מכבי חיפה 2015/16 - עונה רעה מסתיימת בטעם מתוק עם גביע המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/7/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

מה אכפת לו. קיבל חוזה טוב לשלוש שנים. יסדר את הילדים אם לא את הנכדים עם הפיצויים.
    אני כבר מעבר להאשמות מאמנים. עזבו, אל תחפשו את הבעיות בהם. אי אפשר לעבוד במכבי חיפה, אפשר רק לקבל בה כסף.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה היו האוהדים האלה בקריית אליעזר כשכל שנה הם עשו בלחץ 5,000 מנויים כשהם זכו ב-7 אליפויות ב-12 ועשו הישגים כבירים באירופה? איפה הם היו? אהה צודק. שחר זרק עשרות מיליונים כל שנה מהכיס...מכבי זכתה ב-3 אליפויות, כבר אחרי האליפות הראשונה האיצטדיון היה סולד אאוט עם 11 אלף מנויים וזה כבר שנה שניה ברצף שזה קורה. הקהל של מכבי חיפה הוא קהל כפוי טובה מסריח.

3. עידן444 Member

באיזה עולם? בעולם שלבעלים יש נכס שהוא בנה במו ידיו, לא לחוץ למכור וא' ב' זה לרצות את מה שהשקעת אם לא יותר ושחר השקיע במכבי חיפה בין 250 ל 300 מיליון ש"ח.
    אם אתה חושב ששחר יעביר את מכבי חיפה במתנה אתה חי בנדמה לי.
    ובאיזה עולם האוהדים כפויי טובה שהם מתנהגים כך לבעלים? בכל מקום מתוקן.

4. alexshw Member

המגרש היה מלא באליפות של 84 יותר מאשר באליפות של 2006.
    כן כמות האוהדים גדלה, אבל שוב אני לא מבין סיבה רציונלית שבעלים צריך להרוס את מה שבנה או שדרג?
    חוץ מזה לקהל יש זכות בסיסית להביע מחאה, אם היא בגדר החוק. לא משנה אם אתה מסכים איתה או לא.

אתם הייתם באותו סרט, לפני עשור. לא מבין למה אתה מטיף לנו.

הפועל גירשה בעלים רק כי הוא תימני, אבל שוב זכותם למחות אם זה לא חוצה את הגבול הפלילי. וגם אם אנחנו לא הבנו בדיוק.

ברלוסקוני הפך את מילאן לטובה באירופה בין 88 ל - 96 בערך והיום יש נגדו מחאות.
    תלך לפורום מילאן ותבקר אותם גם.

5. סמואל אטו Member

אז מה אתה מציע עומר לאכול את החרא ולהגיד ״טעים!״?
    שחר צריך ללכת וזה ברור, בחיפה יש את כל התנאים להצלחה, קודם שיחפשו ואחרי זה יגידו שאין.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. wings Member

חח אוהד מכבי ת"א מדבר על קהל מסריח. אתם קהל דוחה וגזעני. נגעלתי לראות את המשחק שלכם בשבוע שעבר מול סכנין שכל היציע היה דגלי ישראל כאילו אתם במצעד של הימין באום אל פחם ומצעד שירים גזענים. כמובן שאת הדגלים הביאו רק בגלל שזו היתה סכנין.
    אם לא הקנדי הייתם כמו בית"ר היום.

aviran11 ו-oranfu אוהבים את זה.
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא.
    אני מציע שיבוא רוכש וייקח אותם. זה הכל. שלא יצפו ששחר יילך בלי כלום.
    אבל שלא יחיו בסרט שיבוא מישהו שיעמוד בתור כי אותו בן אדם יצטרך לשים עשורת מיליונים ליענקלה בדולרים לפני שהוא שם תקציב במכבי חיפה, אנחנו מדברים על 200 מיליון שקל במינימום. תביא בן אדם כזה, במיוחד ישראלי, שיהיה מוכן לסכן אחוזים רבים מההון שלו, כי שום בנק בישראל לא ילווה לו סכומים כאלה, ואני בספק אם גם בעולם, זה לא האחים גלייזר שקנו את יונייטד עם הלוואות.

