מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

בסדר גמור. מקווה שכך יעשה במידה ולא יתנו לו כלים לעבוד ולדעתי לא יתנו לו.

2. Butragueño מנהלים

אלכס אתה ממחזר את עצמך.

נכון, שחר איבד את זה. חסר מוטיבציה וצריך ללכת.. אבל אפשר להתקדם ולדבר על השחקנים המביכים שיש להם חלק אינטגרלי במה שהלך היום?

3. alexshw Member

מה יש לדבר הכל תוצאה של הניהול. אפילו צהובים הם לא מסוגלים לסדר כמו בני אדם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. VAR Member

כן. להעיף. הלאה מה הנושא הבא שתרצה לדבר עליו?

5. Butragueño מנהלים

אבל להקדיש את כל הדיון בתסכול על שחר ולהאשים רק אותו מוריד את האשמה של השחקנים ומוציא אותם מקצועניים. הם אשפה גדולה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

שוב אני מתעסק בשורש הבעיה. רוב השחקנים לא קשורים בכלל לרמות בהם מכבי חיפה צריכה לשחק, חלקם כן אבל הם הולכים לאיבוד בריקבון.
    שחר הוא יותר גרוע מלוני עכשיו.
    לוני לפחות היה אוהד את קבוצתו פשוט הוא היה אחבל. את מי שחר אוהד כולם יודעים.
    אני רוצה בעלים שלפחות יאהד את קבוצתו גם. כמובן גם ינהל אותו ברצינות אבל שירצה באופן בסיסי בטובתה.

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. Butragueño מנהלים

אני לא מראיין אותך ובאמת שלא אכפת לי שתדבר על כל דבר אחר. אבל לדבר בלי הפסקה ולאכול את הראש על שחר מוציאה אותך כמו טוקבקיסט.

8. VAR Member

אנחנו נדבר בלי הפסקה ונאכל את הראש על שחר כי אנחנו חושבים שהוא הסיבה שמכבי חיפה הגיעה לתחתית הבור שהיא נמצאת בו היום.

הייתי מעדיף שלא יישאר ממכבי חיפה הזו שום זכר, מהבעלים דרך מאמני הכושר, דרך אחרון השחקנים ועד למנהל עמוד הפייסבוק של הקבוצה. אבל לזה תהיה רק משמעות סמלית של מועדון שמכבד את עצמו. השינוי האמיתי יתחיל (אולי) ביום ששחר יהיה חלק מההיסטוריה של מכבי חיפה.

אה, וניוז פלאש: אני טוקבקיסט. בדיוק כמו כולנו כאן.

EsheD, Civil, de Middenweg ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. Butragueño מנהלים

כל מה שאתה אומר סבבה והגיוני, אבל בשביל זה אתה צריך קצת יותר מהודעות בפורום, אלא להיות פרקטיים. אז אתה מציף את הדיון ב"שחר", "שחר" ושוב , "שחר" - אבל בתכל'ס, מה אתה מציע? חוץ מלהעיף אותו - תנסה לפתח את זה. הכי קל להצביע על האשם, הקושי זה לשנות. אז חלק אמרו - אל תבואו למשחק גביע המדינה, החרמת מנויים וכו'.

10. alexshw Member

נו אז אתה בעצמך ענית למה עושים.

VAR אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

שוב מדובר רק ב-3 מהם:קינן,משומר ופירס. למעשה משומר היה רק במחצית הראשונה כשהקבוצה ספגה רק שער אחד. שאר השחקנים כן התאמצו כי הם היו צריכים להוכיח שהם ראוים להיות פה בעונה הבאה. גוזלן הוכיח שוב שהוא לא לרמות של מכבי חיפה. מויאל שכולם היללו פה משום מה עשה במכנסיים מול הקישור האימתני של מכבי, קריאף פח מהרגע הראשון שנחת כאן,המשחק הזה הוא לא יוצא דופן. על טוואטחה כבר כתבתי. ורמוט עם כל החיבה שלי אליו מראה מאז שהגיע יותר מדי אפס אנד דאונס,עם דגש על דאונס. אוהד לויטה לא אשם בתבוסה היום, אפשר להגיד שהוא היה יכול לצאת יותר טוב בשער של גרסיה,אבל מה זה משנה בעצם.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  12. VAR Member

אתה מכיר משהו אחר שאנחנו כאוהדים יכולים לעשות, בהנחה שלרצוח אותו זו לא אופציה?

