מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

גם הביא לווטפורד את אלון חזן

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/16
  2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי השמועות מדובר בכלל בנוכל ששיחק פעם בנערים של הפועל ת"א כדורעף ;)

הייתי אומר שזה טוב לחיפה כי בד"כ אנשים מחו"ל לא מעורבבים עם הביצה כאן ולכן חיפה לא תקנה שחקנים לפי הסוכנים שלהם, מצד שני הסוכנים הישראלים מעורים מאוד באירופה ואין לדעת מי הבן אדם, אז רק הזמן יגיד לנו מי הטיפוס. כרגע, אני חושב שאם הייתי אוהד חיפה, הייתי אופטימי.

3. Butragueño מנהלים

אחרי דן אדלר ואדם לוין אין לך שום זכות לצחוק על בעלים של קבוצות אחרות ;)

בכל מקרה, נראה שבסופו של דבר ההחלטה הסופית היא של רוני לוי, וכנראה שהנורבגי יעסוק בעניין השחקנים שיגיעו, יכין כמה טפסים ואקסלים. מקווה שלא ינוונו אותו.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עם הסיפורים שיש על סאגת אדלר ולוין, לא בטוח שהם היו נוכלים בכלל. בכל מקרה, ליצנים בצהוב שחור לא חסר.

במועדון נורמלי רוני לוי מגיש לנורווגי רשימת שחקנים/עמדות שצריך בהן חיזוק, והנורבגי עושה מה שצריך.

5. Civil Anti Madridista

6. oranfu Member

אין סיכוי שזה מה שהוא יהיה. אולי הוא חלק מהצוות ולא מעל הצוות, אבל זה לא רס"ר.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת ובתמים לא מגיב על החדשות של קרלסון, לטוב או לרע. אני רוצה רק להגיב על דברים מקצועיים היות ששחר הפך את הקבוצה שלו בשנים האחרונות לשוק. הקבוצה איבדה כיוון ואני כרגע לא יודע איך לקנות את החדשות האלו. אנחנו נראה לדעתי רק בעתיד האם קרלסון יצליח במועדון רקוב עם בעלים לא רציניים כמו מכבי חיפה.

בקטע של הרס"ר אני הולך עם אורנפו. אני לא יודע כמה סמכויות קרלסון באמת מקווה כי כלפי חוץ אפשר לספר שהוא אחראי על הכל, אבל בתכ'לס אני גם לא מאמין שהאיש ישמש כרס"ר או קישוט. מבחינת רקורד האיש כן עבד בכמה קבוצות רציניות. רק הזמן יגיד לנו אם העסקה הזאת תביא הצלחה למכבי חיפה.

8. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

האמת שלא, לפי מה שקראתי הוא היה סקאוט בלברקוזן בתחילת שנות האלפיים, לפני שהפכתי לאוהד ״רציני״ של לברקוזן :)
    אגב, הוא כתב כמה כתבות לגרדיאן - Tor-Kristian Karlsen | The Guardian

9. alexshw Member

מאז עזב את מונאקו ב 2013 הוא עבד בתור אורי קופר

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לתפקיד המנהל המקצועי במונקו, אין מה להתלהב משאר התפקידים שלו. עצם היותו זה שקיבל תפקיד במונאקו של מנהל מקצועי זה וואו גדול, אבל לכו תדעו כמה זה קשור לעובדה שהיה סקאוט ראשי בזניט.
    אצלנו כששומעים סקאוט, זה נשמע מפוצץ כי בארץ יש בד"כ סקאוט אחד לקבוצה. בחו"ל להיות סקאוט זה להיות אחד מ-10 בערך. כל מועדון אירופאי מחזיק במינימום 5 סקאוטרים, אין פה איזה משהו יוצא דופן.

אם הוא יצליח או לא - השאלה עד כמה רוני לוי ויענקלה שחר יסכימו שהוא ייקח סמכויות ויחליט, אם הם יתנו לו, אז חיפה יכולה להתמודד על האליפות. אם לא? העונה תסתיים באוקטובר ואו רוני או הוא יילכו הביתה.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם כמוך עוד לא יודע איך לאכול את המינוי.
    כלפי חוץ זה נשמע ששחר סוף סוף הפנים , אבל מצד שני לאיש יש היסטוריה של ניסיונות הפרחה כמו סאלה הנה הבאתי לא עבד, אני מבין יותר טוב מכולם.
    כולי תקווה שהוא באמת יעשה סדר אצלנו , וברוך השם עבודה לא חסר. שיהיה בהצלחה !

