מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

מחזיר אותך לתחילת העונה האחרונה.

2. סמואל אטו Member

זה לא סיטואציה דומה בכלל, ובודאות זה לא עבר לו.
    לפחות בעונה הקודמת הוא עוד היה שחקן בכיר. עכשיו הוא שחקן ספסל, אצל מאמן שהוא שונא, החתימו לו שחקן מצויין על העמדה(רוקאביצה) ויש לו הצעה מהקבוצה שאליה הוא תמיד רצה לחזור.
    מה אתה מנסה להשיג בזה שתשאיר אותו?

3. Raulito Madridista

מכבי חיפה יכולה גם לדרוש ממכבי עשרה מיליון דולר על עטר, זו זכותה המלאה. החוזה שלו לא נגמר בעוד יומיים אלא בעוד שנתיים. מעבר של עטר למכבי יתפס הרבה יותר נוראי מאשר מקרה יוסי בניון בגלל הפערים הגדולים ביניהם ברמה המקצועית. רוני לוי צריך להתגמש טיפה למרות שעטר לדעתי שחקן שכונתי עם מנטאליות מחורבנת. למכבי חיפה אין את הלוקסוס לוותר עליו ואם זה יקרה צירופו של רוקאביצה לא שווה דבר. אלירן עטר לא ילד ומעבר לכך שיש לו חוזה - יש עוד זמן כדי לפתור דברים והוא צריך לשחק בשביל הקריירה שלו. מכבי חיפה צריכה להפגין כאן שריר גם במחיר עצוב שיישב ביציע. אין שום קשר לשלומי אזולאי, מכבי חיפה יכולה לחזק את האמצע שלה גם בלי שחקנים ממכבי ת"א.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

אני מבין שמנסים לשכנע אותי פה שעדיף לנו לתת למכבי ת"א את עטר. אולי בנוסף לעטר ניתן להם גם את לביא, חינם אין כסף, רק בשביל שהעסקה תעבור חלק...

עטר רוצה למכבי ת"א? שיגיד במילים שלו. הבחור לא מדבר עם התקשורת שנים אבל פתאום האפסים של וואן יודעים להגיד מה הוא רוצה.

מכבי ת"א לחוצים פצצות מזה שזהבי אולי יעזוב אז מנסים לקנות את כל העולם, אחותו וגיסתו? מעניין לי אני לא ארשום את מה.

אם שחר (בטח אחרי שצוטט היום בנושא) משחרר את עטר למועדון הזה אז אני בעד שיתחילו מהומות של הקהל עד שהוא (שחר) ייאלץ לעזוב.

עטר לא מסתדר עם רוני לוי? עוד סיבה להעיף את הדיקטטור.

hbs7 ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. Civil Anti Madridista

לא רק שיש את כל הפריבילגיה, זה אפילו מתבקש לחלוב את גולדהאר במידה והקסקט מחליט לחזק את היריבה הישירה שלו.

אף אחד לא יודע מה הרצונות של עטר, אבל אנחנו יודעים היטב מה הרצונות של הסוכן שלו.
    אוקיי, בואו נכנע.

hbs7, לירן, oranfu ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, סמואל, אבל אפילו אם עטר רוצה להצטרף אליכם הקבוצה שאתה אוהד תצטרך להתאמץ בשביל להשיג אותו. לא אנחנו בבעיה בגלל שזהבי הולך. לעטר יש חוזה ואני מבין שהוא כועס, אבל גם הוא צריך להבין שכל קבוצה נורמלית לא סתם משחררת שחקנים עם הסטטוס שלו. מבחינתי זה מאד פשוט: רוצה את עטר, תביאו שחקן ברמה שלו וזה לא אומר אזולאי או בן הרוש אלא שחקן מוביל אצלכם. ברור שאתה או גולדהאר לא יעשה את זה, אבל זו בעיניי המציאות. אל תשכח גם שאם שחר לא מקבל תמורה מתאימה האוהדים עלולים להתפוצץ ובצדק. את בניון והשטיקים שלו אני לפחות עוד לא שכחתי...

7. סמואל אטו Member

איפה טענתי שחיפה צריכה לשחרר אותו בחינם?
    זכותה של חיפה לעשות עם עטר מה שהיא רוצה. לשחרר, להשאיל, לייבש. שיעשו בחיפה מה שהם רוצים, אני פשוט לא מבין חלק מהאנשים פה שמעדיפים להשאיר בקבוצה שחקן שלא רוצה להיות בה רק בגלל שיש לו הצעה מקבוצה שהם לא אוהבים. בליגה הישראלית אין את הפריבלגיה לעשות דווקא לקבוצות.

8. oranfu Member

אה, לא לשחרר ליריבה שלנו (כביכול) את השחקן הכי טוב שלנו זה לעשות דווקא.

תנוח דעתך, גם לב"ש אני לא מוכן לשחרר אותו.