8. South Boy Member

לא אמרתי במתנה, אבל 200 מליון? מישהו פה קצת הוזה.
    בכל עולם מתוקן אוהדים היו מוחים על התנהלות כזאת שנמשכת כבר שנים ולא מובילה את הקבוצה שלהם לשום מקום, מחאה מוצדקת וכל עוד היא לא תגלוש לאלימות היא לגיטימית לגמרי ואין בה שמץ של כפיות טובה.
    גם אנחנו הגענו לאינטרטוטו תחת אלי ז'ינו ואני לא רוצה להזכר מה עברנו כדי שהגידול הסרטני הזה יעזוב את הפועל באר שבע, אני לא אגזים אם אומר שאם אוהדי חיפה יתנו לזה להמשך הם יגיעו למצב שלנו בעידן ז'ינו.

9. סמואל אטו Member

לא מאשים אותו במה שקורה, פשוט לא מבין איך הוא הסכים להכניס את עצמו למיטה חולה. הוא לא איזה דראפיץ׳ או קורצקי, יש לו אופציות.

לא נתנו לו כלים להצליח, ואם מחר הוא לא ידפוק על השולחן וידרוש לסלק את מי שצריך לסלק ולהחתים את מי שצריך להחתים גם לא יהיה לו סיכוי להצליח.
    חבל על הזמן שלו ועל המעט הקרדיט שיש לו.

10. סמואל אטו Member

איזו הצעה פנטסטית עומר, באמת.
    בוא נחכה כמו שיענקל׳ה יושב ומחכה...

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כי אתם הקהל הכי נאור כן? יציע שלם מקלל את טאווטחה וצועק לו שחור וכושי...תעשה לי טובה.
    מה לא בסדר בדגלי ישראל מול קבוצה שהאוהדים שלה שרים בדם ואש נפדה את פלסטין, מרימים דגלי פלסטין ושרים אללה וואכבר ואיטבח אל יהוד. הם בטח שרים את זה כי הם אוהבים את ישראל נכון? ממש. שישלמו מיסים קודם כל בוא נתחיל בזה.

12. alexshw Member

ברור גם אנחנו מצפים. אבל הוא צריך לרצות למכור. והוא לא רוצה. מטרת המחאה לאלץ אותו למכור.
    שוב אני מתפלא שצריך להסביר לך. אין הבדל בין לוני לשחר. הרי כולם רואים. אז בסופו של דבר זה גם יתגלגל באותה צורה אני חושב.
    ואל תמציא, אף אחד לא מקלל את טווטחה קללות גזעניות טוב אולי מלבד כמה ילדים.
    אצלכם לא רחוקים מהיציע המזרחי ביחס לשחקנים מהמגזר. שוב תסתכל קודם על הגיבנת שלכם ומה עשיתם לראדי שהוא באמת היה ענק אצלכם

13. עידן444 Member

וואלה? איפה אתה רואה מחאות כאלה? ליברפול 25 שנה לא זכתה באליפות. זה נראה לך מתקבל על הדעת?
    מחאות? מועדון הרוס? קנאה למכבי ת"א!!!! זה כל העניין כאן!!!!

עומר אוהב/ת את זה.
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שנים? 15? אפילו לא 5 שנים...חלק ממה שקורה במכבי חיפה זה כי הקהל של חיפה חושב שהוא מנהל את המועדון ומפעיל לחץ בלתי פוסק על המערכת.

15. alexshw Member

חוצפנים
    http://www.realclearsports.com/blognetwork/rcs_sidelines/Hicks%20Liverpool.Xxx

הקהל לא רוצה לנהל את המועדון. הוא רוצה ניהול נורמלי. אצלינו לא עושים את המוות לשחקן כי הוא מגזע או לאום מסוים. לא אומרים את מי לא להביא ואת מי כן.
    המחאה נגד הניהול של הבעלים.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.