שולח את המשטרה לעצור חבר'ה שזרקו גזרים באימון. אלוהים ישמור, האיש הזה צריך לעבור לגור בצפון קוריאה או מדינה ערבית כלשהי.

11. Butragueño מנהלים

עדיף שישלח משטרה לדגני וטוואטחה שזרקו זין כל העונה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וטוואטחה זרק משענת על אוהדים.
    אז עכשיו הוא בוכה על גזר?

13. Butragueño מנהלים

כתבתי את זה בדיון המחזור, אני אכתוב את זה גם כאן.
    אם המועדון מוותר על מויאל בסוף העונה, הוא מועדון פח שאין לו מושג

yakov_y, EsheD ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

לפי תומר לוי האהודים שהגיעו לכפר גלים קיללו גם את אוראל דגני. מה יש להם נגדו?

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

הפסקתי לקרוא. מתי הוא יעשה שירלי בר דיין ויתנדף מהמסך?

קשר שמאלי ו-DRORIKO אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.