מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

המוצר הוא פח זבל. ואו אז לא יהיה רכש. מצידי הם יכולים לסיים בפליי אוף תחתון אם הם לא תחרותיים.
    הקבוצה הזו פשוט לא מעניינת את הצופים. בעונה החולפת בראש שקט ויתרתי עם צפיה של רבע מהמשחקים שלה.

מי שקונה מנוי של מכבי חיפה הוא פראייר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

הבאנו את מוגרבי ורוקאביצה שאוהדי מכבי ת"א היו שמחים לראות על הספסל שלהם, אז מה התלונות הא?

אין לנו פאקינג הרכב ואנחנו צריכים להיות מרוצים שהבאנו שחקנים שהיו יכולים לשבת אולי על הספסל של מכבי ת"א...

יש לנו סימן שאלה גדול בעמדת השוער, הבאנו מגן ימני בינוני במקרה הטוב, קינן עדיין בלם פותח, המגן השמאלי הבכיר (והיחיד) בסגל זה סאן מנחם, איבדנו את הקשר ההתקפי הכי טוב שלנו וסימן שאלה גדול סביב עטר.
    כרגע הקבוצה עוד רק נחלשה מהעונה הקודמת.

אנחנו חסרים שוער? בלם, מגן שמאלי, מגן ימני, פליימייקר וקשר התקפי וכל זה רק בשביל הרכב ראשון.

אבל מה אנחנו מתלוננים...

3. Drama2 הסמל מעל הכל

קל לדבר קשה לבצע

אהדה לקבוצה זה משהו גדול מאיתנו

4. Raulito Madridista

אולי דווקא העונה מכבי חיפה הולכת על איכות ופחות על כמות? הסגל לא יכלול 30 שחקנים אלא 22 שחקנים נורמלים שראויים להיות בהרכב מכבי חיפה? אני מבין את מה שאתה אומר אבל קח בחשבון שאנחנו כולה בחודש יולי. לגבי חן עזרא אנחנו מסכימים אבל מעבר לכך אף שחקן שהולך הוא לא אבידה קשה. יכול להיות שהתעורר אצלך סימן שאלה לגבי אוהד לויטה וזה בסדר גמור אבל אל תשכחו שגם דודו גורש התקבל בעין עקומה כלפי האוהד הנייטראלי ותהו האם הוא מתאים לבאר-שבע - והוא הצליח בגדול. אם מכבי חיפה תשחרר את אלירן עטר למכבי ת"א זה גול עצמי ללא ספק ואז האוהדים יצטרכו למחות ולעשות משהו. ואם שלומי אזולאי יצטרף איכשהו זו תהיה אחלה עיסקה. המושג 'בוחרים בפינצטה' את הזרים הפך ללעג לרוני לוי ובצדק אבל הרבה שמות שהיו על הכוונת של מכבי חיפה פשוט נראים לי כחיזוק כושל - אחמד עאבד, אופיר מזרחי, אייל גולסה. אגב, טוואטחה היה מגן טוב על הנייר. בפועל הוא קיבל טריליון הזדמנויות במכבי חיפה, די צריך להמשיך הלאה.

5. Drama2 הסמל מעל הכל

עטר נחשב מאוד בקרב המנג'רים בליגה הטורקית
    היו לו הצעות בחלוף השנים
    קצת צורם אם הוא יבחר ללכת למכבי ת''א, כבר ראיתי אותו עושה רביבו ומתמקם בצמרת הליגה הטורקית.

6. oranfu Member

אני בעד איכות במקום כמות, אבל כמו שרשמתי חסר לנו כרגע חצי הרכב ראשון, אז על איזה איכות אנחנו מדברים?

7. סמואל אטו Member

לא ילך לו שם.
    לדעתי, עטר לא שחקן עם מנטליות חזקה מספיק בשביל לעבור מדינה ולהתאקלם לכל השינויים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. Drama2 הסמל מעל הכל

טורקיה זה מקום מושלם עבורו
    כל קבוצה שהיא לא מהטופ4 שם, יעשו ממנו קינג ויתנו לו יחס בכפפות של משי
    זה מה שהוא צריך בשביל להצליח. יש לו אופי של שחקן טורקי.

