מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

בניון מנוול אפס, מצפה ממנו רק לדברים רעים. אין מה לתת לו שום הנחה, ההתנהלות שלו מאז שהגיע היתה רעה אבל השבוע האחרון... מקווה שלא יהיה אפילו טיפש אחד שלא מקלל את האפס הזה כשהוא יגיע למשחקים נגדינו.

ביזיון שייבשנו ככה את עזרא ולא הצענו לו חוזה וניתן לו להגיע למכבי ת"א. אחד משני הגיים צ'יינג'רים היחידים שיש לנו (וגם מהשני לוי ישמח להיפטר).

בן-בסט? חח, המועדון הזה הוא כבר מעבר לבדיחה, הרבה מעבר. הוא ואבוחצירא יהוו חוליית חוד קטלנית.

DRORIKO ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. amn Member

דווקא בן-בסט עשוי להיות הצלחה במועדון הבא שלו. במכבי זה כבר לא יקרה.

3. oranfu Member

אף פעם לא היה שחקן גדול והוא כבר עייף ולחלוטין לא בכושר במשך שנים. מה גם שיבוא במשכורת גבוהה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה הדבר הכי משמעותי, עניין המשכורת. אם בן בסט ירצה להצטרף במחיר צנוע אז יאללה, אבל כנראה שהוא יבקש סכומים שלא מגיעים לו. במצב שלו היום בן בסט לא יותר טוב מתורג'מן, גוזלן והירש. רק אידיוט יצרף אותו עכשיו למכבי חיפה, אבל משום מה יש לי הרגשה שיש במועדון בן אדם שכזה ששמו יעקב שחר.

EsheD ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

גם רוני לוי אידיוט. הוא לא רצה אותו כשעלה מהנוער, אבל ירצה אותו עכשיו כשהוא כמעט סוס מת.

DRORIKO ו-alexshw אוהבים את זה.
  6. alexshw Member

רוני לוי ויתר על בן בסט וחמד עבור אושרי גיטא.

Civil, DRORIKO ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. קשר שמאלי Member

8. amn Member

חלוץ בן 32 ששיאו מאחוריו (ועם זאת, במידה ויצליח להראות את יכולתו פה בארץ, הוא עדיין יהיה מהחלוצים הטובים בליגה).

לא רואה איך חיפה (או כל קבוצה אחרת בארץ) מתקרבת למשכורות שמשלמים במקסיקו.

9. Butragueño מנהלים

נראה לי שאחרי פריצה קשה לקטול חלוצים בגילאים כאלה. פה בארץ גם גריאטרים מתעלים על הליגה. אני אישית לא מכיר אותו. אני מנחש שהוא לא בשיא המהירות, מעניין איך ישתלב עם פלט, במידה ואכן יגיע.

10. DRORIKO Member

פריצה הגיע למכבי בתור מלך השערים של רוזנבורג, לא בדיוק גריאטרי

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/16
  11. Butragueño מנהלים

גריאטרי מבחינת הגיל. מצטער אם לא הייתי ברור.

12. DRORIKO Member

הגיל לא רלבנטי, השאלה היא מה כושרו הנוכחי של אותו שחקן. לאנשים יש נטיה לזלזל בליגה שלנו, זה לא כזה פשוט להצליח בה, תשאל את אורלנדו סה

13. Butragueño מנהלים

אמרת בעצמך, פריצה הגיע כמלך השערים של רוזנבורג ובכושר טוב. אני לא חושב שאורלנסו סה היה מלך השערים של רדינג (כבש 5 בלבד), ככה שגם זה לא רלבנטי.

14. DRORIKO Member

לא,מה שאתה כתבת זה לא רלבנטי, כתבת בזלזול ש״פה בארץ גם גריאטריים מתעלים על הליגה״. כאילו שהליגה שלנו היא ליגה פח שכל סוס מת מאירופה יכול להצליח כאן. זה לא עובד ככה.

15. Butragueño מנהלים

אני מרגיש שאנחנו בתוך לולאה שלא נגמרת. כבר הוספתי ואמרתי שהתכוונתי לגיל. ואז העלת את אורלנדו סה, שהוא בכלל בן 28 שהגיע בכושר פחות טוב משל פריצה. לא כתבתי בזלזול, אלא סטטיסטית בשנים האחרונות - סליחי, הובאן, פאס, ארזו (עונה קודמת) אלו לא שחקנים צעירים והם הראשונים שעלו לי לראש, שהיו בולטים בליגה. ברור שלא כל סוס מת מצליח פה, תפריד בין העיקר לטפל. אבל כן הוכח ששחקנים בני 30-35 לא מתקשים פה, ולא רק זרים, גם ישראלים (ראדי, חסארמה, באדיר, בנאדו, בוקולי, ברדה). הליגה שלנו הפכה להיות בסגנון הליגה לכדוריד - לא מעט שחקנים זרים מצויינים ששחקו באירופה ועברו פציעה קשה מעוניינים להגיע לליגת העל שלנו לכדוריד כדי להתאושש ולהשתקם (ראה ערך בויאן בוטוליה). עם סכום כסף מתאים, הם גם ישארו. חלקם גם מתאהבים בארץ שלנו (גארסיה, פריצה). ונראה לי שפה נסיים עם העניין, כי הוא יצא מהקשרו.

מצב נושא:
הנושא נעול.