מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

נתון שמעניין אותי לדעת: כמה בישולים יש לגילי ורמוט אצלכם במסגרת הליגה ?
    לפי וואן 5, לפי ערוץ הספורט 4, לפי וואלה 3.
    למי יש את התשובה ?

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

4 בישולים

מול מכבי נתניה לדקל קינן
    מול הפועל חיפה לגלינור פלט
    מול בית"ר ירושלים ללודוביק אוברניאק
    מול הפועל רעננה לחן עזרא

yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזרא הראה אתמול בדיוק למה הוא לא מימש חצי מהפוטנציאל שלו,ולמה רוני שם אותו על הספסל רוב העונה.
    נתן משחק אחד טוב,כל השבוע מדבר על אירופה,ואתמול במקום ליצור סוג של המשכיות בגרבג' של העונה הוא שוב נעלם.

הניצחנות האלה בגרבג' עוד יכולים לשכנע שוב את שחר שיש לנו קבוצה טובה והכול היה חוסר מזל.
    אבל אם יש שחקן שכן הפתיע אותי לטובה זה פירס,לקח לו זמן להתאקלם אבל הוא בדיוק מסוג השחקנים שהיה חסרים לנו כל העונה. השילוב שלו עם לביא נותן לנו הרבה מאוד כח ופיזיות במרכז המגרש. סה"כ עושה עובדה טובה ושקטה.
    גם אוברניאק משחק לא רע במשחקים האחרונים,זה בדיוק כמו מיצ'ל של העונה שעברה,שהגיע בלי הכנה ראויה לעונה.

4. Butragueño מנהלים

פירס ואוברניאק הם בדיוק 2 הזרים שצריכים לעזוב את הקבוצה בסוף העונה, גם אם ייתנו עד הסוף משחקים מהסרטים.
    אוברניאק שחקן מעולה, אבל אי אפשר היה לבנות עליו בלי שחקנים שעושים תנועה, פירס גמלוני, טיפש ולא מסוגל לשחרר מסירה מהרגל. הוא סוג של לירוי צעירי רק עם גוף חזק. אפשר למצוא לא מעט גרזנים שגם יודעים לשחק כדורגל, לא קל למצוא ג'ון אוגו אבל אפשר למצוא כאלה עם פוטנציאל.

מענין מה יעשו עם גוזלן והירש בעונה הבאה. האם יפרדו משניהם במכירה או השאלות, והאם משניהם או מאחד מהם.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Butragueño מנהלים

אחרי שטענו ש"ברגע שנבטיח את המקום בפליאוף העליון" נתחיל לתכנן את העונה הבאה, ואז זה עבר ל"נעפיל לגמר הגביע", ואז זה עבר ל"ננצח את בני סכנין" - עדין אין שום תכנון לעונה הבאה, אין שום החלטה מה עושים עם בניון ואין מאמן. כי הרי אם לא נהיה באירופה, אין מה לתכנן, ואפשר להחתים שחקנים סוג ז'.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירס לא שונה בהרבה מקמארה שהגיע בעונה שעברה,ויצב לנו את מרכז המגרש ומשחק ההגנה.
    לא שהוא עילוי,אבל הוא מוסיף לנו קשיחות וכוח במרכז המגרש. דבר שלא היה לנו לפני. אם לא ימצאו שחקן איכותי יותר ממנו לעונה הבאה,עדיף שהוא ישאר מאשר לחזור לבנות של עטא/קריאף.

לגבי אובריאנק אתה צודק,כל אין סביבו שחקנים שיתאימו לשיטת משחק שבה הוא בונה את המשחק. אין טעם להשאיר אותו.

7. Butragueño מנהלים

אני יודע שזה ישמע מאוד מוגזם, אבל לדעתי פירס הוא מהזרים הגרועים ביותר ששיחקו במועדון.
    אם תנסה להתעלם מהמשחק שהתלהבת ממנו, אתה יכול לספור כל כך הרבה איבודי כדור שלו, מסירות שלא מגיעות לשום כתובת, פאניקה, בהלה, חוסר חשיבה טקטית. נכון שהוא בולדוזר, אבל אתה צריך בולדוזר עם טיפת תחכום, זה ההבדל בין מכבי חיפה למכבי נתניה (ויסלחו לי אוהדי נתניה).
    אני ממליץ לך להסתכל על משחקים של פירס במכבי חיפה מאז הגיע, ותגיד לי אם מצאת משחק שלא היו לו מעל 8 איבודי כדור, ומתוכם 5 משמעותיים. ככה גם מספר העבירות שלו שמתבצעות בגלל חוסר יכולת מוטורית ואיטיות.

אתה אומר ובצדק, עדיף לבנות עליו מאשר על שחקנים כמו קריאף. אבל אני אשאל אותך שאלה אחרת - למה אלו 2 האופציות היחידות? למה לא להגיד - לזרוק את כל השחקני שכונה האלה ולהביא שחקני כדורגל?

