מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד גבאי עדיין נשאר בחיפה? הוא יכול לשחק מגן שמאלי? : )

2. DRORIKO Member

עדיין יראה יותר טוב מטוואטחה :)

3. Turgi Guest

4. DRORIKO Member

הצליחו לשלוח אדם לירח,לבטל את האפרטהייד בדרא"פ ולהמציא תרופה למלריה. אם זאת עוד לא מצאו איך לשים פלסטר על פה של תימני

de Middenweg, קשר שמאלי ו-alexshw אוהבים את זה.
  5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני משוכנע שהוא עם פרטיות הזיה.
    אין הסבר אחר לציטוטים העלובים שלו. "לקהל של מכבי חיפה מגיע שינוי?" איזה שינוי בדיוק אתה מביא? ויתור על ריקן תמורת 20 אלף דולר? החתמה אחר כך של קריאף ב 700? כמה חבל שיש עדיין 18 אלף מטומטמים שבמידה של כישלון העונה ימשיכו לצעוק למאמן להתפטר ולא יבואו בטענות לבעלים שכבר מזמן לוקח אותם כמובן מאליו.

oranfu, de Middenweg ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  6. Turgi Guest

תגידו, מה אמור להיות הקמע?

7. DRORIKO Member

בזמנו שחטתי את סטנויביץ'. אני לא אומר שהוא לא עשה טעויות(למשל ההבאה של אידריסו, או הרכבת של מגרש-ספסל-יציע-מגרש) אבל לאט לאט גם אני מתחיל להבין שהוא היה משני בעסק והכל מתחיל ונגמר בראש(נטול הראש) כנ"ל אגב בנאדו

8. alexshw Member

לייצג את האמינות של ההנהלה. קונדום משומש.

9. Turgi Guest

וברצינות? מה זה?

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

" אשפוט אתכם לא על פי גולים וניצחונות, אשפוט כל אחד ואחד על פי ההשקעה שלו באימונים ובמשחקים".
    אוקיי, אם השחקנים ירוצו, אבל יפסידו על ימין ושמאל שחר מרוצה...

אגב בכותרת הראשית כתבו:
    "אם יגיע מישהו שיקח את מכבי חיפה הלאה, אמכור. כל עוד לא יגיע 'משוגע' אחר, אני 'המשוגע' כאן. הסכומים ששהר ותמוז דרשו? לא בבית ספרנו'.
    קודם כל אין שום זכר בידיעות לרצון אפשרי של שחר לעזוב. לדעתי הכותרת הזאת לא נכונה. שחר ימכור את הקבוצה רק אם הוא חצי מת...לגבי הסכומים, אותי מעניין מה בן שהר דרש מחיפה וכמה הוא קיבל עכשיו בב"ש. לדעתי נשיא מכבי חיפה פשוט רוצה שבניון יהיה השחקן עם המשכורת הכי גבוהה בקבוצה. אולי שהר ותמוז דרשו גם חצי מיליון לעונה? לכן אני מאד רוצה לדעת כמה שהר מרוויח עכשיו בב"ש.

ב-ONE מצאתי את הציטוט הזה:
    "היו לנו לא מעט טעויות ואני אחראי על חלקן. המטרה שלנו היא לתקן אותן. אנחנו נותנים לשכטר את הצ'אנס לחזור ולהציג את היכולת מהעבר. שחקנים ישראלים שרצו לבוא אלינו, היו להם דרישות מוגזמות ולכן ויתרתי עליהם. אם אצטרך לנהוג בצורה פזיזיה, לא אהיה פה".
    על מי הוא מאיים? עליי? הוא מדרדר את מכבי חיפה למטה! אם אין לו את הכסף להתמודד עם גולדהאר וברקת שיחפש שותף שרוצה להשקיע. רק מה, הזקן פשוט רוצה לשלוט לבד כמו דיקטטור ועדיף לו לדרדר את הקבוצה מאשר להכניס למערכת שותף שאולי יותר חכם ממנו (ושאפתן).

אני בכנות רוצה לראות אם שוב נגמור את העונה בינואר. אם שוב נפסיד 14 משחקי ליגה. עם הסגל הזה זה לא דבר בלתי אפשרי בטח כשרואים שתורג'מן פתאום באנקר בהרכב (ברור למה, כי אין לנו חלוצים ראויים). באמת, אולי אנחנו צריכים לקוות להשפלות נוספות כי הבוס פשוט מעורר רחמים.

11. Turgi Guest

שחר מעביר אימונים עכשיו?

12. alexshw Member

אוהדי קבוצות היריבות אתם יכולים להיות רגועים. כל עוד שחר פה מכבי חיפה יכולה להצליח רק במקרה ולפרק זמן קצר.
    מקווה שאוהדי מכבי חיפה יאבדו העונה את הסבלנות לאיש העלוב הזה שמשתין עליהם ויגרשו אותו באופן חוקי כמובן.

אגב הוא גם התפאר שאצלו משלמים בזמן:
    1) ידין ועזריאל יכולים להתווכח עם הקביעה הזו
    2) אתה מקיים את החוק היבש
    3) לא ידעתי שבב"ש ובמכבי ת"א משלמים רק כשהם רוצים.

de Middenweg ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  13. oranfu Member

עכשיו הוא אומר שהדרישות של תמוז מוגזמות, אבל עד כמה שזכור לי בטקס פתיחת העונה הם אמרו שתמוז לא יגיע כי הוא לא רוצה לחזור לישראל...

מזכיר לי קצת את ונגר האמת. כביכול רוצה להתמודד, אבל רק בתנאים שלו. הוא לא יהיה כמו "המשוגעים" שרוכשים שחקנים מובילים ומשלמים משכורות בהתאם, הוא יהיה חכם יותר ויגדל את הכוכבים. אז מה אם כשהילדים יהפכו לשחקנים מוכחים הם יעזבו כי הם רוצים גם להתמודד עם תארים, לא לשם כך התכנסנו.

*לפחות ונגר טיפה התפכח בשנים האחרונות, עדיין לא מספיק (לפני שאוהדי ארסנל קופצים עלי).

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

העיקר הדרישות של בניון או תמיר כהן בזמנו היו לא מוגזמות.
    בגלל שלשחר אין דרך ואסטרטגיה אז כל טענה שלו ניתן להפריך בקלות

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. Turgi Guest

מצב נושא:
הנושא נעול.