אם הוא לא מרוצה (אני מתעלם מדעתם של האפסים בתקשורת שמדברים על מקורבים) זאת בעיה שלו. יש לו חוזה. כל הזמן הטיפו למכבי חיפה על ה"מנודים" אז לשחקן מותר לעשות מה בא לו? שיסתום את הפה וישחק עבור המועדון שמשלם לו. יש לו חוזה לעוד שנתיים, נקודה.

9. סמואל אטו Member

הכי טוב בקבוצה? גם אם זה נכון זה לא משנה את העובדה שלא מתייחסים אליו ככזה, וזו הנקודה החשובה.
    יש לו חוזה, נכון, אני פשוט לא מבין מה מכבי חיפה מרוויחה מזה שעטר נשאר אצלה. הוא לא רוצה להישאר(מקורבים, לא מקורבים, זה המצב), המאמן לא רוצה אותו וכבר החתימו שחקן על המשבצת שלו, אז מה הפואנטה?

סבבה אתה לא אוהב את רוני לוי, אבל המצב כרגע זה שהוא קובע מקצועית אז תתייחס לזה בהתאם.

10. alexshw Member

אם המועדון קבע שהוא נשאר אז מן הסתם זה על דעתו של רוני לוי ועטר היה שחקן הרכב חוץ מכמה מחזורים בתחילת עונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

מה ז"א מה מכבי חיפה מרוויחה? זה השחקן הכי טוב בסגל, ככה פשוט. יש לו חוזה, ייאלץ לכבד אותו. מה אנחנו מרוויחים מלשחרר אותו למכבי ת"א? אני צריך להתחיל להתחשב במה רוצה מכבי ת"א או מה רוצה השחקן? יש אינטרס ראשון (יחיד) וזה מה מכבי חיפה רוצה\צריכה ומכבי חיפה צריכה לא לשחרר את השחקן הכי טוב שלה.

הייתי אומר שמרגיש לי הזוי שזה משהו שבכלל יש ויכוח עליו, אבל אני מבין למה יש כאלה שרוצים לראות אותו עובר למכבי ת"א.

12. סמואל אטו Member

באמת?
    כי לא קרה מצב שיענקלה החתים שחקנים בלי לשאול את המאמן, או סירב לשחרר שחקנים שרוני לוי רצה לשחרר כולל אותו עטר בכבוד ובעצמו.
    פתאום המהלכים בחיפה זה על דעתו של רוני לוי.

@oranfu , מה אתה מרוויח מזה שהשחקן הכי טוב בסגל מתייבש ביציע/ספסל?
    מלשחרר אותו למכבי אתה יכול להרוויח את החוזה שלו, שחקנים שאתה מעוניין בהם כמו: אזולאי, ריקן ובן-הרוש( וכשאני אומר אתה אני מתכוון לרוני לוי הסמכות המקצועית של חיפה) ואתה מוציא מהסגל שחקן שחותר תחת המנהיגות שלך כמאמן.

אתה בתור אוהד לא רוצה שעטר יעזוב, סבבה מבין את זה, אבל בתור אוהד הדעה שלך חסרת אובייקטיביות.
    ״יש לו חוזה, שיכבד אותו״ הוא הראשון שלא רוצה ״לכבד״ את החוזה שלו בהיסטוריה?

13. alexshw Member

רוני לוי הוא כלום. הוא סמרטוט רצפה ועדיין אתה יכול לבדוק שעטר הוא שחקן הרכב.
    לא יודע מאיפה האגדה שהוא מתייבש על הספסל.

14. oranfu Member

למה שיתייבש ביציע? הוא היה ביציע העונה?

ריקן לא רוצה להגיע, ספק אם האחרים רוצים להגיע (ובכל מקרה אנחנו יוצאים מופסדים מטריידים כאלה). גם אם יגיעו זה בלית ברירה אז איך זה עדיף מעטר אצלנו בלית ברירה?

עטר חותר תחת הסמכות של המאמן? מי אמר? אם עטר חותר תחת הסמכות של לוי הוא לא היה נשאר שניה אחת באימונים (ראינו כבר מה רוני לוי עושה עם שחקנים אהודים יותר שהוא לא רצה אותם בסגל).

הוא הראשון שייאלץ להישאר במועדון גם אם מעדיף להיות במועדון אחר? הכי אובייקטיבי שיש, זה השחקן הכי טוב שלנו לכן לא משחררים אותו, נקודה.
    בתור אוהד ליברפול אני יודע טוב מאוד מה קורה במועדונים שדרך קבע משחררים את השחקן הכי טוב שלהם כשהוא רוצה לעזוב. התוצאה עבור המועדון לא חיובית.

הויכוח פשוט הזוי.

15. סמואל אטו Member

אני מבין שהנושא רגיש ואין טעם להמשיך אותו.
    כנראה שהעובדה שהוא ורוני לוי לא מסתדרים זה הדמיון שלי עובד שעות נוספות.

מצב נושא:
הנושא נעול.