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות גם צד שלישי - ששחר מינה אותו למקרה שיהיה כישלון ואז האוהדים ימחו והוא יגיד, מה אתם רוצים ממני? דרשתם מנהל מקצועי? קיבלתם. אני לא מתערב מקצועית. בואו אליו ואל רוני לוי בטענות. כאילו להסית את האש ממנו. יש מצב. חברים צריך לזכור, זה שהבן אדם גם היה סקאוט, זה לא מבטיח שהוא יביא תותחים זרים למכבי חיפה. קשה מאוד להביא זרים איכותיים לישראל, מכבי ת"א היא ההוכחה, שגם ההצלחות שלה בגזרת הזרים זה פריצה שהגיע לפה בגיל 31 ונתן שנתיים וחצי אדירות, וקרלוס גארסיה שנתן שנתיים מצוינות. אפשר לספור עוד 10 זרים בתקופת קרוייף שהיו כישלון (האריס וסה הם נחשבים קצת פרווה/אכזבה אבל צריך לתת להם את ההזדמנות לשחק עונה שלמה בשביל לחוות חוות דעת אמיתית על היכולת). וכאלה שהשיא עוד לפניהם - מי שרוצה להביא כאלה, צריך לשלם, ובלי צ'מפיונס שמכניס הרבה כסף, ראיקוביץ' לא היה מגיע למכבי, מישהו רואה את שחר מוציא סכום כזה? אני לא. בשביל הרבה מאוד שחקנים, והגיוני שהרבה מאוד אנשים מהעולם הזה - ישראל זה חול, מדבר, גמלים ומלחמה, וגם כשמגיעים לפה, רואים את הרמה בליגת העל, ומתבאסים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שעומר צודק. בסוף היום ההבדל הכי משמעותי בין מכבי לשאר הקבוצות הוא בעיקר בגלל שחקן אחד ששמו ערן זהבי. מה שכן, ב"ש מוכיחה העונה שיש לה סגל מאוזן עם זרים וישראלים טובים. אז אולי הדוגמא הכי טובה היא דווקא ב"ש ולא מכבי ת"א?

אנחנו נראה בחודשים הקרובים מה ההשפעה של קרלסון. בסופו של דבר אני מקווה שההחתמה היא לטובה. בוא נראה איזה זרים יגיעו ואיזה ישראלים שחר יחתים. הפער בין מכבי ת"א/ב"ש למכבי חיפה הוא לא פער כמו פ.ס.ז' לשאר הליגה הצרפתית. הכי חשוב עכשיו למכבי חיפה לצמצם את הפער משתי המובילות. אם בזה נצליח אז אני כבר אהיה מבסוט.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע שי, לאורך שנים למכבי היו את השחקנים מהטובים בליגה, והיא היתה נחשבת קבוצה מספר 2 או 1 מבחינת חומר שחקנים ומה זה עזר לה? היתה כמו מכבי חיפה. אפשר להגיד שבשנתיים האחרונות זה באמת זהבי+10 כשראיקוביץ' זה היחידי שמבחינה הגנתית התחיל לתפקד ככל שהעונה התקדמה. אבל בעונת האליפות הראשונה היו למכבי המון כלים כשבלטו מעל כולם אלירן עטר וראדה פריצה, וזהבי היה שלישי בחשיבותו. בעונה אחרי זה עם סוזה, זהבי היה יחד עם פריצה מעל כולם. בשנתיים שאחרי זה זהבי וזהו. אבל מה שבאתי להגיד בכל מקרה זה העובדה שגם אם יש לך את השחקנים הכי טובים זה לא ערובה כלום - המועדון, אופי הניהול שלו היה כמו של שוק, של אוהדים מנהלים וקובעים - אי אפשר להגיד שאופי הניהול והמידור והמקצוענות לא עשו פה שינוי גדול במכבי. הם עשו, ובעיניי אם לא הם, מכבי לא היתה מצליחה בשום עונה.

15. amn Member

הבשורות הפחות טובות לפי כתבת פרופיל של מיכאל יוכין מוואלה - פיני זהבי מעורב גם בהגעה שלו...

מצב נושא:
הנושא נעול.