מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

אתה טוען מנקודת מבט של מישהו שמחזיק מעטר השחקן הכי טוב והכי חשוב בסגל.
    גם אם הוא הכי טוב( פוטנציאלית כן, אבל בפועל לא) הוא לא מוערך ככזה אצל ראשי המועדון ופה הפער בינינו בדיון הזה.
    תתייחס למה שקורה בפועל ואיך מוציאים מהסיטואציה הזאת את הדבר הכי טוב עבור מכבי חיפה.

לבאנדובסקי לא שוחרר, אבל הוא גם היה השחקן המוביל של דורטמונד. באמת.

2. alexshw Member

יש נתונים בשטח בו הוא חלק משמעותי מההרכב והתרומה היחסית שלו גדולה.

3. oranfu Member

אוקיי, אז לא מוערך כהכי טוב. זה באמת מאוד מאוד מהותי אם הוא הכי טוב או אחד מהכי טובים (או שגם עם זה אתה לא מסכים?).

את לבנדובסקי הם לא שיחררו. היה גם רויס, גונדוגאן, הומלס. הם לא הסכימו לשחרר שחקן מאוד משמעותי לבאיירן גם כשידעו חד משמעית שזה יעלה להם 30-40 מיליון יורו. אבל אנחנו צריכים ללמוד מהשחרור של הומלס ולא מהסירוב של לבאנדובסקי. למה? ככה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מבין על מה הויכוח פה עם אוהדי חיפה.
    האוהדים לא רוצים לראות שחקן שעוזב ליריבה לצמרת, עטר לא צוטט ולא נשמע אומר שהוא רוצה לעזוב, הכל שמועות שפתאום נוח להתייחס אליהם? רק שנדע מתי הדיווחים כן אמינים ומתי לא.
    עטר תחת חוזה ולחיפה יש את כל הלגיטימציה לשכנע אותו להישאר, במידה והוא רוצה לעזוב, חיפה לא חייבת להסכים לכל הצעה שהיא מקבלת, לחיפה יש כל זכות לדרוש מה שנראה לה.
    נילך לנקודת קיצון, עטר רוצה לעזוב וחיפה לא מוכנה לשחרר, זכותה המלאה, זכותה של חיפה להחליט שהיא לא מעוניינת שהשחקן יעבור לקבוצה יריבה בסטאטוס זהה ( משחקת בליגה האירופאית ורוצה להתמודד על כל האליפות) ואם צריך השחקן ישלים עם זה ובסופו של דבר אחרי חודש ישכח מזה. אולי זה בכלל כלי לקבלת חוזה משודרג?

במידה וקרוייף שינה פאזה והוא פתאום כן רוצה באמת את עטר בקבוצה שלו, יש לו את כל מה שצריך כדי לגרום לזה לקרות, שישלם ביד נדיבה ושחר לא יסרב.

שי ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לא מצליח להבין על מה הוויכוח פה. מכבי רוצה שחקן של חיפה? שתענה על הדרישות של שחר, אם הוא בכלל מעוניין לשחרר את השחקן. לא רוצה לשחרר אותו או שמכבי לא מוכנה לעמוד בדרישות? אז שיעברו הלאה.
    רצון של שחקן זה מאוד נחמד, אבל כמו שאמרתי עם רייכרט, שחקן נמצא תחת חוזה, גם הוא צריך לדעת לכבד את זה, לא רק המועדון.

Nigel de Jong, hbs7 ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מישהו אמר שחיפה לא ראויה לתגמול?!?

7. סמואל אטו Member

רוני לוי ביקש לשחרר אותו בתחילת העונה וסורב. אם מי הוא היה משחק הירש?
    העונה יהיו לו מוגראבי ורוקאביצה על הראש ולפי השמועות עוד שחקן התקפה בדרך.

אתה רוצה להגיד לי שכל הדיווחים שחיפה שוקלת לשחרר את עטר או להעביר אותו לבית״ר וכו׳, הכל שקר? שעטר חזק ברשימות של רוני לוי?
    אני שואל ברצינות, אם כן אני אופתע מאוד.

8. alexshw Member

אני טוען שלפי העונה שהייתה עטר היה שחקן הרכב פרט לאותם מחזורים בתחילת עונה שהיה סכסוך ופרט לתקופה שהוא פצוע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

אולי כל הדיווחים הם מהכיוון של מכבי ת"א\נימני על מנת לגרום לכעס אצל הקהל על עטר ובכך להוביל את הדרך לעיסקה?

כי הדבר היחיד שאנחנו יודעים בודאות הוא שמכבי חיפה הודיעה רשמית שאין לנו עניין לוותר על עטר.

מכיוון שטרחו לצאת בהודעה רשמית כזאת, אני מניח שזה נכון. אם היו יודעים שהם רוצים\מנסים למכור אז לא היו טורחים לצאת בידיעה רשמית כי זה סתם מוציא אותם רע ברגע שהוא עוזב.

לא שאני לא מאמין שהמועדון כזה מטומטם ומסוגל לעשות טעות כזאת בהוצאת ידיעה למרות שרוב הסיכויים שייצאו עם המכנסיים למטה.

10. סמואל אטו Member

גם אטו היה שחקן הרכב, כבש בגמר ליגת האלופות אפילו, וכולם ידעו שפפ מחפש להיפטר ממנו.

11. סמואל אטו Member

אם אני הייתי אוהד מכבי חיפה הייתי רוצה לשמוע את עטר סוגר את הסיפור הזה.
    זה שהמועדון יצא בהודעה שהוא לא עוזב זה כלום בעיני.

12. alexshw Member

בעיקרון אין חותמת טובה יותר מהודעה רשמית.

13. סמואל אטו Member

באמת?

14. alexshw Member

כפי שציינתי קודם אם מספר ימים אחרי ההודעה ימכרו את עטר ובטח למכבי ת"א אז לא ישארו פירורי אמון במועדון מצד האוהדים.
    יש גרוע מזה בשלב הזה של השנה?

בשביל מה בכלל צריך דובר ובשביל מה יש הודעות רשמיות אם אין להן אחיזה במציאות אחר כך?

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

הייתי רוצה לשמוע כל שחקן שלנו אומר שהוא מחרבן על מכבי ת"א ובחיים לא ישחק שם.

אבל אני גם מבין שאף שחקן לא רוצה להכניס את עצמו לפינה כזאת (בלי הקטע של לחרבן).

שוב, אני מאמין שהשחקן אכן רוצה לעזוב, אבל אז מה?

אם המועדון יצא בהצהרה רשמית בעניין, אני מאמין שכל הדיווחים לא הגיעו מהכיוון שלנו ואכן לא חיפשנו להיפטר ממנו. ככה שיכול להיות שהסוכן\מכבי ת"א מנסים לייצר מתיחות בין עטר והמועדון על ידי ידיעות כאלה גם אם הם לא בדיוק רצון השחקן.

מצב נושא:
הנושא נעול.