מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Butragueño מנהלים

להזכיר לכם שחיפה שנה שעברה נצחה את נוריץ' במשחק ידידות..
    תהרגו אותי, אבל אני מעדיף משחקי ידידות כאלה, שבהם מפסידים ומציגים יכולת מביכה, כדי שנדע מה אפשר לתקן ומה צריך לשפר. במקום משחקי ידידות מעוותים בהם מנצחים 1-0 הרכבי טלאים שבהם משומר נותן משחק ענק של מגן-קשר-חלוץ.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמעו, אני פשוט גמרתי עם שחר. אני מאד מקווה שאצטרף בהמשך לאכול את הכובע שלי, אבל בשלב הזה אין לי שום אמון לעתיד יותר טוב. אני חוזר ואומר, אנחנו מתחילים את העונה אוטוטו ואפילו מגן שמאלי נורמלי אין לנו. לפני עונה ראינו שהקבוצה צריכה חזוק רציני, ומה בנתיים קיבלנו? רק את רוקאביצה. שחקנים כמו איאד אל עביד ומוגרבי יש לנו גם בנוער...

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אני באמת לא מבין בשביל מה הביאו את למבחנים את האלן טרואה הזה. אם יתפנה מקום לזר צריך להקדיש אותו לעמדת המגן השמאלי. אני מאד מקווה שסאן מנחם לא יהיה המגן הפותח. לויטה הוא כרגע סימן שאלה, אני גם לא חושב שהוא צריך להיות שוער פותח, השאלה אם מביאים את מרציאנו/שוער זר/משאירים את סטויקוביץ'. בקרוב נדע יותר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מזוכיסטים נטולי כבוד.
    כדי לחזק את הטענה שלך, מי שהבקיע את שער הניצחון מול נוריץ' הוא אלון תורג'מן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. Butragueño מנהלים

יודע וידוע.
    לפני 3 עונות התחלנו את גביע הטוטו עם 7-1 על בני סכנין. שנה אחת אחרי זה עם 7-0 על (איך שכחתי עכשיו איך קראו להם...).
    בכל פנים, לא מתרשם משום משחק ידידות או משחק נגד הנוער. כל עוד הם מתאמנים ומתקנים את הבעיות, על הכיפאק. אם זה משחקי אימון בשביל להגיד "עשינו מחנה אימון" ותו לא, שימשיכו לשחק עם הנדמה לי הזה. מצידי שנמשיך להפסיד לקבוצות שקיימות רק במנג'ר.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

אגב יש את הדוגמא גם של הבועל חיפה בעונת 2014/15. אחרי שהיא דרסה את הליגה בגביע הטוטו עטר הטמבל ישב לראיון בוואן,כולו זחוח כאילו זכה בצ'מפיונס, ואומר למראיין "הולכת להיות השנה קבוצה עם התקפה קטלנית שכל הקבוצות יתקשו מולה, מי שראה אותנו בגביע הטוטו מבין על מה אני מדבר". מיותר להזכיר שהבן אדם הלך הביתה בפברואר.

7. alexshw Member

מצחיק שלא למד לקח ממכבי חיפה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק שמכבי לא ידחפו לנו את בן בסט.
    לא רק שמקצועית הוא לא מתאים,זה גם יגמור סופית את חדר ההלבשה.

9. עידן444 Member

הייתי בטוח שהרבה קודם...
    לא מכיר את הציטוט אבל זה הזוי כי אם אני זוכר נכון היתה להם התקפה מביכה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. Butragueño מנהלים

דווקא מקצועית הוא מאוד מתאים. במכבי ת"א הוא היה איום ונורא. אבל גם במשחקים המעטים ששיחק, הוא עשה מה שהוא יכול, וזה הרבה מעבר למה שחלוצים אחרים אצלנו יכלו. הוא מסוגל לבעוט בנגיעה, לעצור גדול מהאוויר בתוך הרחבה ויש לו אחלה בעיטות חופשיות. הוא יכול להסתדר אלצנו, רק שלא יעיפו עליו משכורות גבוהות מדי.

11. alexshw Member

לא כל כך ברור לי למה לשתף באירופה שחקן שעומד לעזוב. עכשיו בן בסט שרוף לכל המוקדמות.
    פלט כאמור מושעה עוד מהתקופה בורחם. ההשעיה שלו מסתבר היא 3 משחקים, לכן יחמיץ את כל הסיבוב השני כי יש לו עוד שתיים.

12. Raulito Madridista

אולי טוב לכם שבן-בסט 'שרוף' באירופה, אולי זה יהיה שיקול מכריע באי ביצוע הטעות הזו. אין שום טענה שתוכל להגן על בן-בסט, הוא נראה במכבי ת"א שחקן שלא קשור לכדורגל במשך שנתיים. מאמין שבמקום אחר זה ייראה יותר טוב, השאלה היא עד כמה, ואם בן-בסט יגיע וגם אזולאי אז ברור לכם שעטר בחוץ, לא? אגב, בן-בסט שחקן שמצליח הרבה יותר כשיש לו שטח לרוץ כמו במדי הפועל חיפה או בצרפת, ומכבי חיפה מנסה לשנות קצת את סגנון המשחק שלה, לא? ורמוט למשל זה שחקן שמניע כדור ומכבי חיפה אמורה להתבסס עליו בעונה הבאה. ורמוט לא יהיה אפילו חצי מעונת הדאבל אבל אני מקווה שבכל משחק הוא יבריק פעם-פעמיים ויגיע כדי לקבל את הכדור.

13. Butragueño מנהלים

עטר בחוץ עם או בלי אזולאי ובן בסט. שחר מחכה פשוט שגולדהאר ייתן את הסכום שהוא רוצה. ברור לכולם שאנחנו לא צריכים להתאבד על עטר, במיוחד כשהוא רוצה כל כך לעזוב. גם האוהדים המוחים כבר אבדו סבלנות לגביו.
    אם בכסף שלו יגיעו שלומי אזולאי ועוד חלוץ טוב, זורם.

14. Raulito Madridista

גם אני מתחיל לחשוב שאי-אפשר יהיה לעצור את המעבר הזה. דיברת על 'חלוץ טוב' - עדן בן-בסט ממש לא כזה. הפרצופים העצובים והבוכיים שלו על הספסל של מכבי בתקופת פאקו עדיין זכורים. וגם במכבי חיפה יהיה לחץ ויהיו ציפיות אחרי שורה של חלוצים כושלים, מי אמר שיצליח לעמוד בלחץ? התקופה בהפועל חיפה הייתה ממש ממזמן וברזומה שלו יש עונה אחת טובה בצרפת. אגב, למראית עין ככה זה נראה: מכבי חיפה תוותר על השחקן הכי טוב בסגל שלה בשביל מכבי ת"א ובתמורה היא תיקח 'את הזבל' שלה - עדן בן-בסט, שחקן ספסל במקרה הטוב. אין שום סיבה שמכבי חיפה לא תנסה לעשוק את גולדהאר.

15. Butragueño מנהלים

אני כותב מה שאני כותב בגלל שאני יודע ששחר לא יחמיץ הזדמנות להחתים שחקן כמו בן בסט בחינם (לפחות ללא דמי העברה), ולמכור לנו את זה כרכש נוצץ עם תוספת של "השחקן חזר הבייתה". זו המציאות איתה אנחנו חיים. הייתי מוותר עליו, על עטר ועל טוואטחה ועם הכסף הזה להביא בכל הכח את דמארי. גם אחרי עונה שבה כמעט לא שיחק ועם רגל אחת הוא טוב יותר מבן בסט.

מצב נושא:
הנושא נעול.