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@יענקלך שחרר
    שלטים בגודל רציני, לא לבוא למשחקים, לעזוב את בלומפילד ולהשאיר את היציע ריק כדי שהשחקנים יראו שלנו יש יותר כבוד מהם. לא לאונן בפומבי כשקטן ובניון חושבים שהם מעל לקבוצה. הקהל פשוט משתף פעולה עם חורבן הקבוצה. בחיים לא ראיתי קבוצת צמרת עם תקציב רציני שאוהדיה ככה מקבלים מדי שנה זיון בתחת של קבוצה שנואה. ברצינות, מכבי זהבי ת"א כבר משפילה אותנו מספר שנים ברצף. איפה הכבוד של האוהדים? למה אי אפשר היה לעזוב את בלומפילד דקות לפני הסוף? אוקיי אז אולי שירותי הביטחון מנעו את זה בגלל למנוע בעיות עם אוהדי מכבי, אבל אפשר היה למשל לפנות את הגב למגרש. באמת קיבלנו היום מעין אונס קבוצתי וכולם קיבלו את זה בהבנה. בחיי חבר'ה זה לא רציני. מילא אם זה קורה פעם אחד, אבל זה לא המצב.

המועדון רקוב מלמעלה עד למטה.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  14. VAR Member

לא צריך שום שלטים ושום דבר, פשוט לא לבוא ולהשאיר את האצטדיון ריק מקהל. שלטים יעקב שחר אפילו לא יטרח לקרוא כל עוד הוא עושה מזה כסף.

בדיעבד היום שבו שחר אמר שהוא בז לאוהדים שלא באים ובמקום שזה יגרור מחאה כבר אז זה עבר בשקט ועם ראשים מורכנים של האוהדים - זה היום שבו הוא הבין שאנחנו בכיס שלו. שם הייתה הטעות הנוראה ביותר שאוהדי מכבי חיפה עשו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלטים לא יגרשו את שחר, אבל כן מראים לקהל הרחב שהזקן הסנילי הורס את המועדון. שהעיתונאים שמוצצים לשחר יראו שיש אוהדים גאים שלא מקבלים שקבוצה עם תקציב השני בגודלו בליגה כבר שנים לא פקטור בצמרת. כמו תמיד אנחנו מקבלים עכשיו את הידיעות הבאות:
    שחר לשחקנים: החזירו את הכבוד. זו לא חיפה

שחר עוד לא מבין שהוא עושה צחוק מעצמו? שאף אחד לא שם פס עליו?
    שיעשה לי טובה ושיפסיק עם ההצגות האלו כי באמת זה כבר מעורר רחמים. "החזירו את הכבוד, זו לא חיפה."
    כן, כן. ואני אומר לזקן: החזר אתה את הכבוד ולך הביתה. זו בדיוק החיפה שכבר שנים מקבלת בתחת מזהבי והחברים שלו. זו בדיוק החיפה עם משומר וקינן שלא מסוגלים לעשות הגנה. זו בדיוק החיפה עם הקישור המסכן והחלש. זו בדיוק החיפה ללא התקפה.

משחקן כמו גוזלן אי אפשר לדרוש שהוא ירים את הקבוצה לגבהים חדשות. אני כן דורש שמשומר עף קיבינימט. שקינן יעזוב אותנו בשקט. שקריאף לא יחתום על הארכת חוזה. שזרים חלשים כמו פירס בכלל לא מגיעים לקבוצה.

שחר ורוני לוי הם הראשונים שצריכים להחזיר את הכבוד. כנ"ל בניון שכמו מטומטם רב עם אוהדים. (וכל הכבוד לאנשי מכבי ת"א שלא יכולים להרחיק ערסים מהשחקנים שלנו). באמת, אני רוצה לראות את שחר מה יקרה אם שוב נפסיד ביום ג'. אני רוצה לראות אותו משאיר את רוני לוי כמאמן.

מכבי חיפה בראשות שחר, רוני לוי ויוסי בניון פשטה את הרגל!

EsheD אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.