מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להיות חכם גדול כדי להבין שאנחנו מחכים לפיצוץ הבא. ההתנהגות והיהירות של בניון והניהול הגרוע של שחר גורמים לנו נזק רציני. אנחנו נראה בחודשים הקרובים לאן פני הקבוצה, אבל אני מעריך שבינואר שוב כולנו נלך לים. אם הבלאגן לא היה קורה בקבוצה שאני אוהב הייתי בכליון עיניים מחכה לפיצוץ הבא כדי לראות איך הקבוצה ממשיכה להתרסק. הייתי נהנה מכל רגע כדי לראות איך אנשים הורסים בעצמם קבוצה שלמה. לצערי אני אוהד מכבי חיפה...

2. Raulito Madridista

בניון אולי עלה לראיון במטרה 'לתקן את הנזקים' אבל בפועל רק החמיר את המצב לדעתי, גם אם 'תוכן השיחה' לא באמת נחשף - כולנו יודעים במה מדובר והוא אפילו לא ניסה לטשטש את זה שהוא ורוני לוי לא משדרים על אותו גל. די עצוב לראות שבניון הפך לנטל על מכבי חיפה והוא לא יודע להתראיין. ואם רוני לוי באמת מייעד לו תפקיד חשוב בליגה ולכן הוא משלב אותו בתבונה פה ושם בגביע הטוטו כדי להפחית עומס ולא לחזור על הטעויות משנה שעברה אז מה רע מבחינתו האישי? כמובן שמבחינת מכבי חיפה זה רע מאוד כי יוסי לא באמת 'יכול לשחק אפילו 120 דקות!' והוא לא צריך להיות שחקן משמעותי. חבל שהוא לא מבין את מקומו. צ'אבי הגדול יכל לשבת על הספסל והיה כמו ראשון החיילים כשנקרא לדגל, גם סטיבן ג'רארד הפך לשחקן רוטצייה בליברפול ורק יוסי שעוד חיי ב-2002 לא מבין שדברים השתנו. לא שהנבחרת שלנו שוס גדול אבל כשהוא מדבר על נבחרת זה נשמע מגוחך..

לגבי הראיון של אלירן עטר: הוא השחקן הכי חשוב במכבי חיפה העונה, היחיד שיש לו גם קסם ברגליים וגם הכי הרבה תכליתיות מול השער. אפשר להסיק שהוא עדיין די מאוכזב ממכבי ת"א. מצד שני, אני הוא מנסה 'לייפות את המציאות' בכל מה שקשור להרפתקאה שלו בחו"ל, לא הייתי 'מתהדר' באיחור ההוא כשהקבוצה כבר יצאה למשחק. ושחקן שכל פעם אומר שהוא מתבגר, למשל טוטו תמוז - זה מוכיח שהוא לא באמת התבגר. אגב, כמה סנגורים יש לאיתי שכטר. ממש נותן בראש באימונים. הוא ועטר הגיעו במצב די דומה, אפילו עטר היה חסר יותר דקות משחק. עטר פרח מהרגע הראשון יחסית גם אם היו פציעות פה ושם ושכטר ממש לא.

3. DRORIKO Member

רסקפט לדורון בן דור שליום אחד התחפש לעיתונאי. אולי זה מעיד על זה שגם לשחר נשבר מבניון

4. alexshw Member

כרגיל לפני פתיחת עונה כל הקבוצה בראיונות לתקשורת.

5. קשר שמאלי Member

תומר לוי

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/15
  6. alexshw Member

אם מצרפים את אסולין וקריאף שיפזרו את מחלקת הנוער

7. DRORIKO Member

"עשויים" היא המילה הראשונה שמלמדים אותך בקורס לתקשורת.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו מוכן לעזור לי להבין את המלים האלה?
    * 20 שחקנים = סגל קטן מדי
    * 3 שחקנים יצורפו
    * 2-3 שחקנים ישוחררו אז

סיכום: הסגל ישאר קטן מדי...איפה ההגיון פה?

Nigel de Jong ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

@de Middenweg לא יפה לצחוק על יכולות מתמטיות של בן אדם בן 74

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע דרור, חשבתי שאולי אני לא טובה במתמטיקה. אני יודע שאני לא בדיוק אהבתי את המקצוע הזה בבית ספר. עשינו דיל, אני לא אצחק יותר על שחר :p

11. DRORIKO Member

"אני לא טובה"? אני מקווה שעל הזהות המינית שלך אתה יותר סגור מאשר על היכולת המתמטית :p

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עברית שפה קשה...:lol:
    אגב קראתי עכשיו שאידריסו חתם באורדינגן מהליגה הגרמנית החמישית (זכור לי שהמועדון הזה עוד היה בליגה הבכירה. זמנים עברו...) והחלוץ שיבח את 'סמי עופר'. נו, לפחות האיצטדיון הוא זכר לטובה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/15
  13. oranfu Member

כרגע אי אפשר לשחרר שחקנים כי הסגל יהיה קצר מדי אם נהיה פחות 2-3 שחקנים.

יש הרבה מקום לביקורת, לא צריך להיתפס על ניסוח לא ברור.

קריאף... מה לעזאזל מתעקשים עליו מה??? על דסה, אזולאי וריקן לא הסכמנו לשים שקל, על קריאף נשים מיליונים.

אסולין טיפה פחות מפריע לי. אני האמת חושב שהוא הימור מעניין, בכל מקרה במצבנו יש צורך בהול בקשר התקפי.

14. alexshw Member

מה מעניין באסולין? אם הוא לא היה יוצא לברצלונה, הוא היה כבר משחק בליגה לאומית בארץ. אין בו כלום ושום דבר והוא גם לא בכושר בטח ופציע.

15. Civil Anti Madridista

לא הייתי ממהר לקבור אותו כ"כ מהר. גם רועי קהת התגלגל ליבנה וכמעט התפספס עד שאיזי החליט לקחת אותו.
    הרמה בארץ פח, ואם אסולין יראה 50% מהפוטנציאל שדיברו עליו בזמן שהותו בספרד זה כבר יהיה דרגה מעל הליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.