מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא היה מחפף באימונים גם אז. עטפו אותו בכפפות משי, אבל זה לא שהוא הפסיק להיות בעייתי ברמה כסו או אחרת.

2. alexshw Member

טענתי מקודם הוא חובבן גדול יחד עם זאת שווה לעטוף אותו בכפפות של משי כפי שהוכח בעבר. בשביל זה צריך לערוך שינויים נדרשים בקישור שידע לעשות גם יותר הגנה.
    עטר שחקן מלהיב ויש מעט כאלה בכדורגל שלנו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

שחקנים שהתאמנו תחתיו אמרו שהאימונים היו ברמה גבוהה מאוד.
    על זה אין ויכוח. אבל זה לא סותר את העניין שכדורגל בכלל ומאמן בפרט זאת לא דמות שרובוט יכול לעשות, יש כאן גם דברים מעבר.
    מאמן שמצליח לריב כמעט בכל קבוצה עם לפחות 4-5 אנשים הוא בעייתי, זה לא משנה את העובדה שהוא יכול להיות איש מקצוע טוב.

גם אצלי בעבודה החדשה כשהתחלתי את החפיפה אמרו לי אנשים "זה בן אדם מבריק אבל קח בחשבון שהיחסי אנוש שלו נוראיים והוא בקלות יכול לפגוע במשהו בלי לשים לב אבל אל תתרגש ממנו". אז מה שעובד במקום שרק צריך איש שיידע לזהות טעות בייצור (מהנדס) לא יכול לעבוד בתור מאמן כדורגל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. סמואל אטו Member

לא כולם מסתדרים עם כולם, ויכול להיות שיש לרוני לוי יחסי אנוש בעייתיים, אבל על סמך מה אומרים את זה?
    זה לא מעלה נורה אדומה שהטענה הזו עולה אצל חפיפנקים או ילדים בני 18?
    חסר מאמנים בעולם שלא הסתדרו עם כל הסגל? הייתי נותן דוגמאות, אבל פעם שעבר שעשיתי את זה תקפו אותי מכל הכיוונים.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דווקא שחקנים מלהיבים לא חסר. מה שחסר זה שחקנים באמת איכותיים ויציבים.

6. alexshw Member

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13427807_1542997599341626_8241143575392252566_n.Xxx?oh=544f4f467fe6216be16ea6c60b421bac&oe=57CFF46F

oranfu, EO11 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מה זה על סמך מה אני אומר את זה?
    רשמתי לך, על סמך זה שבכל קבוצה כמעט יש על זה תלונות. על זה שגם שחקנים גדולים לא נערים בני 18 כמו קייסי, בנאדו, חרזי, כאלה שחזרו אחר כך לעבוד במועדון, אמרו בדיוק אותו הדבר.
    ואם כל כך הרבה שחקנים אומרים את זה, אם הבעלים אומר את זה, כנראה שלא כולם אומרים סתם.
    שוב, אני לא מבין מה אתה מנסה להראות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw
    אני כבר לא יכול לחכות לרגע שהאפס יגיע לסמי עופר. ההערכה שלי, הבחור יהיה פצוע...אם יהיה בריא וישחק אני מצפה לאווירה קשה, מצדי נקבל רדיוס. מה שבניון עשה לאוהדי מכבי חיפה פשוט דבר שלא יעשה. (אני מדבר בעיקר על צורת העזיבה) הוא אכן לא יותר מסמרטוט רצפה.

9. Butragueño מנהלים

גם "פציעה" לא תחסוך מהסחטן לקבל את מה שמגיע לו בסמי עופר. סה"כ הוא צריך להבין שלכל ההחלטות שלו יש השלכות.
    אני רוצה לעשות קאט ולשנות נושא, כי מיציתי את העניין שלו.

משום מה בני סכנין קיבלה רעיון שג'באר כנראה ישוחרר והם מחכים להתפתחויות בנוגע אליו, לגבי קליטתו. גם בהגעת קשר אחורי זר, אני לא רואה אותו עוזב. חוגי ימשיך את עונות ההשאלה שלו ויעבור להפועל רעננה.

אוהדי מכבי חיפה איימו למחות אם עטר ישוחרר
    לא יצא לי לעקוב היום אחרי ארגון הקופים, אבל מעניין איך זה יתפתח, וכמה היו"ר שכל כך אכפת לו מהאוהדים יגיב לזה.

10. סמואל אטו Member

אני מנסה להראות שהטענה על יחסי אנוש בעייתיים זה לא כמו שעושים ממנה.

11. Civil Anti Madridista

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  13. Butragueño מנהלים

בדר"כ אלבז לא מוכר ספינים (בניגוד לקולגה שלו - צנצי), אבל ברגע שראיתי שגם אייבינדר מוזכר, אפשר לרדת מהעניין. אייבינדר כבר מימש את האופציה אצל טביב, לא?
    זה בדיוק אותו ספין ש-One מנסים למכור. יש דיבורים באוויר, זה רחוק מלהיות סגור. יכול להיות שעטר ימכר, אבל לא נראה לי שבטרייד על אזולאי ובן הרוש.

14. oranfu Member

אני פשוט לא מבין מה בעייתי בטענה שלרוני לוי יש יחסי אנוש לא טובים (אנדרסטייטמנט)? יש לא מעט אנשים שעבדו איתו שטוענים את זה (שחקנים צעירים, שחקנים ותיקים, שחר בעצמו רק לפני שבוע).

עטר, אם מנהלים אותו כמו שצריך, הוא שובר שוויון בליגה שלנו. כמה שחקנים שוברי שוויון יש לנו בסגל? אחד. איך לעזאזל יש לנו אוהדים שרוצים להיפטר ממנו אלוהים יודע.

כל מה שקרה בחדר ההלבשה של מכבי חיפה בשנים האחרונות יצא החוצה. מה שמענו על עטר? כלום. גם אם הוא בעייתי, יש לו יותר כדורגל ברגליים מכל שאר הסגל שלנו ביחד. אסור לוותר על זה.

de Middenweg ו-Drama2 אוהבים את זה.
  15. Butragueño מנהלים

החלק האמצעי של ההודעה שלך נכונה עד לפני 3 שנים. עטר איבד המון(!) מהמהירות שלו, ומהטכניות שלו. בעיטות פשוטות של side to center כבר לא קרובות למסגרות. מה שכן, הוא משקיע יותר בהגנה. הוא לא שובר שוויון, אבל הוא כן שיחק מצוין לעומת הסגל שלנו.
    אני כן אדגיש שדווקא בשנתיים האחרונות הוא לא התקרב למיקרופונים ולא דבר עם עיתונאים ולא חיפש מסיבות, מקצוען נטו. זה שהוא דם רע לחדר הלבשה? לא מסכים. בחור מאוד אמוציונלי, וכשהוא צודק בחדר ההלבשה "אף אחד לא גבר" או "איך הפסדנו ככה?!" לא הופך אותו לפושע, בסך הכל מעיר את החבר'ה, ואם ריאן בוחר להיעלב זה כבר בעיה שלו.

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.