מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

כן הנוער זכה בדאבל גם ב - 2012/13 ו - 2013/14

2. Butragueño מנהלים

שחקני הנוער העונה מאוד מאוד מוכשרים, חבל לי עליהם.
    כנראה שרובם יחזקו את עכו, נצרת עלית, בני יהודה ועפולה בשנים הבאות. מועדון פח.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה אתה מצפה? ששנה הבאה 7 שחקני הרכב של מכבי חיפה, קבוצה עם תקציב של 80 מיליון שקלים וציפיות קבועות למקומות 1-2 - יהיו שחקני נוער?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

4. Butragueño מנהלים

ההחלטות אילו שחקני נוער לקדם ואילו לא הן החלטות שהגיעו מהבית אצל יעקב שחר.
    אם תוציא את לביא, שעלה לבוגרים בגלל גל הפציעות בקישור, כל ההחלטות לקדם צעירים הן ללא קשר ליכולת אלא קשר לשיווק עתידי.
    ריאן, עטאא וטוואטחה היו פרוייקט של שחר למכירה עתידית וכן דרש לעלות אותם לבוגרים בשביל רווח צפוי. עטאא שחקן מוכשר אבל לא טוב יותר מקשר אמצע ממוצע. בנאדו החזיק ממנו מאוד לפני הפציעה הנוראית שלו בעונת הדאבל האחרונה של הנוער ונתן לו גם את סרט הקפטן בנבחרת הנוער, אך זה עדין לא גורם לי לחשוב שהוא הדוגמה לשחקן נוער שעולה וכובש את הבוגרים.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

למה להיות כל כך קיצוני? אני לא רואה שום בעיה ש-2-3 שחקני הנוער הבולטים ביותר יחזקו את הבוגרת, אולי אף יותר אם יש מספיק איכות. תראה את נטע לביא וקלטינס העונה, תענוג. עדיפים בהרבה על מחליפים בשקל כמו אופיר קריאף ולירוי צעירי.

6. Butragueño מנהלים

לא, אבל אני מצפה שב-5 שנים יהיו 2-3 שחקני נוער שיקבלו הזדמנות, ולא שבעונה אחת אבודה שחקן יקבל הזדמנות.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לא יפה לשכוח את נשר. אני מאמין שהחל מהעונה הבאה, עירוני נשר תהיה עבור מכבי חיפה מה שבית"ר ת"א רמלה עבור מכבי ת"א, קבוצת בת לא רשמית.

לא חשוב ו-Butragueño אוהבים את זה.
  8. alexshw Member

אין במכבי חיפה מדיניות לגבי שחקנים צעירים. הנוער מנוצל ליחסי ציבור וססמאות רגעיות במהלך עונות כושלות.
    כאמור מדובר בנושא כבד משקל.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

אני מצפה שיעיפו קיבינימאט את קריאף, משומר, אוברניאק, בניון ופירס ואת הדקות שלהם יתנו לשחקנים מוכשרים מהנוער. אין שום סיבה שאת העומק בסגל לא יתנו שחקנים צעירים מהנוער.

10. alexshw Member

11. DRORIKO Member

נטע ועטאא צריכים להיות באנקרים בהרכב שנה הבא,להוריד אחד מהם או את שניהם יהיה בגדר פשע. גם חבשי בשני משחקים האחרונים נראה טוב ואם ימשיך עם היכולת הזאת צריך לבנות עליו לעונה הבאה.

12. Butragueño מנהלים

גם קינן מציג 3-4 משחקים טובים, זה אומר שצריכים להשאיר אותו גם?

אל תסתנוור ממשחקים של גארבג' טיים. אמנם בגביע הקבוצה שיחקה טובה, אבל בשאר המשחקים עטאא וחבשי שיחקו טוב כחלק משיטת הבונקר שלנו, זה מה שאתה רוצה לראות בעונה הבאה?

מסכים שנטע לביא יכול להיות באנקר, אבל צריך לידו גרזן, ועטאא לא כזה. כן הייתי רוצה לראות יחד איתו שחקן בסגנון פריירה או ג'ון אוגו. חבשי בלם מצוין, אבל אם תתן לו מפתחות בגיל כזה הוא יעשה לך את אותו הקטע שפלאח עשה לך. ובעוד 3 עונות יהיה מושאל להפועל.

13. DRORIKO Member

בשבילך ובשבילי זה גרבג' טיים, בשביל שחקן צעיר כמו חבשי זאת הזדמנות להוכיח שהוא צריך להישאר בעונה הבאה ועוד כשמשדרים לו במועדון שאלה משחקים גורליים על אירופה,ככה שבשבילו זה ממש לא גרבג' טיים.

אני באמת לא מבין מה אתה רוצה, מצד אחד אתה כל הזמן בוכה פה שבמועדון מפחדים לקדם צעירים, אז כשכבר מציעים לקדם שחקן כזה אתה אומר "לא כי סארי פלאח!"

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/16
  14. עידן444 Member

מוגרבי בדרך למכבי חיפה כמחליף לחן עזרא. שניהם יחד הובילו את מכבי נתניה לאחת העונות היפות שלה. מוגרבי שחקן נהדר אבל מי שעוקב אחרי שניהם לאורך כל הדרך יכול להגיד בפירוש שחן חזרא שחקן איכותי יותר שמשום מה הלך לאיבוד במכבי חיפה(כנראה שהקללות שלי ביום שחתם שם עבדו).
    מאחל למוגרבי שלמרות שעזרא בעיני רמה מעליו- שיצליח במכבי חיפה קצת יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

15. yakov_y YNWA

עלתה לי לראש המחשבה הזאת ואני לא ממש בקיא בנושא אז לא לתקוף אותי, זאת יותר שאלה אבל.. אוהדי מכבי חיפה מתלוננים על ״חופש הביטוי״ בקשר לשלטים נגד יעקב שחר אבל אם אני לא טועה אירגון האוהדים שלהם אוסר על דגלי ישראל (מעניין אותי אם זה באמת נכון, על גבול העלוב מי שהחליט על כך) במשחקים שלהם ואני בטוח שמי שינסה להביא דגל ישראל, ייחטפו לו אותו או שזה לא יעבור בשקט פחות או יותר, אז מה ההבדל פה ?

עוד פעם יכול להיות שאני טועה אבל זה מה שאני יודע.

מצב נושא:
הנושא נעול.