ולגבי קמארה, לא מסכים. לקמארה היה תחכום במשחק, האמנם הוא כיוון כדורים לרוחב, אבל לפחות ידע לתת את המסירות לכתובת ולא איבד ולא הרחיק כדורים החוצה מפאניקה. מה גם שקמארה היה נמוך עם משחק קרקע טוב.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקלמה, זה לא מקרה שהקבוצה הדרדרה ככה. מה שאתה מתאר גם קורה. זה חלק מהבעיה של שחר. הוא לא מתכנן, הוא חי משבת לשבת. פעם הוא מרגיש טוב, שבוע אחרי זה כבר לא.

9. Raulito Madridista

גם אם חן עזרא היה כובש תשיעייה אתמול ונותן בראש עד סוף העונה זה לא היה משנה דבר. הוא הפך למביא מגבות והיה לא רלוונטי כמעט לאורך כל העונה הזו. הוא יפרח בקבוצה אחרת ואז תוכלו להעריך אותו באמת. ברור שקבלת ההחלטות שלו לא משהו אבל הוא שחקן ליגה טוב, מאוד מסוכן, וגם במשחקים שהוא לא כובש או מבשל הוא מייצר מצבים. הביאו לכאן את הנתונים של ורמוט - הייתי מעוניין לראות אותו ואת חן עזרא משחקים ביחד, אבל זה כבר לא ייקרה כנראה. ורמוט אמנם בישל פה ושם והפגין ניצוצות אבל בגדול הפך לשחקן לא רלוונטי.

לגבי יוסי בניון. אני מאוד סקרן לראות מה יהיה עם בניון. וסקרן מי יהיה השעיר לעזאזל הבא במכבי חיפה כשהוא יעזוב. את הכדורגל היותר טוב שלה העונה שיחקה מכבי חיפה עם בניון על המגרש. המצב הרפואי שלו נוראי אבל המספרים שלו סבירים. כל האש תמיד הופנתה אליו והיתר יצאו נקיים. אלירן עטר למשל, שעושה פרצופים כשהמאמן משבץ אותו בעמדה שהוא פחות אוהב. אם יוסי מוכן להיות שחקן מחליף, ורוני לוי צריך להציב לו את המציאות מול העיניים - מכבי חיפה יכולה להרוויח. זה לא נראה אפשרי שהוא יהיה שלום תקווה מודל 2016, ועדיין. רוצה לומר שהנה מחר בניון מודיע שהוא עוזב - מכבי חיפה תישאר מועדון חולה אפילו יותר. שכחתי שלפני שהוא הגיע חיפה לקחה אליפויות בקצב.

אוברניאק בעייתי כי יש לו כדורגל. ברור שהוא לא עילוי והוא לא כזה גרוע. ואי-אפשר לשחרר את כולם. מצד שני אולי בעמדה שלו עדיף לקדם שחקן צעיר ויותר ורסטילי. האמת שאת אותם הדברים אפשר לומר על חצי סגל ולכן מכבי חיפה בבעייה.

10. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אסכם לך את דעתי בצורה כי ברורה שיכול להיות,פירס זה הרע במיעטו וראיתי את כל המשחקים שלנו מתחילת השנה. ואם נהיה ריאלים ונשכח מהרעיון ששחר יעשה ניקיון ויזרוק חצי סגל,כי אנחנו יודעים שזה לא יקרה,השיקולים אצלנו הם לרוב לא מקצועיים. מקסימום עזרא,גוזלן,הירש ,הזרים ,ואם ירצה השם אייל משומר.
    היה צריך להשאיר את קמארה עוד בשנה שעברה אבל סיפרו לנו סיפורים על פינצטה.
    פירס עדיף על כל האופציות שיש לנו כיום בקישור,ואני מעדיף להישאר איתו מאשר להסתכן בעוד פלופ חדש שימכרו לנו כמו דריניצ'ץ, או להישאר עם עטאא וקריאף הדביל.

בנושא אחר הייתי מאוד מרוצה מהיכולת של חבשי,לדעתי בעונה הבאה הוא צריך לקבל יותר דק' על חשבון דקל.

11. alexshw Member

כל הכותרות שוב בניון, בניון, בניון כאילו הביא כרגע אליפות.
    איכס החזרה שלו לארץ זה אסון. קודם כל הוא מבייש את הקריירה של עצמו, שנית כל זה חוסר תרבות ספורט לכל דבר.
    רק יוסי בניון חשוב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Butragueño מנהלים

בניון הפך להיות אבי נעלבי.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא פשוט מרגיש מעל כולם פה, בגלל הקריירה היפה שהוא עשה. בשום מקום אחר הוא לא היה מרשה לעצמו להתנהג ככה.

14. Drama2 הסמל מעל הכל

יוסי בניון אחד האנשים האהובים בארץ
    הוא פה כדי להישאר (כמו נימני)
    עדיף בשבילך שתשלים עם זה כי אני רואה שזה באמת מעצבן אותך

15. Butragueño מנהלים

סתם שאלה,
    ממתי נימני הוא הסוכן של בניון?

אולי נימני דופק אותו כפעולת נקם על האליפות שקיבל על הראש מהרגליים של יוסי*/aaa031

מצב נושא:
הנושא נעול.