9. alexshw Member

זה מעולה שכבר במחנה אימון מכבי חיפה מציגה עד כמה הסגל שלה גרוע, ולמעשה רק נחלש מהעונה שעברה.
    לא תביאו שחקנים נורמליים, אז לא תהיו גם באירופה ותגמרו את הליגה אחרי 10 דקות ולא אחרי מחצית אחת.

סאן מנחם זה שחקן ליגה לאומית, לאבו עביד אין קשר לכדורגל. אני לא צריך הרבה משחקים כדי להבין את זה.

לא מבין מה הפואנטה במחנה אימון. אין פה מה לתרגל. חבל על הכסף.
    תתאמנו בקיסריה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

העיקר שהאווירה טובה...
    אני לא מסוגל לראות את ורמוט ואוברניאק. הצעה פרודוקטיבית: ורמוט + כסף תמורת אצילי, אבל טביב לא פראייר.
    בכפ"ס מחפשים שוער, לא? שלויטה יחזור לקבוצת נעוריו.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רק שהאווירה נהדרת גם כמות הטיפשים שיש להם כבר מנוי עושה כמובן לכולנו טוב. 13 אלף נכון? עם פראיירים כאלה שחר מרגיש נהדר. העיקר להמשיך עם הבינוניות.

12. Civil Anti Madridista

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית שנייה, (דקה 65') אין חדש תחת השמש, 2-0 ללודוגרץ. לפי הדיווחים ההגנה מאד חלשה וגילי ורמוט החטיא בדקה החמישית פנדל.

14. DRORIKO Member

אני אהיה לרגע הפרקליט של מכבי חיפה, אבל לא צריך לקחת את ההפסד הזה יותר מדי ברצינות. אני זוכר ששנה שעברה ראיתי את משחקי האימון של הפועל באר שבע והם נראו שם פח. איך הם נראו בהמשך אנחנו זוכרים. בסופו של דבר המשחקי אימון האלה נועדו קודם כל למאמן שאמור לראות איפה הליקויים בקבוצה כדי לתקן אותם. אל תשכחו גם ששיחקו היום בהרכב 4 שחקנים חדשים+2 שחקנים שהתייבשו שנה שעברה על הספסל. זאת לא קבוצה שרצה מהעונה שעברה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/7/16
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב שאתה הפרקליט של הקבוצה, אני כבר מוותר מראש על התענוג הזה :p
    לא ברצינות, יש אמת בדבריך דרור, אבל אולי הויכוח יתחיל אם אתה מגדיר את אבו עביד, סאן מנחם, מוגרבי, חבשי ואפילו לויטה שחקני הרכב. זהו פשוט בדיחה רעה להגדיר אותם ככה. לאיש הפשטידות אני נותן זמן, גם רוקאביצה, אבל אתה רוצה להגיד לי שסאן מנחם יהיה המגן השמאלי הפותח שלנו? לגבי ורמוט ואוברניאק יש לי פשוט ספקות גדולות, כנ"ל לגבי קינן שעכשיו פצוע. אגב, בשביל מה להביא זר בשביל מבחנים? מה, אם ירשים פתאום יזרקו את אוברניאק אן משהו כזה?

כרגע אין לי שום ציפייה שאנחנו נהיה יותר טובים מהעונה האחרונה. העיקר ששחר מרוצה שמצא לו 13,000 פראיירים שלא יודעים מה השעה האמיתית בקבוצה שלנו. הניהול של שחר ממשיך לדרדר אותנו לתהום. לדעתי לא יקח יותר מדי זמן כשעטר יעזוב ושלומי אזולאי יצטרף. אני רק אומר, היות שאנחנו אוטוטו צריכים לפתוח באירופה השלד כבר היה צריך לשחק היום. אם שחר מנהל ככה את עסקיו אולי כבר היה עדיף לוותר על אירופה...גם ככה אנחנו כנראה שוב נקבל החתמות של פאניקה אחרי מספר מחזורים.

שחר יכול ללכת לעזעזאל.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.